Kde si radi zabafkáte , kde bafkáte

Kam radi chodíte a kde sa da zabafkat?

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod p0casie » Ned Júl 27, 2008 7:59 am

No ja mam jednu velku vyhodu, ze mam vlastny bytik :cha a tam robim akcie takze nie je nikto kto by mi to tam zakazal
Rodicia vedia o tom (kedze mi moja stara malicka spadla a prepalila koberec :D ) ale mam pocit ze sa tvaria ze o tom nevedia :)

Ale inak vzdy nejaku vezmem na chatu a tam to nema chybu :x:

A tak ze do Kosickych podnikov to nie, to nenosim, neviem ci sa to vobec moze :D
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod ceero » Ned Júl 27, 2008 11:02 am

p0casie píše:No ja mam jednu velku vyhodu, ze mam vlastny bytik :cha a tam robim akcie takze nie je nikto kto by mi to tam zakazal
Rodicia vedia o tom (kedze mi moja stara malicka spadla a prepalila koberec :D ) ale mam pocit ze sa tvaria ze o tom nevedia :)

Ale inak vzdy nejaku vezmem na chatu a tam to nema chybu :x:

A tak ze do Kosickych podnikov to nie, to nenosim, neviem ci sa to vobec moze :D

no ono pochybujem ze by bol nejaky zakon alebo zakaz proti vodnej v bare. ak sa tam mozu fajcit normalne cigaretle ktore ovela viac zapachaju tak nevidim najmensi dovod preco by nemohla byt aj vodna. ono to zvycajne zavisi od vychcanosti barmanov.
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod mato63 » Ned Júl 27, 2008 12:12 pm

ceero píše:ono to zvycajne zavisi od vychcanosti barmanov.

Ani nie barmanov,ale majitelov,tí s tym maju vacsie problemy. Ale vacsinou su u stretovi. :r
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod The Devil » Ned Júl 27, 2008 7:27 pm

Mal si si otvorit okno a ked mas ventilator, tak nasmerovat aby fukal smerom vonku a v pohodke si mal fajcit jak inokedy. :S
Ja uz tak budem robit, lebo ten dym potom vetrám asi 2 dni a citit ho aj v zaclonach.. :b

Ja nasim radsej ani nespominam fajku, su nefajciari a netusim co by na to povedali :-D
The Devil
Light Professional
 
Príspevky: 151
Registrovaný: Štv Apr 17, 2008 6:59 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod tomo-boss » Pon Júl 28, 2008 11:15 pm

myslim ze ani najvacsi skeptik by shishu neodsudil....samozrejme pokial by nasiel odvahu vobec to skusit
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod shally » Str Júl 30, 2008 9:43 pm

ked som sám doma tak si občas dám v izbe a ked su rodicia doma tak dávam na dvore z kamosmi ked je pekne pocasie a ked skaredé tak garáž pwa :) :x:
"Wars Come And Go, But My Soldiers Stay Eternal." (Tupac "2pac" Shakur)
shally
Light Star
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 11:21 pm
Bydlisko: Košice - Okolie

NA PLÁŽI

Poslaťod urbo » Štv Júl 31, 2008 10:05 pm

JA som bol včera na kúpalisku na Kováčovej to je pri ZV a v pohodičke zaplaval som si potom som ju vybalil ľad som síce nemal ale studená voda plkne stačila a na deke som bafkal s kamošom a ľudia ako vždy len tak čumeli a slintali haha :cha

AK idete na kupko s partiou zoberte je to v pohode. :x: :x: :x:
urbo
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 11:48 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod Pigsy5 » Štv Aug 07, 2008 11:26 pm

Ja najradšej na dvore s kamošmi (ak je pekné počasie), k tomu vychladené pivko, niečo pod zub - tomu vravím pohoda ;) No a na chate - to je už samozrejmosť :x:
Pigsy5
Beginner
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 10:29 pm

Poslaťod matoa » Uto Okt 21, 2008 7:49 pm

no. ja zatial v jednom nemenovam bare. lebo vodnu doma nemam. ale planujem kupit, takze potom mi ten bar bude celkom chybat :D . ale nie... neprestanem tam chodit.
matoa
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Uto Okt 21, 2008 7:41 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod martinpn » Uto Okt 21, 2008 8:02 pm

preco nemenovanom daj nieco podrobne o nom do CAJOVNE tak sa to dava nech sa tam mozme ist pozriet niekedy
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Predchádzajúci

Späť na Čajovne a SHISHA bary

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron