Tulandsko Poprad

Kam radi chodíte a kde sa da zabafkat?

Moderátori: remus, wladas

Tulandsko Poprad

Poslaťod mato63 » Štv Mar 13, 2008 5:45 pm

Fajn cajka ,prijemna a utulna pokial je tam malo ludi. Prijemna atmosfera, uspokojujuca fajka, vyborny cajik. :)
A super casnicka. yeeah. krasne :S
Naposledy upravil mato63 dňa Uto Máj 06, 2008 10:10 pm, celkovo upravené 1
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Suhlasim

Poslaťod Lhotse » Sob Apr 12, 2008 12:17 pm

joj je to tam genialne, ked tam nie je vela ludi, fakt super atmosfera, najoblubenejsi podnik resp. to nie je podnik, je to tam ina kategoria :) Mam to tam rada :x:
Lhotse
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Apr 12, 2008 11:43 am

Poslaťod sisel » Sob Apr 19, 2008 11:36 am

mozem sa spytat kedy tam chodite, mohli by sme sa stretnut
sisel
Light
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Ned Mar 16, 2008 1:25 pm
Bydlisko: Podolínec, 31km od PP

Poslaťod mato63 » Ned Apr 27, 2008 9:46 pm

mozes. :) hocikedy mam chut a je malo ludi ,prip. mam chut si dat caj,kedze fajku mam doma. :)
ozvy sami na mail : mato63@gmail.com
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod martinpn » Pon Apr 28, 2008 6:40 am

na dohadovanie pouzivajte pm je to rychlejsie
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Krutibrko » Sob Sep 26, 2009 10:59 pm

Ak myslite tu cajovnu, co je na namesti, tak ja vam napisem o nej dnesny zazitok. Prisli sme tam partia, par ludi si objednalo nejake pitite (tusim to boli 2-3 mineralky + 1 koktejl ) , teta, ktora tam robila, tka nam povedala, ze nam preda VF iba vtedy, ak si kazdy kupi nieco na pitite, tak si kazdy objednal rajec. Ona vsak povedala, ze ma ich iba 5, (totiz 2 z toho zuz sme si predtym objednali, takze este 3 by boli, teda cca 2-3 ludia by nemali pitite ) , tak sme to nejako ukecali. Potom sme si vyberali vodnicu, vyber nic moc, objednam si jedno, pride a povie, ze to nemaju, ok, stava sa, ze dojde tabak, pohoda, objednal som si nieco ine. Prisla prva VF, absolutne zla, nesiel vobec dym, zreklamovali sme to.( uz vtedy na nas pozerala tak *krivo* . Doniesla nam potom druhu VF, tak taky hnus som este nemal. nebolo tam citit tabak, ale iba uhli, boli sme to oznamit, ona povedala, ze je to podla nej v poriadku. Denne fajcime VF, tak asi viem, kedy citit uhlik a kedy nie. Hrdlo to proste nevedelo zniest a jednoznacne bolo citit tu hnusnu uhlikovu chut. Potom som siel za nou, ze nech druhu vodnu uz nenosi, ze nemame zaujem, pretoze sme nespokojni a ze odchadzame. Ona ale povedala, ze musime zaplatit aj tu druhu vodnicu, ktoru nam este nedoniesla (kedze prvu sme zreklamovali) , snazil som sa s nou dohodnut, ze jej ked tak ten tabak dam (nemam chut sa hadat s nou ) , najskor suhlasila ale potom povedala, ze nie, ze musime zaplatit. Tak sme teda tam sedeli a cakali, pokial doniesla aj druhu VF, ze aspon skusime, ci aj tu spravila zlu. Ta sa celkom dala. Avsak ten pristup je hrozny, ked si pozriete relaciu SOS a v nej cast U Slovaka, tak toto je presny priklad. KEd som siel platit (neboli sme este na odchode, ale ona prisla proste v strede fajcenia, ze chce peniaze ), tak ze mi nema vydat ( platili sme 16,87, platit som chcel 50kou ) ze nech sa nejako poskladame, inak mi to vyda v uplnych drobakoch (tym mala na mysli medenace ) . Tak nejako sme z posledneho naskrabali tie peniaze, no ta teta nevedela ani pocitat, dali sme jej 17,07e a musela pouzit kalkulacku, aby vyratala, ze 20 centov nam musi vratit... Dakujem pekne, uz tam nikdy nepojdem...
Krutibrko
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Jan 11, 2009 7:17 pm


Späť na Čajovne a SHISHA bary

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron