heh

Vaše názory a postrehy

Moderátori: garant, remus, wladas

heh

Poslaťod matrik » Ned Apr 27, 2008 11:03 pm

no ja si myslim ze vodna fajka skodi menej lebo mam ju na izbe na intaku v zivote som nefajcil cigarety takze neviem jaky rozdiel :P takze vodna fajka je podla mna menej skodliva jak cigarety :P
matrik
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 11:01 pm

Poslaťod martinpn » Pon Apr 28, 2008 6:29 am

ja nefajcima le sem tam si potiahnem s cigarety ale je to tazke na pluca hnusna chut a to su lahke fajku fajcim a necitim ze volaco taham tak ja si myslim to iste este sa nám to filtruje aj cez vodu tak podla mna neni co riesit naj problem je v tom ze kazda VF je ina ma ine mnozstvo vody inak dlhe telo tak neni tester ktory by dokazal ze ci skodi viac alebo nie
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod alinomart » Pon Apr 28, 2008 9:56 am

no ja fajcim aj cigarety. ale neviem, lebo ked fajcim VF tak to davam vsetko do seba a ked fajcim cigarety, tak nie vzdy si potiahnem aj do pluc. niekedy len potiahnem do ust ale nesluknem, a pri fajke vsetko do pluc. takze zalezi podla mna aj na tom, ako fajcis
alinomart
Beginner
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:53 am
Bydlisko: Trnava

Poslaťod martinpn » Pon Apr 28, 2008 4:59 pm

Prvy krat pocujem ze niekto netaha cigaretu do pluc to potom neni fajcenie :o
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod alinomart » Pon Apr 28, 2008 5:03 pm

ja vravim, ze nie vzdy taham do pluc, ze nie kazdy sluk a nie ze vobec
alinomart
Beginner
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:53 am
Bydlisko: Trnava

Poslaťod tomo-boss » Uto Apr 29, 2008 6:06 pm

no to by ma zaujimalo co to robis s tymi cigaretami :D nefajc, dostanes rakovinu jazyka ked budes tahat len do ust...inhalujes to plucami a nikotin sa dostava do krvi spolu s kyslikom, viaze sa na hemoglobin a tym sa dostava do mozgu kde vyvolava pri zavislosti pocit u(s)pokojenia...ale k veci...ja si myslim ze kedze neexistuje meradlo aby sa to dalo porovnat....kazdy fajcime vodnu fajku asi rovnako co? ;) no tekze za predpokladu ze nam ide teplo z uhlika cez tabak (nie plamen!!) a vypary idu cez vodu, viac menej nevdychujes pevne ciastocky, nevdychujes decht (ktory pochadza z cigaretoveho papiera) myslim ze sa da povedat ze VF tak ako ju fajcime my je menej skodliva ako cigatety. aj vzhladom na to ze "tabak" do VF vlastne ani nehori, len teplo prechadzajuce cezen uvolnuje vypary
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod martinpn » Uto Apr 29, 2008 6:38 pm

pripájam sa
a kožko cigariet vyfajčís denne???
hmm???
ja fajčím 3-4 krát do tý?dna niekedy ani vobec tak neni ocom boli ?túdie na VF ?kodlivost namiesto uhlíku dali hore 400°C co je rapidne viac ako ma uhlík a stroj to tahal do seba. ale stroj envie kedy fajka u? neni dobrá?? kedy nechutí a začína horie? ten tabak ty hej tak prestanes fajčit je to dyskutabilne v?etky faktory ukazujú ?e VF neni tak ?kodlivá ale nemusí to by? pravda
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod 5matus55 » Uto Máj 06, 2008 10:44 pm

Rie?ite tu take somariny ..... v?ak ka?dy musi na niečo zomriet a k tomu kolko svinstva je vo vzduchu ..... :kovboj:
a ktomu podla mojho zaru budem rad?ej fajčit VF ako cigarety :cha
5matus55
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 2:18 pm

Poslaťod tomo-boss » Str Máj 07, 2008 4:49 pm

ja vyfajcim denne tak od 5 za taky kludny den ale zase na diskotrieske alebo na chate aj 20 a viac za noc. ale dako ma zdravie netrapi, pravda veru kazdy na nieco zomrie a co uz mam mat z toho zivota ked je taky kratky :D radsej budem pit, fajcit, jest co mi chuti, zabavat sa ako sediet doma za pocitacom furt a chodit poctivo kam mi povedia. to je skorej utrpenie pre mna ako zdravotne problemy. indiani fajcili vsetko mozne a ako im bolo dobre :D
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod alinomart » Str Máj 07, 2008 6:09 pm

plne s tebou suhlasim a to o tych indianoch je dobre :-))
alinomart
Beginner
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:53 am
Bydlisko: Trnava

Poslaťod 5matus55 » Štv Máj 08, 2008 4:49 pm

?ivot je kratky treba si ho u?it pokial je čas :x: ...... a o tych indianoch???? oni sice fajčily hocičo :p: ....ale ty vie? čo teraz mie?aju do cigaretoveho tabaku????
5matus55
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 2:18 pm

Poslaťod tomo-boss » Str Dec 03, 2008 12:26 am

hh neviem, mas pravdu...preto radsej sulam ked sa da :-) aj to vyjde lacnejsie a myslim si ze na slovensku bude zo zvysovanim cien rast aj percento rucnych sulacov medzi fajciarmi :mrgreen:
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod leMur » Pia Dec 31, 2010 12:29 am

OMG.Mám 13..Mal som párkrát cigu..Je tu úplný hnus !Dnes som si prvý krát dal VF a je to úplne niečo iné..Mal som nejaký jablkový tabak a je to šupa..Skúsim prehovárať rodičov aby som si nejakú takú maličkú mohol kúpiť a fajčiť na balkóne..Určite by som nefajčil 10x denne tak napr 5x do týždňa.Keďže mi mama dovolila fajčiť vodnú tak mi už stačí iba prehovoriť ju na vlastnú :D :x: <3
leMur
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Dec 31, 2010 12:00 am

Poslaťod Merco » Pia Dec 31, 2010 12:54 am

Sa máš s čím chváliť :)
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Mardy » Pia Dec 31, 2010 1:09 pm

By som povedal, ze 13 je uz bezny vek kedy zacinaju deti s fajcenim...a vacsinou aj pokracuju...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Ďalší

Späť na Jak moc (ne)škodí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron