Čajovňa na Zámockej ulici v BA

Kam radi chodíte a kde sa da zabafkat?

Moderátori: remus, wladas

Čajovňa na Zámockej ulici v BA

Poslaťod Rooster » Štv Jan 08, 2009 2:29 pm

Tak pre istotu zakladám nový topic o čajovňi jednak si myslím, že sa smie pokladať asi za najlepšiu čajovňu v BA.

Môj názor:
jedina cajovna v Bratislave, ktorej som na sto pro verny je Čajovňa na Zámockej
Kód: Vybrať všetko
http://www.cajik.sk/



2 stoly a cca 10 miest hore na poschodi kde sa lezi na pohovkach alebo vankusoch.
čaje sú výborné, ceny taktiež od cca 70 Sk cajiky + pripravu caju ti ukaze ochotný personál a povedia ti nieco zaujimave o nich. Fajocka 150Sk dalsi uhlik 25 Sk pricom je samozrejme vzdy kvalitne zarobena ako ma byt a davaju k nej aj naustok.

Su tam spolocenske hry, vseliake chutne lahke pokrmy na predaj ako napr. susienky, syrovy tanier atd...

Atmosferu sprijemnuje oddychova hudbicka, je tam klima a ventilator a osvetlenie je schvalne zastrene akysimi nastavcami z taviej koze a svetlo tak (podla mna) posobi na oci uvolnenim dojmom takze jednoducho pohoda.

Samozrejme nesmiem zabudnut stylovo ethno vyobliekany personal, ktorí sú vždy príjemní, ochotní a vtipní ku zákazníkom.

U mňa jasných 100% a naozaj nemám pocit meniť čajovňu, keď tam je naj.
Rooster
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv Dec 18, 2008 12:11 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Rooster » Štv Jan 08, 2009 2:30 pm

Máte s ňou nejaké skúsenosti?
Rooster
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv Dec 18, 2008 12:11 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod debo3000 » Sob Jan 24, 2009 9:59 pm

no mam snou uz skusenosti a je to v pohode, len jedine co ma stve ze nepovoluju shishu pod 18 :(
debo3000
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 10:57 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod martinpn » Ned Jan 25, 2009 11:00 am

to ta stve to je hold zakon nemozu podavat tabakove vyrobky ani predavatpod 18 rokov cize aj tos chvalujem :x:
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany


Späť na Čajovne a SHISHA bary

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron