AURA

Kam radi chodíte a kde sa da zabafkat?

Moderátori: remus, wladas

POZNAM AVRU?

Hlasovanie končí za Sob Aug 16, 2008 11:45 am

ano, je fajn
0
Nehlasovalo
ano, je to shit
0
Nehlasovalo
nepoznam, ale zasiel by som tam
1
100%
nechcem spoznat
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 1

AURA

Poslaťod ShishaQUEEN » Sob Aug 02, 2008 11:45 am

Nachadza sa v Mlynskej doline na jednom z tamojsich intrakov, vystupit treba na konecnej autobusov 39 alebo 31 a staci ist za davom.

Najlepsie je ze tu maju nie len caje ale aj necaje a to vsetko od capovanej kofoly, cez pivo, horucu cokoladu (asi 30 druhov), az po miesane napoje ako v cocktail bare :lol: nehovoriac o roznych specialitach typu sake a pod. cize si tam aj narocny pijan vyberie.
ale prirodzene je to predovsetkym cajovna cize caje maju fuuu ani neviem, proste vela (skoro pri kazdom je popisany aj jeho ucinok) a teda aj celkove zariadenie a atmosfera zodpoveda vyrazu CHILL OUT :x: (aj ked hudba je rozna nie len zblnkot potocika)

NAVYSE je to tam fakt velke (vo vacsej cajovni som v BA nebola), maju aj platno ked ide hokej, futbal a pod. a su tam aj ODDELENE SALONIKY (oddelene stenami z tehal cize to nie je typu, mate s kamosmi "sukromie" vdaka zavesu)

... cize FAKT SUPER, SKUSTE (len jedno male minus, personal je mierne prispaty) :ozr:

na zaver, moje osobne odporucania: ak ste milovnikom caju, verte ze si vyberiete, ale ak ste milovnikom viac shishe a nie ste marnotratny, tak v pohode vam ju daju ak ku dvom malym kofolam (tabaky maju inak urcite min. 15 druhov)

a inak odporucam capovanu malinovu malinovku :z: (cenovo ako kofola tusim 5 Sk 1dcl)
shishu mate za 120 Sk ale ak pride chalan s babou tak na nu mate 10% zlavu
If I seem a little strange...
that's BECAUSE i AM
ShishaQUEEN
Light
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Ned Júl 20, 2008 9:47 am
Bydlisko: Bratislava 3

Poslaťod foogle » Pia Nov 07, 2008 11:38 pm

mne tam vodné fajky vôbec nechutia. možno som natrafil na začiatočníčku, ktorá nemá dostatočnú prax. normálne som sa zadýchal kým som ju poriadne roztahal a dym sa mi zdal príliš riedky. Neviem odkial máš cenu 120 sk za fajku, mna stála podstatne drahšie (trocha menej ako dvestováky) ale za tú cenu, nič moc.
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod ryva » Uto Jan 13, 2009 11:22 am

no pokial ja viem, tiez tam chodievam tak shisha tiez ma vyjde tak na 120, mozno si ju mal ty drahsiu preto lebo si si doobjednával mozno uhlik, alebo este tabak navyse...vtedy by to na tú cenu sedelo..

a hej personal je tam podla mna viac ako len troska prispaty, ja tam chodim na cokoladu a sangriu nikde na slovensku som nepila lepsiu ako tam. na tom personály mne osobne najviac vadi, ze ich musite zavolat a nestaci na nich len hodit ockom ze teda nieco, a saloniky su tam fakt super len vzdy bývajú obsadene a rezervácia stojí cca 100sk teda 3 eurá daco...ako velke plus povazujem aj to ze sa tam da zajest si aj niecoho teplého...

ale pre mna je to dost daleko tam chodit, preto nevedeli by ste mi poradit cajovnu niekde v okoli stupavy??? ani neviem ci tam nejake sú, ak o nejakych viete dajte mi vediet dik.
ryva
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jan 12, 2009 6:59 pm


Späť na Čajovne a SHISHA bary

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron