Dalsi smiesny clanok o "skodlivosti" vodnej fajky.

Vaše názory a postrehy

Moderátori: garant, remus, wladas

...

Poslaťod gRnR » Štv Aug 12, 2010 8:38 am

vodná fajka .. stále populárnejšia a populárnejšia .. stále si ju kupuje viac a viac ľudí .. výrobcovia cigariet tak prichádzajú o kšefty ..

preto všade píšu blbosti o VF, aby to čo najviac ľudí odradilo...

môj názor - na nete je asi 1000 rôznych článkov o škodlivost VF, z toho polovica hovorí že v pororvnaní s cigaretami je to menej škodlivé, pretože sa dym filtruje cez vodu a zachytí to skoro všetky škodliviny

druhá polovica hovorí, že jedna nálož = 10 cigariet, je to strašne škodlivé

----------------------------------------------------------------------------------------

samozrejme vf neni určite úplne neškodná ..ale keby aj sa rovnala jedna nálož 10im cigaretám, TAK napríklad ja si dám vf raz do týždňa cca a to sme traja

tak to mám 3,33 cigarety za týždeň :P

to je nič :D zoberte si koľko ludí fajčí 40 cigariet denne ... a 3 týždenne vs. 40 denne sa NEDÁ porovnať ;)

takže vf s mierov a všetko je v poho :mrgreen:

:x: :x: :x:
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod Mardy » Štv Aug 12, 2010 1:25 pm

Len akosi zabudaju dodat udaje o obsahu nikotinu na napr. 50g krabicku tabaku do vodnej. Vezmem trebars krabicku Al-Waha pomaranc 50g a obsah nikotinu na BALENIE je 0,5% teda 0,25g ak spravne pocitam. Kebyze mam cigarety tak by som aj tam pozrel, ale sa stavim o moj notas, ze ho tam bude viac :lol: :lol: :lol: :lol: A to nehovorim o dechte a kope inych sraciek co sa nachadza v cigaretach.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod wladas » Štv Aug 12, 2010 2:11 pm

samotny nikotin je sice skodlivy ale oproti ostatnemu bordelu co je v cigaretach je to nic
papier, lepidlo, farby
hnus
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Mardy » Štv Aug 12, 2010 3:03 pm

Hej,no...ale tak vacsinou sa poukazuje prave na nikotin ktory sposobuje zavislost.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod wladas » Štv Aug 12, 2010 3:17 pm

a zavistlost na VF absolutne nehrozi
je to jedine chut, ako dostat chut na cokoladu
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Orly? » Štv Aug 12, 2010 6:39 pm

závislosť tam určite je ;-) ale nie fyzická, skôr psychická, že to bol super zážitok si spoločne pobafkať, prečo si nedať aj nabudúce :-)
Orly?
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Nov 26, 2009 12:42 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod matejced » Štv Aug 12, 2010 6:56 pm

toto mimamina vždy hovorí : "ja sa len bojím že sa naučíš fajčiť" ... a keď ocino povie "zase fajčíš?" a prekrúti oči, tak chytám infarkt ... podľa mňa by mali vymyslieť nové slovo pre "fajčenie" vodnej fajky... niečo ako bafkanie, alebo čo :D ...
istú dobu som fajčil cigarety, nie kvôli tomu, že by som bol závislý, ale len tak...viem že pri cigaretách je návykovosť veľká a dá sa nabrať dosť rýchlo, ale to by ľudia museli fajčiť neustále, aby to malo taký účinok...
a ak vezmeme v úvahu, že vodnica nie je až tak škodlivá, ako cigarety a aj to, že ľudia ju väčšinou (ano, pozname par vynimiek, co stiahnu aj 18 fajok za den a noc :mrgreen: ) netahaju stale.... uz len kvoli tomu, ze to je dost nakladne, a niektori su mozno dost lenivi na to, aby ju pripravovali dovtedy, aby sa vyrovnali tomu, čo spôsobí jedna krabička cigariet denne... tak myslím, že taká vysoká návykovosť a závislosť nehrozí :mrgreen: ..
skôr ako hovorí kolega... len z toho dobrého pocitu, chuti, dymu, relaxácie a zábavy s ľuďmi ... - to skôr než na nejakú látku :-D
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod Jojo » Str Sep 08, 2010 7:59 pm

Mňa by zase zaujímalo, čo je pre nich to často omielané
Vyfajčenie jednej vodnej fajky :cha
Jedno naloženie korunky? Záleží na tom kolko tam toho tabaku naložili, kolko to ťahali atď.
Hulime ďalej :smoke:
Život je boj, tak hurá pre zbrane.
Jojo
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia Aug 27, 2010 7:22 pm
Bydlisko: Šamorínske okolie

Poslaťod remus » Pia Sep 24, 2010 6:02 pm

Su to dristy, to je jasan :)
Strasne zavisi, ako nalozis, a ci to neprepalis atd..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Jak moc (ne)škodí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron