Stavy z vodnej...

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod remus » Štv Mar 05, 2009 10:39 pm

Min01, to isté sa stáva aj mne, asi preto že nefajčím moc často :smoke:
Som roztiahol, potiahol a mal som pocit, že na ne leží celý svet, akoby som nevládal stáť na nohách. Sranda no :smoke:
A vôbec mi to nevadí, aspoň keď chcem byť "crazy" ušetrím :cha :cha
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Štv Mar 05, 2009 10:48 pm

no ked chcete stavy z vodnej tak si medzi tabak pridajte kusok travicki a budete mat taki stavik ako nikdy :g
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Štv Mar 05, 2009 10:50 pm

Netreba :r grass ani za nič
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod HULK » Pia Mar 06, 2009 6:18 am

netreba grass.. staci palenka a dlhsie tlacit to v sebe :D
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod remus » Pia Mar 06, 2009 7:14 am

podrzat dlhsie dym.
Tak 10 sek. My sme sa chceli fotit jak vyfukneme 5 naraz. Ale tahal som prvy, a kym natiahol posledny, ten dym sa vo mne "stratil" a svet sa tocil.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod andyflag » Pon Jún 22, 2009 9:17 pm

no tak raz som mal take stavy ked som bol mierne pripity ze som vodnu tlacil do hlavy po troch takychto tahoch za sebu som dostl tocaky ze tocilo setkymi smermi a zachavat smiechu som dostal :-D a po piatich minutach som si grgol a dym zomna este isol :cha
alebo sksute si cupnut potiahnut potlacit dohlvy rychlo sa postavit a medzytim vfukovat vas doazdu prekoti :x:
andyflag
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jún 22, 2009 9:15 pm

Poslaťod patko » Str Aug 05, 2009 9:48 am

garant píše:no ked chcete stavy z vodnej tak si medzi tabak pridajte kusok travicki a budete mat taki stavik ako nikdy :g
¨


A moze byt aj susenaa ? :P
patko
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Ned Aug 02, 2009 4:56 am

Poslaťod garant » Ned Aug 09, 2009 9:39 pm

to ze cupnut som skusal a nic len kusok viac sa hlava zatocila a to treba hnet ba zaciatku urobit
to ze ked ste opyty tak je pravda ze svet sa zacne tocit aj mne sa to stalo akurat som nedostal zachvat smiechu a negrglo sa mi dymom:D
a to ze ci susena a ci cerstva neviem neskusal som ja len klasicky zlene fajcim ale tak susenu laksie zozeneies ako cerstvu nie? to len ak by si pestoval ale tak aj ked susenu das do mokreho tabaku tak sa mavlhci
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod robci465365 » Pon Aug 10, 2009 8:08 am

I bez vodnej môžete mať stav, 5 minút z hlboka dýchajte, nádych ( čo najviac sa nadýchnite ), výdych ( všetko vydýchnuť ) opakujte to 3-5 minút za sedu alebo lehu a potom sa rýchlo postavte s tým že keď sa budete stavať zadržte všetko v sebe a keď sa postavíte vydýchnite všetko ( prípadne sa raz otočne alebo spravte prudký pohyb )... Pár ľuďom sa stalo že i spadly naspäť na stoličky :o :lol:
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod Akozevpohode » Štv Sep 03, 2009 8:48 pm

U mna sa stavy objavia ked ťahám 2 spôsobmi...
Keďže mám cca tie 8L pľúca (6 rokov hrania na dychovom hud. nástroji (flauta) vam uz nieco pomoze,rovnako aktivne sportovanie kde sa nabehate) tak :
1. buď ťahám úplne dokým to naozaj nejde (ozaj,keď už ani necítíte,tak stále ťaháťe,aj keď to už nevydáva zvuk nadýchnutia,skúste,fajka bude stále bublať;) tak vtedy sa mi uz colen po 1 nádychu zatoci svet (ano,nedostatok O2,viem..)
2.proste dáte do úst a potom ťaháte čistý vzduch nosom,keď vyfúknete,tak vám ide slabý dym a tým viac to po takých 3-4 nádychoch ostane v hlavičke :) a točí,točí,točí.... :S
nekonečný pokoj...
Akozevpohode
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv Sep 03, 2009 3:14 pm
Bydlisko: LV

Poslaťod roberto141 » Štv Sep 03, 2009 9:00 pm

akoze ked sme my s kamosmi pili a popritom fajcili vodnicu v pohodke ale ked som pred dvoma dnami dal vodnu doma vonku na terase potahol som 5x nie za sebou postavil som sa obsah zaludka bol pri hrdle a bolelo ma brucho az som sa musel ist vysrat...cize podla mna vodna cisti aj zhora aj zdola :cha :cha
roberto141
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto Jún 02, 2009 9:27 pm

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron