Bratislava + vlastna vodna fajka

Kam radi chodíte a kde sa da zabafkat?

Moderátori: remus, wladas

Bratislava + vlastna vodna fajka

Poslaťod patko » Ned Aug 02, 2009 6:30 am

Ahoj , prosim poradte niaku cajovnu v ba kde mozem doniest vlastnu vodnu ,..v karlovke je jedna taka celkom fajn len netusim ci mi dovolia doniest si shishu
patko
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Ned Aug 02, 2009 4:56 am

Poslaťod remus » Uto Nov 03, 2009 6:05 am

To by sa hodilo aj mne. Lebo ked mam chut na vodnu, doma si ju nemozem dat. (Rodicia). Moze im to byt 5, kedze som uz za 18kou, ale nehcem pred nimi. A ked skocim do cajovne, akurat mi to skazi chut. V jednej nam donesu nerozpaleny uhlik, takze tahame jak blazni a ledva zacne ist nejaky dymcek, naviac ziadne naustky, ziadna vymena vody. Objedname jahodu a citim tam matu... Potom Radost, chillout club, kde sa taha v miesnosti, daju tam RZU rovno na stred, drb na to tarbus a mozme zacat spekat tabak. Zaklincuju to naustkom ktory sa vklada do hadice (nie na hadicu), takze uz sa neda vobec tahat.

Takze nieco taketo by mi bodlo, dajte vediet ;]]
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod POtkan » Uto Nov 03, 2009 9:43 am

odskusane hulenie mame
Funus
Svensson pub (vonku)

inde to bolo podla nalady obsluhy, niektore podniky kde sa dalo hulit zanikli

skor to ale dovolia v krcmach nizsej cenovej kategorie ;-), na terasach a podobne
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod debo3000 » Pon Jan 11, 2010 10:58 pm

v randali ked neni koncert, dakedy dovolili aj v drakovy a v oriente dovoluju tiez ale ten moc neodporucam
debo3000
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 10:57 pm
Bydlisko: ba


Späť na Čajovne a SHISHA bary

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron