Úrazy,krv a podobné nepríjemnosti pri vodnej

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Úrazy,krv a podobné nepríjemnosti pri vodnej

Poslaťod Akozevpohode » Uto Sep 08, 2009 3:04 pm

Takze,sem piste co neprijemne sa vam stalo pri fajceni (uhlik prepali rucku,spendlik v ruke,atd :)


No...mne osobne sa stala dost neprijemna vec,bol som s kamosom (David091) na vodnej v jednom podniku v LV kedze absencia mojho tabaku a abstinencne priznaky mi prikazali ist,tak sme sa zobrali,bolo dobre,len dlho bolo treba roztahavat atd. No to je jedno.Pocasie bolo tak trocha divne,bol vysoky tlak a no..vnutri,tahali sme,pohoda,dostal som chut vyfukovat nosom.
Raz,dvakrat pohoda. Potom ze len 1 dierkou,tak druhu som si zadrzal a ako fukam tou druhou,citim take jemne vlhko.
Utrem si nosnu dierku dlanou a krvavý fľak. Druhýkrát utriem,to iste. Cumim ako cap,ze co to,potom som to viackrat skusil a stale krv,potom som mal este den zaschnutu krv v nose...Teraz neviem ci to bolo pocasim alebo mi dym poskodil zilky v nose alebo netusim...
A teraz vy :)
nekonečný pokoj...
Akozevpohode
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv Sep 03, 2009 3:14 pm
Bydlisko: LV

Re: Úrazy,krv a podobné nepríjemnosti pri vodnej

Poslaťod roberto141 » Uto Sep 08, 2009 5:28 pm

Podla mna to bude tym tlakom,ked rychlo za sebou tahas tak sa ti krv do hlavy teda aspon pocitovo :lol: mne sa akurat len to stalo ze asi nedostatok kyslika pri fajceni skoro som sa vygrcal alebo nehody z uhlikom popalena ruka,vypalene pyzamo :lol: ale take vaznejsie nic
roberto141
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto Jún 02, 2009 9:27 pm

Poslaťod garant » Uto Sep 08, 2009 8:32 pm

komplet ohoreny koberec, guma na podlahe na chate, drevena parapeta na balkone, roleta na balkone, kamaratkyna vetrovka a v neposlednom rade ohorene ruky a nohy
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

zranenia

Poslaťod MonkeyBudha » Pon Jan 03, 2011 5:20 pm

Popáleniny rúk a koberca ale otočil som ho a nikto si nič nevšimol :D
K.U.S.H. Keeps us still high
Obrázok
MonkeyBudha
Beginner
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Ned Dec 19, 2010 11:26 pm

Poslaťod Merco » Pon Jan 03, 2011 6:21 pm

Nič (som šikovný :lol: ) teda ak nerátam že mi uhlík padol pár krát na parkety ,na komodu ale to nič nebolo ani škrabanec.:)
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod PeterNCR » Sob Máj 21, 2011 5:22 pm

prepalena deka na postely a dziiiira az do madraca, 2dni smrad jak keby ste v izbe svinu opalovali ...
PeterNCR
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Máj 21, 2011 5:20 pm
Bydlisko: Slovensko

Poslaťod Dali » Sob Máj 21, 2011 7:50 pm

ja tiez len popaleniny od tarbušu hlavne.. na pravom palci mam take tri kolečká malé pri sebe..pekne to vypada :D:D:.... aale to je nic... kamarat co spravil :D.... zapaloval si doma sam, ked sa ucil teraz na matury.... rozpalujeme unho svieckou, takze zapalil sviecku, ze ide rozpalit uhlik.... ale nechal to tak, lebo sa mu chcelo srat :D.... sviecku zhasol a siel dole... ked sa vratil, vsade dym, smrad, a na stole požiar :D.... hned to oblieval vodou a vsetko pekne upratal a vyvetral :D keby nemal stol s dlazdickami, ale dreveny...tak by to dopadlo pekne naprd..:) ake z toho plynie ponaucenie mile deti? :D.... poriadne skontroluj, ci si zasasil vsetok ohen, kym ides srať... :D
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod remus » Sob Máj 21, 2011 9:48 pm

Kamarát nezabudne na jednu domovú party, kde spadli uhlíky na gumolit, a nevedeli sme rýchlo nájsť kliešte.
Som povedal, že dvihni to, mne je jedno čím, keď si to zhodil..
A jak bol opitý, tak chytil do ruky prvý kokosák, položil na korunku, zobral druhý a položil na korunku.
Za 15 sekúnd potom, aaau ku.vááá :D :cha
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Wingleton » Uto Júl 05, 2011 11:02 pm

mal som na stole polozenu VF a fajcil som popri PC, na stole bol okrem VF aj poriadne velky bordel :D uz si nepamatam ako ale nastala situacia ze spadli uhliky, rychlo, stres, zobral som jeden uhlik co bol na zemi do ruky a polozil na tanier, uff vydychol som si, vsetko je ok a ani ma to velmi nepopalilo (na moje prekvapenie), a potom zrazu, sakra, na korunke boli povodne 2! a tak hladam, nikde nic, ani dym, trvalo mi to dobre 2 minuty kym som nasiel tlejuci uhlik na plastovom podstavci od lampy, predierajuci sa skrz :D to uz som ale pouzil klieste. Odvtedy mam popalenu lampu no...
inac v izbe mam korok a neraz som zalieval rozprsknuty uhlik flasou (co bolo aktualne na stole - kofola, mineralka atd.)
Svoj mizerný život utápam v melase...
Wingleton
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 20, 2011 1:06 am

Poslaťod wladas » Uto Júl 05, 2011 11:45 pm

uhlik nieje ohen, nejake jednorazove obliatie poharom vody urcite nestaci
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Wingleton » Str Júl 06, 2011 12:22 am

no ono ked spadne uhlik z vysky jedneho metra tak sa rozprskne, tie malicke kusocky to uhasi, ale vacsie treba urcite pozbierat, ono totiz tie kusocky v priemere 2mm nemas sancu pozbierat :lol:
Svoj mizerný život utápam v melase...
Wingleton
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 20, 2011 1:06 am

Poslaťod SkinnER91 » Uto Aug 02, 2011 8:38 am

U mňa je to bežná vec že spadnú uhlíky :D Proste nemám na to šťastie,aj keď si dávam pozor vždy sa dáka k*k*tina pritrafí čo by som nečakal :o
SkinnER91
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Sob Aug 21, 2010 9:04 am
Bydlisko: rimavska sobota

Poslaťod wladas » Uto Aug 02, 2011 8:46 am

no hlavne si neviem predstavit pouzivat tie male a stredne aladinky s tym zevraj tanierikom na ktory sa ledva zmesti uhlik

neraz sa mi uhlik zosmikol z korunky ale vzdy uspesne dopadol do dostatocne velkeho tanieriku (topmark heavy)
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod remus » Uto Aug 02, 2011 8:55 am

Mne uhlíky padajú bežne. Dávam ich niekedy na korunku na okraj, tak že kúsok trčí, a tymi vibráciami od bublín vo váze sa posunú až spadnú.
našťastie moja 69cm FataMorgana má pomerne veľký tanier, takže žiaden problém :)
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Uto Aug 02, 2011 12:46 pm

za posledný rok padol uhlík mne z korunky asi 2x... čo s tým robíte? :D
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron