Vase prihody a skusenosti.

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Vase prihody a skusenosti.

Poslaťod mato63 » Sob Júl 26, 2008 9:40 pm

Tak,zakladam tuto temu aby sa zbytocne nespamovalo a temy boli prehladne, sem piste Vase skusenosti a prihody s fajou, prip. take zaberaky ake ste mali ,vid. tema tabaky a podsledne prispevky.
Dakujem.

Inak niekde som cital,asi lamer.cz ze chalan sa zbafal a zabalil sa do igelitu ,napustil vanu a ked prisla matka a pytala sa co robi,povedal ze je ponorka. :mrgreen:
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod marci003 » Sob Júl 26, 2008 9:42 pm

tak to asi nebol tabak aky bezne kurime.. :D
ja som medzitym inde napisal svoju prihodu ako som sa snazil presvedcit fotrovcov, ze je to v poho, ale ma poslali do **** aj s celou fajkou.. taze ja som doma s hulenim fajky skoncil :((
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

Poslaťod tomo-boss » Ned Júl 27, 2008 9:48 am

mne tiez foter prve dve fajky vysmaril do popolnice, ale to som mal asi 15 rokov...teraz je to v pohode, aj doma pofajcim ale nie zase kazdy den a s desiatimi kamaratmi. tak v klidku raz za tyzden s bratom, dakym kamosom
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod ceero » Ned Júl 27, 2008 10:53 am

by som zajebal kazdeho kto by sa pokusil vyhodit moju vodnu
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod The Devil » Ned Júl 27, 2008 7:42 pm

Navrhujem presunut temu do "Volna diskusia". ;-)
Co sa tyka prihod, tak asi take bezne: busil som matovu fajku a vela hlbokych nadychov rychlo za sebou a na to som sa postavil a jeblo to so mnou naspet do fotela. :lol: Okrem toho nic hrozne sa mi zatial nestalo.
The Devil
Light Professional
 
Príspevky: 151
Registrovaný: Štv Apr 17, 2008 6:59 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod ceero » Ned Júl 27, 2008 7:46 pm

no uz som to sem kdesi pisal, som sa zkuril z ruze od naklhi tak ze to so mnou drblo o vchodove dvere a kvalitne som si rozmlatil drzku :mrgreen:
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod Kamui » Uto Nov 25, 2008 5:26 pm

http://sutaz.dormeo.sk/index.asp?tn=fri ... &sid=23359
hosi skuste tu kliknut som sa tam zaregistroval a uvidime co stoho vznikne dufam ze sa nedostanem kvoli tomu do maleru haha :x:
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod JamiROQaI » Str Nov 26, 2008 6:51 pm

ja som raz z uhlikom spravil pekne cierne kruho na rocnej kychynskej linke a na koberci skoro tiez :lol: mama skoro zomrela z tej linky,ale fajku mi nastastie nevyhodili :mrgreen:
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod tomo-boss » Štv Nov 27, 2008 6:42 pm

mne sa raz stalo pri rozpalovani uhlika ze mi hlasno pukol a rozletel sa na tri zerave casti po celej izbe :-D este furt mam calunenie na stolicke prepalene
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod mato63 » Uto Dec 02, 2008 9:16 pm

Pri tých uhlíkoch, minule sme boli u kamarata a povedal som jednemu,nech rozpali uhlik, on si ho chytil do ruky a zacal ho palit , ch*** :D o chvilu ho to zacalo palit a tak ho hodil na nove parkety.
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Mardy » Uto Dec 02, 2008 9:56 pm

OMG :D To som este nevidel ze by dakto na ruke rozpaloval :D
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod p0casie » Str Dec 03, 2008 11:12 am

no som rada, ze nie som jedina komu sa uhlikom podarilo znicit cast nabytku a pod. :lol: mne sa to uz parkrat stalo.
Neviem cim to je, ale stale mi to prepalilo len koberec +obrus(dlha prihoda) ale gauc este nastastie nie. A to raz uhlik vletel nejakym zazrakom asi 10cm pod gauc a jeho sa ani nedodkol...len kym sme ho tam nasli spravil riadnu, ale riadnu fugu pod ty gaucom :s:
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod miroslaw » Str Dec 03, 2008 12:01 pm

kamosovi sa podarilo len zapalit smetiak doma lebo si nevsimol ze uhlik bol este zeravy hodil ho do kosa a zrazu len smrad a dym a newedeli sme odkial.prisli sme do kuchyne a a zistili sme ze odkial to islo :o :o
miroslaw
Light
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Str Dec 03, 2008 10:52 am
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Mardy » Str Dec 03, 2008 3:31 pm

To sa mi uz raz stalo :D Som vyhodil popol a v nom bol este kusok zeravy, a asi za hodinu citim dajaky smrad a kuknem do kosa a sa mi pali vreckovka :D Rychlo vytahujem klestikmi a drtim :D
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod miroslaw » Str Dec 03, 2008 4:10 pm

Mardy píše:To sa mi uz raz stalo :D Som vyhodil popol a v nom bol este kusok zeravy, a asi za hodinu citim dajaky smrad a kuknem do kosa a sa mi pali vreckovka :D Rychlo vytahujem klestikmi a drtim :D

no a jemu sa ten uhlik zacal prepalovt do plastovej flase vies aky smrad tam bol :D:D:D
miroslaw
Light
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Str Dec 03, 2008 10:52 am
Bydlisko: Zvolen

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron