Vraj alobal skodi

Vaše názory a postrehy

Moderátori: garant, remus, wladas

Vraj alobal skodi

Poslaťod bubostyle » Uto Mar 31, 2009 7:22 pm

Tento post som nasiel na fore tak by ma zaujimalo co si o tom myslite
"Alobal je strašné svinstvo! Od chlapíka, čo fajčí VF už 6 rokov som sa dozvedel, že pokiaľ urobíš na alobale dierky, tak z ich okrajov sa ti pôsobením tepla uvoľňuje veľké množstvo ťažkých kovov. A tu vzniká problém, koľko z nich voda prefiltruje. Preto som radšej prešiel na klasický spôsob - uhlík priamo na tabak. Ide síce viac vzduchu ergo redší dym, ale mám z toho lepší pocit. Ale to iba doma. V podniku stále fajčím "alobalové"
Ľubo "BuboStyle" Štefko

Obrázok


Steam Acc: los8fos
bubostyle
Light
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 7:16 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Poslaťod garant » Uto Mar 31, 2009 7:27 pm

to som aj ja pocul otoom a je to blbost podla mna sak v alobale sa bezne pecie je to prektycky potravinarske takze podla mna je to blbost
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod JamiROQaI » Uto Mar 31, 2009 7:31 pm

nj,urcite je to pravda, cele miliony ludi ktory pouzivaju alobal rpi vareni kazdorocne zomieraju na nejaku otravu, je to vazne kruta pravda :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:


Demence :S
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod garant » Uto Mar 31, 2009 7:33 pm

prosiim ta otom som vzivote nepocul ze by dakto zomrel z alobalu :mrgreen: ale tak nemam to podlozene faktami tak s anehaadam ale podla mna je to blbost
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Uto Mar 31, 2009 7:48 pm

podla mna je to absolutny blud ako sa s tamat moze nieco vyparovat hlinik sa zacina tavit pri nieco viac ako 700 stupnoch a uhlik tolko stupnov nema urcite takze hlupost:P chodim na hutnicku priemyslovku tak viem :P heh :r :r
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod bubostyle » Uto Mar 31, 2009 7:51 pm

neviem nenicte ma :D ja som sa len pytal ze co si o tom myslite :D
Ľubo "BuboStyle" Štefko

Obrázok


Steam Acc: los8fos
bubostyle
Light
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 7:16 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Poslaťod Semtexko » Uto Mar 31, 2009 7:54 pm

a este k tomu velke mnozstvo tazkych kovov??to je dalsia kokotina ved ten hlinik je cisty kov ziadny primes ani zliatina co by sa tam mohla uvolnovat to nieje nejaka ocel co sa skala zo zeleza uhlika a plno dalsich kovov inych zeby to bolo silne a tvrde
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Uto Mar 31, 2009 8:04 pm

vy na skole studujete alobal? :mrgreen: ale nic v zlom ale sa riadne viznas do alobalov presvecil si ma ze to neskodi
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Uto Mar 31, 2009 8:06 pm

hej alobal studujeme vacsiu kktinu si sa nevedel spytat s coho sa asize vyraba alobal?z hliniku keby si nevedel a ked si na hutnickej skole tak asize je to o kovoch nie?
si zabil :D:D:D :cha :cha :cha
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Uto Mar 31, 2009 8:09 pm

boze sak jasnee ale taky vyklad si otom spustil som to zas nemyslel tak
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Uto Mar 31, 2009 8:11 pm

heh ta ked o tom pocuvas vkuse v skole ta vies jak to je:D:D som vas stym opoznamil:D
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Mardy » Uto Mar 31, 2009 9:25 pm

Je to blud asi ako tvrdit ze ked zahras GTA tak z teba bude masovy vrah... :lol: Ak by sa alobal skladal aj z dacoho ineho tak by si to dost jasne videl kedze je alobal tenky jak kondom :lol:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Str Apr 01, 2009 7:37 am

mardy vidiet by to bolo asi len tazko:P ale ked myslis hheh:D
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod HULK » Str Apr 01, 2009 6:43 pm

ja som uz tiez pocul ze su v tom tazke kovy ale tak v alobale?... doslo mi ze le to hlupost.. lenze niekde sa tu raz pisalo ze z tej lesklejsej strany alobalu sa moze nieco uvolnovat.. co myslite?
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Mardy » Str Apr 01, 2009 7:24 pm

Semtexko píše:mardy vidiet by to bolo asi len tazko:P ale ked myslis hheh:D

Tak kedze je alobal tenky tak by bolo vidno ze nie vsetko je rovnake...ci nie? Ja som sa tomu moc nevenoval(resp. vobec na skole takze si len myslim... :lol:)
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Ďalší

Späť na Jak moc (ne)škodí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron