Skusenosti E-shop

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod ceero » Pia Jan 02, 2009 3:51 pm

brm brm : kolko vyjde postovne ?
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod Mardy » Pia Jan 02, 2009 7:07 pm

Aj mna zaujima postovne lebo dobre ceny maju aj packy(Al Fakher 5 50g balickov za 9.95$ je super cena, rovnako aj 3 250g za 25$).
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod shaman » Sob Jan 03, 2009 12:45 pm

a ako to posielajú?...na dobierku alebo treba dopredu peniaze na účet?...a nemáš náhodou skúsenosti s tými lacnejšími tabakmi?..napr. King Moassel 250g za 7.49 dolárov...veď to je smiešna cena:)
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

Poslaťod Brm-Brm » Sob Jan 03, 2009 1:25 pm

Treba zaplatit cez kreditnu kartu dopredu. Poštovné je podla váhy do kila je to nejak 35 dolárov. Ked si to spočítate furt sa to oplatí viac ako tu. a ak sa skladáte viacerí tak nieje očom.
cez MNHookah som objednával už vela krát nikdy som nemal problem.
Len treba mat kreditku ktorou sa da platit cez net
Brm-Brm
Beginner
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Str Dec 17, 2008 2:54 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Brm-Brm » Sob Jan 03, 2009 1:30 pm

King Moassel tam maju asi 3 prichute nemam stym skusenosti ale neviem neriskoval by som :mrgreen: ked tak až o jeden dolár su drahšie Layalina a to je dobrá značka niektoré príchute su možno trocha divné ale tak to pri každom tabaku narazíš na niečo take.
Dokonca aj Al Fakher teraz pohnojili niektoré ich príchute a ostatné su dobré.
Také Hrozno , Jahoda , Vodny melon pokazili uplne... hrozno chuti ako kečup , jahoda drhne a chuti ako piesok a vodny melon smrdi jak aceton.
Ale vela ich je samozrejme dobrých

A Tí čo sa neboja priplatit za kvalitu doporučujem Starbuzz 20$ 250g ale nič lepšie som zatial nefajčil.
Brm-Brm
Beginner
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Str Dec 17, 2008 2:54 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod agrashi » Pon Jan 12, 2009 2:22 am

ja pridam zlu skusenost s vodne-fajky.eu

najprv pri objednavani som bol vyteseny aky maju super pristup, rychly kontakt, komunikacia velmi rychle odoslanie.

Al dnes som si premeral moju fajku ktora mala mat 63cm a ma 55cm! Plus asi po 15tich pouzivaniach sa mi roztrhla tesniaca guma telo->vaza , to by som este prezil kupim novu za par korun ale aj tak, co to je za kvalitu. Chalan co ma par Aladiniek za sebou po vzhliadnuti mojich foto povedal ze sa mu ta moja fajka celkovo nezda, jej vyhotovenie ze na svojich to este nevidel aby to bolo tak odflaknute. sakris. dnes som tam napisal tak som zvedavy co mi odpovedia hlavne na tu vysku lebo to je odrb riadny podla mna :j
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Poslaťod POtkan » Pon Jan 12, 2009 9:44 am

Mozes specifikovat problem s tym vyhotovenim? zle zvary, diery, hrdza alebo co? neverim ze by to bolo tak zle a myslim ze som videl viac aladiniek ako tvoj odbornik. Zaroven viem ze sa vsetko kontroluje.

Zaklad vsetkeho je ale kontrola tovaru (nech ide o hocico) hned po kupe, je na to zakon aby si to mohol bez udania dovodu vratit, v obchode by ta tiez poslali niekam pokial by si namietal kvalitu pouzivaneho tricka
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod agrashi » Uto Jan 13, 2009 9:55 pm

diery ktore sluzia na odsavanie dymu z vazy do hadice nie su pravidelne vyvrtane ale vyzeraju ako roztavene.

potom to tesnenie ktore nevydrzalo ani 20 pouziti

a zavit ktory ide z tela fajky a nan sa nasrobuva koncovka na hadicu akoby hrdzavel, skor straca tu striebornu farbu v ktorej je telo fajky. vyzera to nepekne.telo je strieborne a zavity bez farby, fakt ako keby zhrdzavene i ked nie su ale vyznieva to tak.
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Poslaťod POtkan » Uto Jan 13, 2009 9:59 pm

toz treba to umyvat po kazdom pouziti a hlavne nenechat na fajke dlho vodu

no i tak sa mi to nezda, ak to nebolo po vybaleni v tomto stave, tak si myslim ze je skor chyba medzi stolickou a pc, pretoze problem s povrchovou upravou novych aladiniek som este nevidel
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod agrashi » Uto Jan 13, 2009 10:08 pm

prosim ta neurazaj ma. nemam 5 rokov. takze kludne s tymi recami. opotrebovanie na tych zavitoch resp. stav ktory tam teraz je tak sa stal pocas pouzivania fajky. jedina vec ktora by vysvetlovala preco sa to deje je to ze to strieborne nebolo potiahnute na cely zavit a akonahle sa tam dostala voda zacalo to odpadavat a akoby vymyvat.
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Poslaťod martinpn » Uto Jan 13, 2009 10:27 pm

tak to reklamuj uvidis co ti poviedia urcite ti to uznaju jasne ze nie bo ty ked dostanes fajku abo co kolvek tak si to skontroluj nesedi velkost asi sa pomylili je toludske napisem vybavi sa nelubi sa mi toto tak to reklamujem hned nie po case ze aha toto sa mi nepaci vradte mi peniaze

a ja neviem ako ty ale ja mam na zavitoch nasrobovane redukcie na hadicu ked ich tam enams bodaj by to nevizeralo divne ako potom pripajas hadicu si si do dreva narezal zavit?? lebo nechapem zavity mam ja nzanesene spinave bo to necistim pravidelne
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod cartman » Uto Jan 13, 2009 11:00 pm

skus dodat fotos..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod agrashi » Uto Jan 13, 2009 11:01 pm

nemyslel som presne zavit. ten je jasne ze spinavy. to neriesim. ono presne to o com hovorim je navarene na telo fajky a z toho ide zavit. a vyzera to presne ako..sakra aj so slovom nenapadne ma. prikladam foto na ktorej by malo vidiet to o com hovorim


co sa tyka toho ze si mam tovar po prevzati skontrolovat. nenapadlo by ma ze obchod ako tamten specializovany na VF ma v popise produktu vysku inu ako je realita. Odpisali mi ze bohuzial to su udaje od vyrobcu a v ich sile nie je merat kazdu fajku. Ze ano fajky ktore merali tak bol zisteny rozdiel 2-3cm bezne v oboch smeroch! a konkretne pri mojej fajke 6cm a ja som nameral 8cm. V tomto pripade je to chrapunstvo od vyrobcu ze nevie vyrobit nieco co opisuje a doslova kazdy kus je jedinecny :D . To ako keby som ja predaval 25kilove vrecko lepidla a v skutocnosti by malo 20kg, potom 22 a niekdy aj 28 kilov hh. potesilo by vas to? No mna nie. Fajku nejdem vraciat ani nic, uz ju pouzivam a zistil som to neskoro, a aj keby tak ju nevratim pretoze fajku som potreboval Peniaze od nich nepytam, pytal som si len vysvetlenie ktore som dostal.

Obrázok

EDIT\\ ked na to pozeram, ved to je hrdza, nie?!
EDIT2\\ uz ma to napadlo to slovo, skrutka ;)
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Poslaťod Mardy » Str Jan 14, 2009 4:38 pm

Navrhujem prestriekat nejakym antikoroznym sprejom. Je to hrdza, ale nevidel by som v tom velky problem, zatial.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod martinpn » Str Jan 14, 2009 5:24 pm

ja len enchapem ako ti to tam moze hrdzaviet si to solil?? ved tam sa voda dostava minimalna max nejaka ta para ale aj to nie bo to je utesnene a to ti ide do nadoby riesenei ponaral si to cele do vody ay si to umyl
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron