Cajovna Za zrcadlem

Kam radi chodíte a kde sa da zabafkat?

Moderátori: remus, wladas

Cajovna Za zrcadlem

Poslaťod Mardy » Str Mar 09, 2011 1:02 pm

V Brne odporucam navstivit tuto cajovnu. Je na Jiraskovej ulici, 25m od zastavky Konecneho namesti.
Ceny su podla mna v pohode ako pri cajoch (vacsina okolo 50-60Kc) tak aj fajky (Nakhla 80/100 pre velky kotlik, Fakher 110, Golden AF 130 tusim). Podavaju tam aj kuskus a pity (velmi dobre) a pripadne nejake pochutiny ako arasidy vo wasabi :L
Prijemny personal, velky vyber doskovych a kartovych hier na skratenie chvile, fajn prostredie ktore ale nemusi kazdemu vyhovovat pretoze nie su boxi (napr. Makimu to trochu vadi).
Plus tam su vacsinou nejake domace veci ako babovka, kokosove kolace, must, medovina a tak za dobre ceny... Samozrejmost je moznost rezervovania stolu/ov, prip. aj celej cajovne na akcie a moznost zostat aj po zaverecnej ktora je o 22:00 (posledne sme tam sedeli do druhej rano :lol:).
Zatial som v Brne v inej cajovni nebol a nemam dovod, tato je pre mna super a robia tam ludia ktorych poznam.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Ned Máj 29, 2011 6:36 pm

mardy mardy... naposledy keď som tam bol... čiže minulý týždeň, tak som bol extrémne sklamaný... maté také sladké, že ma tam skoro namieste vystrelo, vodnica prepálená... a obsluha dvaja škaredí informatici starí... no bežal som domov naložiť vodnicu, spraviť čajík a zapnúť dáke to P, nech si spravím náladu :D:D
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Ned Máj 29, 2011 8:09 pm

Ja som tam uz dost davno nebol tak neviem :D Ja zatial nemam zle skusenosti.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno


Späť na Čajovne a SHISHA bary

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron