Ako ste sa dostali k fajčeniu VF

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Andrey » Ned Jan 04, 2009 4:37 pm

ja som mal prvy krat u kamosky na gril party ale vobec mi to nechutilo... po nejakom case ma kamosi ztiahli do cajovne a dali sme si VF a bola uzasnaaa. par mesiacou na to kamos doniesol z dovolenky faju a uz bafkame jedna radost, ale hlavne mi zachutili cajiky :lol: a teraz ma caro vodnych fajok uplne ovladlo, je to krasny pocit ked to dymi, ale hlavne sa mi paci ze ma to fajn ukludni.
žijeme iba raz! treba si užívat...
Andrey
Beginner
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 2:19 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod remus » Ned Jan 04, 2009 5:09 pm

tomo-boss píše:mama s ocom ked to prvykrat videli tak ma chceli na liecenie poslat lebo ze zhromazdujem doma fetacke nacinie :D potom som ich presvedcil, vyskusali to a pohoda

To máš koľko rokov prosimťa ? Na obrázku vyzeráš že cez 18 už určite. Ale že ťa rodičia poslali na liečenie pretože skladuješ feťácke náčinie... To ma dostalo fakt... :cha :cha
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod remus » Ned Jan 04, 2009 5:11 pm

Ja som sa k tomu dostal vďaka Egyptu. Boli sme tam na dovolenke, spoznali sa s dákymi slovákmi, čo tam chodia často a stiahli nás do nejakého baru.
Som to najprv nechcel z princípu. Veď koľko som mal vtedy rokov ? 13 asi. A potom som ochutnal, bolo to super. :x:
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Ned Jan 04, 2009 5:22 pm

Prvy krat som sa k vodnej dostal ked sme boli v Egypte(cca 5 rokov dozadu) a tyzden sme chodili kazdy vecer tahat s kamosmi(rozumej 5 decak 16-10 si suverenne vypyta fajku a fajci... :x: ). Pred odchodom sme kupili velku fajku zeleznu aby prezila let spat a mam ju dodnes, akurat uz je dost osrata od uhlikov na tom tanieriku :D Potom uz skoro rok dozadu som si kupil malu fajku a tu pouzivam furt.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod miroslaw » Ned Jan 04, 2009 5:27 pm

prvy krat to bolo ked ju raz mal kamos v parku....potom som zacal chodit s partiou do cajovne boli sme tam stale do vtedy kim som si nekupil vlastnu fajku teraz uz chodime len ku mne :)
miroslaw
Light
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Str Dec 03, 2008 10:52 am
Bydlisko: Zvolen

stretko

Poslaťod bubostyle » Str Jan 21, 2009 7:37 pm

Prvy krat k fajceniui som sa dostal asi tak ze som isiel na klanovu stretavku do popradu. Vacsina mojich spoluhracov bola z popradu tak som tam dosiel. Jeden povedal ze ma volny byt a ze mozme ist k nemu na vodnu. Dali sme si mango+ceresna a bolo to vynikaujce strasne kruta chut prisiel som druhy treti krat a zacalo mi to chutit a rozhodol som sa kupit si vlastnu :)
Ľubo "BuboStyle" Štefko

Obrázok


Steam Acc: los8fos
bubostyle
Light
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 7:16 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Poslaťod JamiROQaI » Str Jan 21, 2009 10:16 pm

ja prvykrat asi pred 3 rokmi ked som bol na WG zraze v poprade tak byvaly WG prognostik Eska nas zlanaril do cajovne kde sme hulili pekne :lol: potom nasledovalo 2 roky fajcenie v cajovniach a minuly rok som dostal na anrodky od kamosov prvy vlastny fajec, odvtedy by nebol vikend aby som nezahulil, in LOVE :L :L :L
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod garant » Štv Jan 22, 2009 1:56 pm

no ked sme v septembri prisli doskly a kamarat povedal ze si kupil fajku v grecku seci ostatny kamarati to us skusali ale ja som to mal vtedy 1. a odvtedy fajcime fkuse potom som sji aj ja virobil a teras si ide aj 2 kamarat objednat a 4 kamarat ten da racej tvrdie:D us teras :g
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Min01 » Sob Jan 31, 2009 3:43 am

Zacalo to tak ze najskor si sestra kupila fajku ja som jej ju len nabijal chodil zapalovat uhliky atd cize najskor som sa ju anucil robit a stale som ju pozoroval ze jak to fajci a stale mi to nukala no ja som nechcel , potom som si raz potiahol a sestra mala po fajke....
Min01
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Jan 18, 2009 10:45 pm
Bydlisko: Košice (SDH)

Poslaťod Miso225 » Uto Feb 03, 2009 4:13 pm

No ja som povodne nemal v umysle riesit VF, ale vedel som ze frajerke sa to paci... Tak som jej doniesol jeden pekny kusok z UK ako dar. Vobec som to nefajcil az s nou. No a hned po prvom raze som sa na to namotal...
Miso225
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 2:35 pm
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod garant » Uto Feb 03, 2009 4:56 pm

noved to asi seci si daju ras a chcu to potom stale lebo je to neodolatelne proste :rit: :cmuk:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod kemci » Uto Feb 03, 2009 5:17 pm

garant píše:noved to asi seci si daju ras a chcu to potom stale lebo je to neodolatelne proste :rit: :cmuk:


setci ne napr kamararad boli sme v cajovni a haluzil sa s tym ale potom mu z toho bolo mrtne zle a ani vidiet to nechce xD
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod remus » Uto Feb 03, 2009 5:34 pm

Pride cas, ked si to bude chciet zopakovat.
Mne sa stalo to iste. Som sa z nej pogrcal, -> slaby tabak a este k tomu sa mi strasne prepalik {alobal sa priamo dotykal} a potom ma to zase zacalo lakat. Ze to nemoze byt take zle, ze to musi chutit inak, tak som skusil spravit znova a bolo dobre. :cha
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

VF

Poslaťod Andrej636 » Str Júl 21, 2010 12:59 pm

ja som sa dostal k VF tak ze sme boly u kamarata a sme sa nudily a on vitiahol VF a strasne sa mi to zapacilo tak o tyzden som mal uz svoju :) :)
Andrej636
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Júl 02, 2010 3:09 pm

Poslaťod marsielko » Pia Júl 30, 2010 12:45 pm

prvy krat som sa dostal k fajne v taliansku...ano v taliansku...sme boli pod tyberskym mostom a tam bol taky stanok...pekne velke fajky, orientalna hudba, vsade vankuse...tak sme si dali chocomint...jak som sa vratil z talianska tak do 2tyzdnoch som mal fajku doma so vsetkym ;-)
fuck is easy, fuck is funny. lot of people fucks for money.
if you think that fuck isn't funny, fuck yourself and save your money xD
marsielko
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Uto Sep 08, 2009 12:36 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron