Čo chcete v čajovni?

Kam radi chodíte a kde sa da zabafkat?

Moderátori: remus, wladas

Aký názov čajovne sa vám páči viac?

TeaTime
3
43%
Surikata
2
29%
Maracuja
2
29%
 
Celkom hlasov : 7

Čo chcete v čajovni?

Poslaťod Jano69 » Pia Sep 10, 2010 7:08 am

Čo je také, čo podľa vás nesmie chýbať v dobrej čajovni? Na čom si dáte záležať?
Jano69
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Sep 04, 2010 7:32 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Majosinek » Pia Sep 10, 2010 5:10 pm

v meste osobne čajovňu nemáme. No napíšem ti ako by som si to predstavoval. Čaje maj samozrejme sypané nie tie klamstva sačkoch a maj vEľmi vEľky výber . Dobrý nápad je aj Kofola a Pivo (čapované). Ale nie predražené ! Vodné fajky nesmú chýbať.. :).Nejako oddeľ priestory , pohraj sa s priečkami zavolaj si nato architekta. Aby ľudia nemuseli pozerať ako fajčia ostatný . Sedenie jen ajlepšie v niečom mekom stoličky si daj akurát ku baru ale len tie barové. Podávaj aj tvrdý alkohol ale maj tak aj také šmaky nie ako v krčme . Zlý by nebol asi ani snack len to je zložité . Osobne si dám rád olivy (rôzne druhy ) Nejaký nakladaný syr . Toť moja predstava čajovne :)
Majosinek
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Jún 26, 2010 8:47 pm

Poslaťod lizard » Pia Sep 10, 2010 6:10 pm

neviem ci tu je nejaka cajovna, ani som v ziadnej nebol, ale predstava...

oddelene priestory (priecky) pre cca 10 ludi, gauce, pohodlne makke kresielka, drevene stoliky (nie velke), pritmie, ticho, terasa pre fajciarov - vnutri len :x: ,samozrejme caje, rozne ine bezne napoje a dzusy, krb v zime, klima v lete,priestor na odkladanie zmoknutych kabatov a dazdnikov :cha ,poriadne nalozene shishe,prijemna obsluha, nieco na prehryznutie...
lizard
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 3:28 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas


Späť na Čajovne a SHISHA bary

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron