rodicia

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

rodicia

Poslaťod Filco94 » Sob Apr 03, 2010 9:28 am

ludia ako mam to povedať rodičom alebo ako sa im mam k tomu priznať ze pokurujem ? :D mam 15 xD
Filco94
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Mar 27, 2010 9:27 am

Poslaťod Mardy » Sob Apr 03, 2010 3:21 pm

Sa spytaj ze ci o tom niekedy poculi asi najprv...ked hej, tak im povedz ze si bol raz s kamaratmi na nu a ze sa ti zapacilo ist tak relaxovat s kamaratmi a ze co si o tom myslia. Aspon ja by som to asi tak spravil...mal som vyhodu ze rodicia kupovali vodnu na dovolenke v Egypte takze ked som si po 3 rokoch kupil vlastnu nemali moc namietky...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod matejced » Str Jún 09, 2010 10:30 pm

ja som mal vodnú fajku len párkrát, ale o všetkých krát moji vedeli... teda, minimálne mamina áno... a jak som to povedal... úplne normálne som vyrukoval s pravdou... nikdy síce o vodnej fajke nepočuli, ale obaja sú fajčiari, .. keď na mňa začali že začínam fajčiť a budem fajčiar ... tak som na nich šiel nejakými oklukovými metódami - využíval som odborné názvy a pojmy, ktorým nerozumeli... takže mi skočili na všetko, čo som im povedal ... dodatok,... mám 16 ;) ...

momentálne si kúpili jednu malú vodnú fajku od kamaráta, na skúšku... a možno si budú fajčiť aj sami doma, ktovie či sa im to zapáči :D ...
ale ... podľa mňa, najlepšie je povedať pravdu ... a ak by nejaké normálne argumenty nestačili, tak im ukáž nejaké informácie o VF na nete ..nech si prečítajú ... :D
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

NET

Poslaťod gRnR » Ned Aug 08, 2010 10:12 pm

na nete je asi milion clankov o skodlivost vf ..z toho polka hovorí že neškodné a drúhá že škodné .. ale tie škodné podla mna to za to zaplatili vyrobcovia cigariet, kedze vf je stale popularnejsia a popularnejsia
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod .dumb@ss. » Štv Dec 30, 2010 10:37 pm

asi tak bratmm očuj gRnR aki članok si to ukazoval máti ked si jej oznamoval ze fajcis VF vies nech to ukazem aj ja mame ked jeej to oznamim ;-)
I LOVE METAL
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod Namaste » Ned Feb 13, 2011 11:12 pm

Podľa toho ,aký sú tvoji rodičia ,no nedoporučujem prísť do obyvky a vytiahnuť to na obidvoch.Oslov toho ,ktorý by Ťa v tom pochopil ,alebo to aspoň hned neodsúdil,ale pokúsil sa o tom niečo viac dozvedieť a až potom vyvodiť názor . Ak máš rodičov ,ktorý ťa kvôli tomu budú kárať ,radšej nič nehovor a ak sa spýtajú prečo voníš ako krásne vyzretá višna ...no :) Buď povedz ,že kamarádi fajčia ovocné cigarety ,alebo ,že známeho mama robila v kuchyni koláč no :) Neakú blbosť si vymysli ,ale ak na vodnú budú nadávať ,radšej ani nespomínať ...
Namaste
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Feb 13, 2011 10:58 pm

Poslaťod Merco » Pon Feb 14, 2011 4:00 pm

Je zbytočné obnovovať takto staré témy si myslím...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Namaste » Pon Feb 14, 2011 6:10 pm

Zrejme hej ,nedíval som sa na dátum vytvorenia témy :o
Namaste
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Feb 13, 2011 10:58 pm

Poslaťod serverka » Pon Feb 14, 2011 11:00 pm

ty vole zbytocne obnovovat stare temy, nevhodne otvarat opakujuce sa temy, viete vy vobec co tu chcete???

co ked ta jeho sprava moze niekomu pomoct aj o dalsi rok ked bude riesit podobnu dilemu?
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Poslaťod Merco » Uto Feb 15, 2011 3:04 pm

Tak hej ,ale može sa opýtať znova nie?
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod matejced » Uto Feb 15, 2011 8:33 pm

... a budu reci, ze sa vytvara nova tema, alebo ze sa to tu znovu otvara a pod ...
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod serverka » Str Feb 16, 2011 5:12 pm

nie nemoze sa spytat znova lebo ho znova zj....e ze vytvara temu o ktorej je tu popisane !!!
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron