Fajcenie vodnej fajky podlieha mytom

Vaše názory a postrehy

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Kexo » Ned Jún 07, 2009 3:21 pm

garant píše:ano a marihuana zabija rakovinotvorne bunky takze treba fajcit aby zme nemali rakovinu :r
to mas skade lol :D ved to by si fajcil :g a ono by sa to samo neutralizovalo ::-/
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod garant » Ned Jún 07, 2009 3:59 pm

to som pocul... stravy je rakovinaaa :s:
ale tak z lekarskeho hladiska mozno su v trave daake latky co zabijaju rakovinu ale nie ked sa fajci cista trava :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Ned Jún 07, 2009 8:16 pm

To je pravda ze marihuana sa pouziva ne liecenie, lieci sa nou napriklad roztrusena skleroza, Parkinsonova a Alzhaimerova choroba a ine neurologicke poskodenia a choroby ci obezita. Samozrejme obsah THC(TetraHydroCannabinol)je ovela nizsi nez v tom co fajcis ak sa chces zhulit. Co sa pametam z jednej prednasky tak najbeznejsi obsah THC je u nas od tych 10%-25% vynimocne 30%. Na medicinske pouzitie sa pouziva Konopa Siata ktore ma obsah THC<0,3%, na fajcenie sa pouziva Konopa Hasisova pricom niektore odrody dosahuju obsah THC az 40%. Tolko asi k tomu odomna :D
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod remus » Ned Jún 07, 2009 10:04 pm

Jak sa vyznáš Mardy :-D
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Pon Jún 08, 2009 7:27 am

tak taketo veci zo zivota si zo skoli hnet zapametas:D my zme sa na chemii ucili alkoholi to sa jedna radost ucilo :lol:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Pon Jún 08, 2009 12:08 pm

Robili ste aj labaky s alkoholmi? :D
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod kemci » Pon Jún 08, 2009 12:38 pm

kamarat na hotelovke ked varili a k tomu jedli davali si k tomu vinko na ktorom sa flambuje :P ale to je trochu OT pardon :X
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod garant » Pon Jún 08, 2009 12:52 pm

NefroniK píše:Robili ste aj labaky s alkoholmi? :D
nie nerobili zme ale mohli zme skusit upalit v labaku daaku slivovicu :r ale minule zme robili labak a tam urobila taku aparaturu ze to fungovalo presne ako fajka ale uplne a aj sa tam daaky dym vyparoval :z:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Pon Jún 08, 2009 1:54 pm

remus píše:Jak sa vyznáš Mardy :-D

Wikipedia je mocny pomocnik, a taktiez som bol na prednaske PZ o drogach kde asi 20 minut hovoril len o marihuane ten plukovnik ci co za sarza to bol...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 09, 2009 6:32 pm

Mardy píše:To je pravda ze marihuana sa pouziva ne liecenie, lieci sa nou napriklad roztrusena skleroza, Parkinsonova a Alzhaimerova choroba a ine neurologicke poskodenia a choroby ci obezita. Samozrejme obsah THC(TetraHydroCannabinol)je ovela nizsi nez v tom co fajcis ak sa chces zhulit. Co sa pametam z jednej prednasky tak najbeznejsi obsah THC je u nas od tych 10%-25% vynimocne 30%. Na medicinske pouzitie sa pouziva Konopa Siata ktore ma obsah THC<0,3%, na fajcenie sa pouziva Konopa Hasisova pricom niektore odrody dosahuju obsah THC az 40%. Tolko asi k tomu odomna :D


fuuu kamo dost silno pochybujem o tych percentach, moje info su take ze ked uz ma dnesna trava 20percent{lampa, indoor} tak ej to uz supa , a nie to 30 nebodaj 40percent, najviac tak co mam info{ a mam dost kvalitne zdroje to mi ver :smoke: }je nejakych 25percent, a mensi obsah THC ma konope siate{sativa},to su vyssie rastliny, a to sa skor sadi ako outdoor, a konope indicke{indika} su amle rastliny kde je prevazna cast sisky{to sa diluje ako droga} cize aj silnejsie su, pestuju sa vacsinou indoor pod lampou, doteraz som nepocul o marihuane ktora by mala 40percent TetraHydroCannabinolu, to by si sa nadychol z pytla a mal by si stavy,je to moc silne,aj dost nerelane kedze si vezmes ze ta marihuana ma v tych kvetoch{siskach} aj ine zlozky .... toto je len vsetko teoria nic nemam z praxe a odmietam podozrenia ze mam nieco s :g heh, to ak by tu boli nejaky silno aktivni zeleny ujovia :j :cha

PS: lieci sa snou {a nieje to len ganja s takym malym obsahom thc,}hlavne chut do jedla po chmeoterapiach u ludi s rakovinou, jednak podporuje chut do jedla , utlmuje bolest, clovek nieje v depresiach a ulahcuju sa mu tym aspon posledne roky , mesiace , dni zivota, a dokonca v kanade ak sa nemilim alebo na floride doktori odporucaju tym ludom po chemoterapiach prave ganju s vyssim podielom THc, jednak ze maju uz neskutocne bolesti a toto im to ulahci, tolko k tomu asi heh :x:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod shaman » Štv Jún 11, 2009 8:59 pm

Mardy píše:
remus píše:Jak sa vyznáš Mardy :-D

Wikipedia je mocny pomocnik, a taktiez som bol na prednaske PZ o drogach kde asi 20 minut hovoril len o marihuane ten plukovnik ci co za sarza to bol...

Najhoršie je že o marihuane "učia" ľudia ktorý o nej nemajú ani potuchy...potom kolujú bájky ako konope s 40% THC, že na marihuane vzniká fyzická závislosť, atď.
Donedávna bolo najviac (na komerčne vyšľachtenej rastline) namerané 19% THC (obchodný názov rastliny Mazar)...neviem či sa podarilo vyšľachtiť niečo silnejšie ale 30% THC... :lol: ...nemožné.
Skúste si prečítať knihu "Cisár nemá šaty, alebo spiknutie proti konope" poprípade inú nezaujatú literatúru...je to kniha od Jacka Herrera ktorá podáva "hrôzostrašnú" marihuanu z druhej strany, pripomína špinavosti americkej vlády a rôznych priemyselných obchodníkov ktorý za každu cenu chceli aby konope vymyzlo zo Zeme keďže z konope sa dá vyrobiť takmer všetko a to oveľa efektívnejšie ako spôsobmi ktoré prevládajú dnes...ale ako všetci vieme, peniaze hýbu svetom.

Keby si chcel o tom náhodou niekto niečo prečítať z nezaujatého zdroja tak:

http://www.biotox.cz/enpsyro/pj3rcan.html

Ak máte neaké otázky tak sa kľudne pýtajte :S
Dúfam že to nebude považované za propagáciu drog :lol: ...ale proste mi nedá keď vidím že ľudí presvedčia reči obyčajných nevzdelancov v danej oblasti viac ako fakty.
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

Poslaťod speezeer » Štv Jún 11, 2009 9:10 pm

ak mozem..najviac ma zaujalo to,co pisal shaman skrze tych bajok,ze 40% THC...ty vole...keby taketo nieco bolo,tak sme vsetci v krajine zazrakov vam poviem :D
marihuana je zavisla len vtedy,ak clovek nema pevnu volu a povie si,ze CHCE...vtedy sa moze stat navikovou latkou...inak NIE
Drum and Bass Forever
SOŠPolygrafická
Fajka to istí ! :D
speezeer
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Máj 27, 2009 8:07 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod big_lebowski » Sob Jún 13, 2009 11:41 am

shaman píše:
Mardy píše:
remus píše:Jak sa vyznáš Mardy :-D

Wikipedia je mocny pomocnik, a taktiez som bol na prednaske PZ o drogach kde asi 20 minut hovoril len o marihuane ten plukovnik ci co za sarza to bol...

Najhoršie je že o marihuane "učia" ľudia ktorý o nej nemajú ani potuchy...potom kolujú bájky ako konope s 40% THC, že na marihuane vzniká fyzická závislosť, atď.
Donedávna bolo najviac (na komerčne vyšľachtenej rastline) namerané 19% THC (obchodný názov rastliny Mazar)...neviem či sa podarilo vyšľachtiť niečo silnejšie ale 30% THC... :lol: ...nemožné.
Skúste si prečítať knihu "Cisár nemá šaty, alebo spiknutie proti konope" poprípade inú nezaujatú literatúru...je to kniha od Jacka Herrera ktorá podáva "hrôzostrašnú" marihuanu z druhej strany, pripomína špinavosti americkej vlády a rôznych priemyselných obchodníkov ktorý za každu cenu chceli aby konope vymyzlo zo Zeme keďže z konope sa dá vyrobiť takmer všetko a to oveľa efektívnejšie ako spôsobmi ktoré prevládajú dnes...ale ako všetci vieme, peniaze hýbu svetom.

Keby si chcel o tom náhodou niekto niečo prečítať z nezaujatého zdroja tak:

http://www.biotox.cz/enpsyro/pj3rcan.html

Ak máte neaké otázky tak sa kľudne pýtajte :S
Dúfam že to nebude považované za propagáciu drog :lol: ...ale proste mi nedá keď vidím že ľudí presvedčia reči obyčajných nevzdelancov v danej oblasti viac ako fakty.


cize v podstate som pravdu nie? ja som mu tiez pisal ze nieje ganja so 40timi percentmai to je nemozne,,, citujem sa :,,ked uz ma dnesna trava 20percent{lampa, indoor} tak ej to uz supa , a nie to 30 nebodaj 40percent,, je to skutocne nezmysel... :r
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod Mardy » Sob Jún 13, 2009 3:46 pm

Ok, moze byt, nehadam sa. Pisal som ze niektore druhy, ak to nie je pravda, ok, moja chyba.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod shaman » Sob Jún 13, 2009 8:04 pm

Mardy píše:Ok, moze byt, nehadam sa. Pisal som ze niektore druhy, ak to nie je pravda, ok, moja chyba.

Nemáš sa začo ospravedlňovať pretože ti to bolo tak podané a to dokonca od policajtov, ľudí ktorý by sa mali do týchto veci vyznať...ale ako vidíš dokonca aj "drogoví experti" nemajú ani šajnu čo to vlastne marihuana je...a tak žijeme v klamstve a nevinní produktívni ľudia sedia 4-10 rokov v base ktorú im vlastne my platíme a sme dokonca spokojný že "ten drogista" sedí...proste začarovaný kruh :rol:
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Jak moc (ne)škodí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron