Bamboocha

Všetko o briketkách

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod POtkan » Ned Dec 13, 2009 12:14 am

mne pridu kvadre lepsie ako kocky, hlavne pre vortex, tieto bambooby su tiez o nieco vascie (plocha) ako kocky
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod remus » Ned Dec 13, 2009 8:58 pm

Tak aky je zaver ?
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod David091 » Ned Dec 13, 2009 9:57 pm

nechcelo sa mi citat ten vypocet ceny:DDD ale povedal by som ze ked su vacsie a lepsie sa rozpaluju tak to moze byt aj lepsie ako cocobrico.....ale za ten cas co som tu na tomto fore som sa naucil jednu vec.....vsetci maju ine skusenosti a ja som mal tiez skusenosti ine takze tak.....
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Maki » Ned Dec 13, 2009 10:35 pm

vcera som sa s jednou holkou v cajovni o nich bavil a vraj maju zozaciatku trosku pachut, ale po 5-10 minutach uz idu vpoho... tak som zvedavy no
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod POtkan » Ned Dec 13, 2009 10:43 pm

zhodou okolnosti som vcera prvy krat citil 'pachut', pri cocoche ju ale v uvode citim skoro vzdy (samozrejme pokial nie je uplne rozpalena)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Ned Dec 13, 2009 11:08 pm

pri kokosaku som pachut este necitil, ale to bude tym, ze vzdy davam na korunku zeravy, ak nie, tak netaham kym sa pod domcekom nerozohreje sam
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mefkoko » Uto Dec 15, 2009 10:33 pm

mne prisli v vcera tieto uhliky uz som jednu tablicku vykudlel a spoko a kamarat tvrdi ze su lepsie ako co mal samorozpalovacie a 3kg balenie ma vyslo cca 7 eciek a je tam 350uhlikov :)
Mefkoko
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Dec 15, 2009 10:31 pm
Bydlisko: RAJEC

Poslaťod Aidam » Ned Jan 31, 2010 8:39 pm

No neviem kupil som si tieto uhliky k novej fajke a rozpalil som to na peci položil na korunku dal tarbuš a asi 15 min. celkom dobre dymy ale potom sa začal zmenšovať a už to vôbec nemalo taku vyhrevnosť bol taky hned mali,čiže mi nešli ani take dymy...ešte som rozmyšlal či to nebude alobalom,lebo ja vždy dávam 4 vrstvy...skušal som aj 2 so RZU ale hned sa mi prepalil tabak a to som ho tam dal dosť málo.Neviem kde je problem.Možno aj preto lebo ja vždy RZU aj bamboochu davam uplne červenú,netreba chvilu počkať aby boli take sivšie a ža potom dať na korunku a až tak tahať? Poradte pls
Aidam
Beginner
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Sob Dec 19, 2009 9:57 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod POtkan » Ned Jan 31, 2010 9:00 pm

ja zacima vzdy s dvoma uhlikmi, ked sa uz dost zmensia pridam treti

chce to ako pri kazdom uhliku hrat sa zo zavetrim

oproti cocoche vydrzia samozrejme menej, to som tu uz pisal, no je ich tam viac

4 vrstvy mi pride ako zbytocnost, pohladaj si tu niekde 'kruzkovu' metodu, ta sa mi osvedcila pre cocochu a bamboochu
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Ned Jan 31, 2010 9:28 pm

tak ja som vcera skusal 4 polovicky a neosvedcilo sa... zajtra(mozno este dnes) vyskusam asi 2 cele + pridanie tretieho ako vravi potkan

inak dymivost nebola zla, chut to trosku kazilo ale nie az tak ako RZU... trosku skoda ze som kupil rovno kilo ale nevadi - treba experimentovat...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod POtkan » Ned Jan 31, 2010 10:31 pm

4 polovicky? to myslis tie zhruba 2x2cm kusky?

ja som pri experimentovani s funnelom/vortexom zacal robit inak diery v alobale:
spodna vrstva - len uplne pri kraji
kruzok
vrchna vrstva - len v stredie, zhruba 3-3.5cm priemer kruznicie dier
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Pon Feb 01, 2010 1:48 am

nie nie - 2 bamboocha uhliky rozdelene na polovicu => 4 polovicky

skusil som dat 2 cele + po hodinke treti - bolo to lepsie, vydrz dobra, dymivost dobra, ale stale je tam ta chut trosku + takto by bola velka spotreba... ked miniem to kilo uz ich asi nekupim, ostanem verny cocobricu
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod matejced » Pon Okt 11, 2010 7:56 pm

no... po dlhšom čase :D ...

mám menší problémik ... dávnejšie som si kúpil Bamboochu, aj som s tým sem tam bafkal... ale nedá mi to... zakaždým, keď to bafkám, tak tam cítim tú chuť brikiet, chuť tabaku takmer vôbec... akurát ma škriabe v hrdle... určite to bude zlým naložením ...

mám korunku originál k Aladinke (priemer myslím 6,5cm..?) ... dávam tam tabaku možno 5-8 mm od alobalu, rozkúskovaný, melasa vtretá v ňom... alobal - jedna vrstva, mnoho dierok všade po alobale- skúšal som s dvomi aj s tromi kockami, úplne rožrevaneými, skúšal som aj posúvať... aj zabezpečíť, aby popod ne išiel vzduch...
vedel by niekto poradiť čo robím zle? ...

medzikrúžok som s tým neskúšal - vždy mi pretrhne alobal, alebo odtiaľ spadne :D ...
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod wladas » Pon Okt 11, 2010 8:00 pm

1. pouzivas obycajny alobal
2. jedna vrstva je malo
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod POtkan » Pon Okt 11, 2010 8:06 pm

rozpal ich viac, aspon jednu stranu (tu co neni rovna uplne), dalsie strany staci len zahriat (par sekund)

a samozrejme ako pri vsetkych uhlikoch, prva faza je o silnom castom tahani aby si to 'rozfukal'
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Briketky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron