Stavy z vodnej...

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod tomo-boss » Str Aug 20, 2008 4:59 pm

mne pivo praveze velmi berie pri fajceni....a naopak tvrde absolutne nie lebo raz som sa pekne zgrcal z takejto kombinacie...a to bolo este vo vacsom mnozstve
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod mato63 » Str Aug 20, 2008 5:20 pm

Hmm,tak ja som fajcil 7 hodin non stop teraz,prestali sme len kvoli tomu,ze dosli uhliky. Ako hlava pohodka,ale zaludok ma este teraz, den po chate boli,mam krce a akoby som sral dymô :o :r
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Pigsy5 » Str Aug 20, 2008 8:13 pm

taktiež mám rád pivo pri fajčení vodnej fajky ;) a na chrúmanie k tomu tyčinky, čipsy..ale napr. rezeň by som si asi k tomu nedal :-P
Pigsy5
Beginner
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 10:29 pm

Poslaťod Kamui » Ned Okt 26, 2008 11:34 am

ja som chvala bohu nemal ziadny stav takyto aspon si na to nepametam haha ale sak nikdy nehovor nikdy moze sa vselico udiat chi chi :x:
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod plusminus » Ned Okt 26, 2008 2:34 pm

nikdy nic,
netreba prehanat, zivot neutecie...
Obrázok
plusminus
Light
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Ned Sep 14, 2008 8:03 pm

Poslaťod foogle » Sob Nov 08, 2008 7:41 pm

no z vlastnej skusenosti vravím, nekombinujte VF a alkohol :lol: vtedy mi bolo riadne zle. a raz sa mi akurát zatočila poriadne hlava, ale to som ťahal jak divý.
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod tomo-boss » Pon Nov 10, 2008 10:44 am

foogle píše:no z vlastnej skusenosti vravím, nekombinujte VF a alkohol :lol: vtedy mi bolo riadne zle.


na toto naozaj pozor. ako da sa ze fajcite fajku a date si k tomu pivec. ale hovorim o takych pripadoch ked s kamaratmi chlastate celu noc a nadrbani pocas celeho vecera robite vodnicu za vodnicou :o
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod martinpn » Pon Nov 10, 2008 1:32 pm

tomo-boss píše:
foogle píše:no z vlastnej skusenosti vravím, nekombinujte VF a alkohol :lol: vtedy mi bolo riadne zle.


na toto naozaj pozor. ako da sa ze fajcite fajku a date si k tomu pivec. ale hovorim o takych pripadoch ked s kamaratmi chlastate celu noc a nadrbani pocas celeho vecera robite vodnicu za vodnicou :o



toto bola moja oblubena praktika na chate super vec ale ja uz nepijem bo som to raz prehnal s kecami a nemdopadlo to dobre ale vtedy nebola vodna
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod JamiROQaI » Pon Nov 10, 2008 4:01 pm

mne prawe pivo neorbi moc dobre som zistil pri vodnici, teda hocico bublinkove z coho si clovek potom tak z chuti odgrgne neni dobr epre sisu lebo potom ako by mi zaludok tlacil na pluca a nemozem poriadne tahat a len am dusi, ale s takym fajny ladovym cajom je to v pohodke, a pit sa musi lebo inak by mal asi clovek an druhy den pekne vyschnuty krk a usta a trosku problemy s rozpravanim.

a tie stavy :lol: ja to asi fajcim najem kvoli tym stavom kedy pohnem hlavou a tocim sa v kruhu :lol: neviem ale dost sa pri tom uvolnim a som uplne v pohodke

tento vikend idem na chatu tak asi prvykrat uvidim ako na man posoby vodnica s chlastom, a rozmyslam ze vezmem vodnicu aj na stuzkovu :mrgreen: co is o otm myslite ?
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod mato63 » Pon Nov 10, 2008 10:16 pm

ZAVISLAAAAAAAK
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod miroslaw » Str Dec 03, 2008 6:24 pm

no to ja s kamosmi na chate 8 uhlikov po sebe :D:D:D aa to v priebehu asi takych 3 hodin sme tahali ako o zivot :x: :x: sice ma potom bolela hlava ale nie velmi a trosku mi bolo zle :b
miroslaw
Light
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Str Dec 03, 2008 10:52 am
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod garant » Ned Jan 25, 2009 8:20 pm

no tak s alkoholom je to zabijak ale je to vihoda ked mate malo chlastu a chcte byt namol a na 2. den stoho ani hlava neboli
a mne sa ties hlava kruti a dakedy ked taham ako o zivot tak sa este postavim a to sa mi tak ppci hlava zakruti milujem to no ale snat tam dakedy neodpadnem:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Ned Jan 25, 2009 8:47 pm

Hlavne bacha, jedenemu znamemu natrhlo pluca od fajky... Vravel ze nic,nic a zrazu pocuje jak mu daco buble.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Min01 » Sob Jan 31, 2009 3:57 am

Zo zaciatku ked som zacinal fajcit tak som mal pocit takeho tazkeho tela vobec nic sa mi nechcelo .. ale teraz mozem po sebe aj 15 uhlikov dat a nic .... len ked zle spravim fajku (vela tabaku) tak ma boli hlava ale rychlo si dam nieco proti bolesti a fajim dalej
Min01
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Jan 18, 2009 10:45 pm
Bydlisko: Košice (SDH)

Poslaťod HULK » Str Mar 04, 2009 4:24 pm

ja som vcera zle skoncil :D.. dali sme do nasej home made fajky.. inac.. vola sa Julka :D... nalozili sme matu.. krasny husty dym ale rycho to vyficalo... tak sme dali citron a namiesto vody sme dali multivitamin dzus :D.. ale som to troska prehnal asi... cely bledy tocaky.. :DDD.. humus stavy ale neodradza ma to
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron