Skusenosti E-shop

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod agrashi » Str Jan 14, 2009 5:35 pm

fajka bola par krat umyvana. resp oplachnuta (neumyvam ju vzdy, asi tak 1/3 z poctu fajceni/. potom vzdy som ju daval hned na horuci radiator alebo do teplovzdusneho potrubia :lol: . do par minut /nikdy som pri tom nestal nemeral som tak neviem/ bola fajka nie ze uschnuta ale rozpalena. a neviem ci za tych par minut /rozumej 1 -5/ co su na nej kvapky vody by takto dopadla. :s:
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Poslaťod martinpn » Str Jan 14, 2009 5:36 pm

tym ze sa ti zahrievala sa podla mna urychlila korozia a aj po prehriati alebo zohriati sa ti ta farba co je tam nanesena zacala olupovat ale to jelen moja domnenka
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod POtkan » Str Jan 14, 2009 9:35 pm

pride mi to divne, nikdy som sa s tymto nestretol a myslim ze nikto kto tu ma Aladinku (a tych ludi je tu teda vela, urcite aj zopar co ma aladinku par rokov)

pokial si to teda mal zo zaciatku v pohode, a tieto veci nastali az po tychto extremnych suseniach, je dovod znamy

foto by ale rozhodne pomohlo
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod agrashi » Str Jan 14, 2009 9:41 pm

foto je v prispevku na predoslej strane ;)

tak a ono ci som to mal zo zaciatku v pohode?! Fajka je pouzivana od 24.12. takze ona je stale nova. Pouzita odvtedy bola asi 18 razy z toho 5 -6 razy okusila vodu a uz hrdzavie. To znamena ze uz na zaciatku ta antikorozna farba nemohla byt kompletne dotiahnuta po celom povrchu tela VF.
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Poslaťod POtkan » Str Jan 14, 2009 11:34 pm

Vidim ze nie len v dovoze zo zahranicia mas nedostatky ;-)

Cize ak mas tovar vo vseobecnosti v poriadku pri preberani a nevhodnym zaobchadzanim ti vznikne nieco taketo, je to tvoja chyba

Obrazky nevyzeraju dobre, hrdze je tam nadmerne na 1 mesiac, tym extremnym zahrievanim (za prevadzky by k nemu nikdy nedoslo) si mohol poskodit ochranu vrstvu. Ja mam napriklad TopMark, co je horsia kvalita a takto zle to neni po 3 rokoch a to travi cele dni na balkone v tomto pocasi.
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod agrashi » Str Jan 14, 2009 11:59 pm

potkan sory ze nie som dokonaly ako ty ;)
Ok berme v uvahu, je tam hrdza, nevyzera to pekne. Riesenie? Hrdzu mierne prebrusim a nasprejujem alebo potrem dacim co zabrani dalsiemu hrdzavaniu?

PS: mam dojem ze fora su o radeni a nie ukazovani ako clovek, co sa nieco pyta je nevzdelany. Nemam dojem ze sapytam kraviny, ale pytam sa k veci.
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Poslaťod POtkan » Štv Jan 15, 2009 7:25 am

hrdzu odstranit v prvom rade, potom nejake nater, hlavne ziadnu rury a radiatiory ;-)

vsetko ma 2 stranky, to ze nevies zakladne pravidla reklamacii je smutne ak predpokladam ze by si mal mat 18+ rokov, no v prvom rade tato tema nepatri ani sem nakolko je to skor uzivatelsky problem
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod agrashi » Štv Jan 15, 2009 10:05 am

ano v tejto teme je to uz OT

dodam len jedno. ja to nechcem reklamovat ;) . nikde som to v mojom prispevku nenapisal. schvalne, precitaj si ich :) . Vyberam jeden uryvok, v ktorom opisujem moje zamery "Fajku nejdem vraciat ani nic, uz ju pouzivam a zistil som to neskoro, a aj keby tak ju nevratim pretoze fajku som potreboval. Peniaze od nich nepytam, pytal som si len vysvetlenie ktore som dostal."

dik za rady v najblizsich dnoch ju "zreparujem"
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Vodnefajky.com

Poslaťod bubostyle » Str Jan 21, 2009 7:32 pm

Objednaval som si vraj najpredavanejsiu vodnu fajku z Vodnefajky.com cakal som na nu skoro 2 mesiace ale vysral som sa nato myslel som ze to bude rychlejsie ale objednal som si novu z . tak uvidime :)
Ľubo "BuboStyle" Štefko

Obrázok


Steam Acc: los8fos
bubostyle
Light
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 7:16 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron