potrebujem poradit

Kam radi chodíte a kde sa da zabafkat?

Moderátori: remus, wladas

potrebujem poradit

Poslaťod shinchan » Ned Feb 08, 2009 9:23 pm

Zdravim vas vsetkych kuricov vf. Chcem sa vas spitat ako sa to vlastne predava v tych cajovniach, my mame tiez cajovnu a snazim sa ukecat maminu aby sme tam kupili vf, no a nemame stim ziadne skusenosti , uplne ziadne, tak sa chcem spitat ze ako sa to predava, ci je to nejake menu ku ktoremu dostanete nejaky tabak, uhlik, a nevim ako je to stim naustkom ci sa to musi tam davat (koli higiene) abo ako to je vlastne cele? Siel by som to niekde okuknut ale nikde siroko daleko nic take neni (orava), dikes za pomoc :lol: :mrgreen: :help:
shinchan
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Feb 08, 2009 8:56 pm

Poslaťod garant » Ned Feb 08, 2009 9:27 pm

no ja som v cajovni nebol ja doma fajcim ale co com pocul tak to len prides povies si aku prichut chces mozes si caj ktomu objednat pojdes do dakej izbi asi tam mas vodnu a tahaaas aj z mamou a naustok tam us asi budes mat pripraveny nic taske tam ti aj poradia neboj to zvladnes
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod martinpn » Ned Feb 08, 2009 9:30 pm

ja co viem tak shisha s jednym uhlikom cca 4eura dalsi uhlik cca 50 centov stoji vf kupis lahko tabak musis kupit v obchode inak siho nedas do nakladov nijak a uhliky tiez dost sa da natom zarobit ale je potom vona ale ekd prides do miestnosti kde sa stale fajci je to dosti kandel casom ked sa nevetra
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Lopuch113 » Ned Feb 08, 2009 9:32 pm

orava? krasa odkial si ? ja som z habovky kusok od rohacov aj ked vetsinu roka travim v bratislave lebo tam studujem
a co sa tyka tej otazky v kadom pripade treba ponuku tipu kolko hadic chcu aby mala ta fajka potom ponuku tabakov nemyslim len prichut ale aj znacky a ja by som tam dal aj popis jednotlivych tabakov v skratke obsach nikotinu a tak..
no a potom vf by ste im mali pripravit vy povetsinu si ju budu chciet ludia zapalit ktori ju v zivote neskusali tak nebudu mat ani sajnu o tom ako sa pripravuje ale samozrejme ak bude dakto mat skusenosti dat mu moznost nech si ju spravi sam a co sa tyka hygieny tak naustky treba to nie je ako ked si s kamosmi zapalis takze im ich dat a ci ich pouziju to je ich problem ... asi tak by som to spravil ja keby som si chcel nieco take zalozit
dalsia vec musis ratat stym ze budes potrebovat niekolko fajok nie len jednu a aj rozdne typy jedno hadicove a viac hadicove :-D a potom ma mozes pozvat :x:
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Ned Feb 08, 2009 9:32 pm

a ked sa ti to zapaci si kup vodnu alebo virob sak sekcia homemade a mozes doma bafkat tak ta to vinde lacnesie asi
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Ned Feb 08, 2009 9:35 pm

pani kym som to ja naklepal kopu ludi ma predbehl o a ja ze budem prvy :cha
ps garant ked to chce do cajovne s homemade vf by asi moc nezarobil :S
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Ned Feb 08, 2009 9:38 pm

neviem ci zacinam chaapat alebo prestavam chapat ale ty si chces otvorit cajovnu?:D:D ale co lebo som kusok zmeteny
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Ned Feb 08, 2009 9:42 pm

ja nee sak shinchan pisal ze maju cajovnu a chce maminu presvedcit aby tam kupili fv tak chce vediet ako by to tam mali potom slapat :cha co si si dal silnu ? :x:
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Ned Feb 08, 2009 9:43 pm

on chce ist do cajovni len? ako an vodnu? ze pofacit a nevie ako nato chapem us?:D:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Ned Feb 08, 2009 9:53 pm

garant asi vela fajcis :x: :x: oni maju cajovnu a chce prehoworit mamu zeby tam podavali vodne fajky
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Ned Feb 08, 2009 9:56 pm

ako zamestananci ja stale nechaaaapem :o :o :o som spinavi blond asi skor k hnedej tak neviem cim to bude:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod martinpn » Ned Feb 08, 2009 9:57 pm

a nezabudni od 18 rokov zakon je zakon za to by vas nemali radi v PN robia do jedneho baru razije same dedi cca 15 -16 napite a fajcia VF
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Min01 » Pon Feb 09, 2009 12:53 am

Takze myslim si ze do cajovne fajky je dost dobry zarobok kedze si tam objednas jednu fajku za 4,32€ (130sk) ked ta to vyjde mozno na takych 20 sk aj menej

No ja ti popisem ako to funguje v cajovni tu v KE ok ?

No takze prides tam sadnes si a na stole mas prichute tabakov pride ku tebe casnik a ty mu povies ze chces jednu vf mu povies ze aky tabak ... pockas chvilku a on ti donesie celu vf uz aj zo zapalenim uhlikom ze proste uz ti staci len tahat ked dofajcis ta zaplatis a ides het.
Min01
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Jan 18, 2009 10:45 pm
Bydlisko: Košice (SDH)

Poslaťod garant » Pon Feb 09, 2009 2:13 pm

natom neni nic tazke len ja som si myslel ze si chces otvorit vlasnu cajovnu :s:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Pon Feb 09, 2009 2:43 pm

hej to sme zi vsimli ze si stale myslel na nieco ine :cha
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Ďalší

Späť na Čajovne a SHISHA bary

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron