Najlepsie uhliky

Všetko o briketkách

Moderátori: garant, remus, wladas

Najlepsie uhliky

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Pon Dec 21, 2009 6:27 pm

Takze ake uhliki poznate a ktore z nich su podla vas najlepsie ?

Ja som mal zatial:Cocobrico 2x2x2,Cocobrico 2x3x4,Olivove uhliki al-diwan a prirodne uhliki s dreveneho uhlia Instant Lite Natur.

S tich co som mal tak najlepsie boli cocobrico 2x3x4 pretoze najdlhsie vydrzia (okolo 2hodin) akurat je dost problem ich rozpalit.

Najhorsie su podla mna tie instnant lite natur pretoze maju slabu vydrz a mne nejak smrdia.
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod remus » Uto Dec 22, 2009 7:55 am

Tak Cocobrico je u mna klasika. Ked idem na akciu, tak RZU uz moc ani nemam. Skoro vzdy je sporak a uz aj ludia s ktorymi chodim pochopili ze s RZU u mna nepochodia.Jedinou nevyhodou u kokobrika je ta pachut kym nie su uplne roztiahnute.

Zaujmava skusenost boli aj no name uhliky, ala rozpaleny kusok drevenneho uhlia urceneho na grilovanie. Vydrzal nam asi 10 minut kym zhasol, ale ziadna pachut v tom neni citit, proste super. {Ale vraj produkuju viac CO2 a CO ako komercne uhliky urcene do VF, nie som isty}
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod David091 » Uto Dec 22, 2009 2:11 pm

skusal som jedine cocobrico a som spokojny...este by som chcel aj tie bamboocha ale zua jedny uhliky nebudem urccite objednavat....a co sa tyka toho rozdelovania kokosakov co vsetci riesia tak sa to da uplne lahko maly noziokm....

OT:este by som chcel poprosit niektoreho z moderatorov ci by nemohli upravit to krasne "i" v nazve temy (Maki mal si pravdu:DDDD)
diki
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod .dumb@ss. » Str Feb 23, 2011 8:56 pm

cocobrico a bambocha su podla mna najlepsie uhliky ake sa daju zohnat ;-)
I LOVE METAL
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV


Späť na Briketky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron