Zaujímavé príhody pri fajčení VF

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Zaujímavé príhody pri fajčení VF

Poslaťod martinpn » Pia Okt 17, 2008 3:35 pm

tak čo sa vám také stalo
mne sa raz stalo že keď som rozpaloval uhlík RZU tak sa my vyšmykol z klieští a padol mi na koberec a trosku ho prepáli :x: :x:
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod POtkan » Pia Okt 17, 2008 7:39 pm

nam uz padla na zem fajka zo stola a bol tak kokosak, kedze sa to moc trusi, boli pocetne velke diery na koberni, no nastastie to bol taky mensi koberec ;-)

na parketach to vydrzi chvilku kym zacnu byt cierne...
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Peter » Pia Okt 17, 2008 8:08 pm

Ja som minule dlhsie nefajcil a tak skoro cely uhlik prepalil na popol, tak som ho chytil do kliesti ze odfuknem popol z vrchu, len som torsku silnejsie stlacil tie klieste, a uhlik sa rozpadol na kopu mensich a tak v koberci ostali take cierne bodky
Naposledy upravil Peter dňa Sob Okt 18, 2008 9:14 pm, celkovo upravené 1
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod shally » Pia Okt 17, 2008 8:49 pm

som daval prvy raz vf a mi spadol uhlik na drevenu parapetu na okna ale nastastie sa dala vyberat tak som otočil a zatial nikto na to neprisiel :j
"Wars Come And Go, But My Soldiers Stay Eternal." (Tupac "2pac" Shakur)
shally
Light Star
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 11:21 pm
Bydlisko: Košice - Okolie

Poslaťod mato63 » Sob Okt 18, 2008 10:43 am

Ja som v jednom klube rozoberal faju a zabudol som ze je hore a padol to a stol za 30 000,cely prepaleny,aj moje nohavice,ale pohoda, nic sa nestalo.
NA chate tiez padol uhlik ked sa chalani pasovali na jedneho / primatorov syn/ ale nic sa nestalo ani podlahe. :x:
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod pekac45 » Sob Okt 18, 2008 6:07 pm

dnes nam spadol uhlik na koberec ale stihli sme ho chytit do kliestikov a hodit hore..
pekac45
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Sep 24, 2008 4:01 pm
Bydlisko: Lipt. Hradok

Poslaťod zeres.rybiz » Sob Okt 18, 2008 6:36 pm

Ja načriem z iného súdku.

Minule sedime v podniku, fajcime vodnu fajku. Dosiel majitel, pozeral sa na nas, sadol si vedla mna, chytil ma okolo ramien a hovori:

"Chalani, fajčite. Som velmi rad ze tu fajcite, velmi pekne to tu vonia."

Poplacol ma po ramene a odisiel :)
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

Poslaťod Semtexko » Sob Dec 27, 2008 9:09 pm

asi sa pacil tomu majitelovi:D:D:D
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod ceero » Ned Dec 28, 2008 11:22 pm

no tak diery na koberci uz ani nepocitam :D
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod Edon » Ned Feb 01, 2009 10:46 pm

Sme boli s kamosmi na chate, chata drevenna bafkame si v izbe kamos ma cosi nastval tak som do neho hodil rurku z alobalu a on samozrejme jak mal hadicu v ruke s tym smykol a dva uhliky (jeden tlejuci bol odlozeny hore na tanieri) niekam spadli my mierne napity hned stresy ze kua cele to tu zapalime tak sme si lahli na zem a zacali sme ich hladat. Preslo asi 5 minut a my uz uplne v prdeli ze kua cele to tu zacne horet. Som sa postavil a kukam na stolik a obidva uhliky sa veselo prepiekli dvoma linoleovimy obrusmy a hryzli do drevenneho stola :D:D nabuduce si nato dame bacha :D:D:D
Edon
Beginner
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 10:40 pm

Poslaťod garant » Pon Feb 02, 2009 2:59 pm

no ked zme ras boli u kamarat na vodnej tak dalsi kamarat nevien naco fukal do uhlika a fukol daako silnejsie tak uhlik jebol na obrus novy celi prepaleny bol:D a este jedna to nebudet teras smisne ale v tej chvili zme mreli ked zme boli 1x an vodnej tak kamarat skladal vodnu hej a ta tacka co am byt na popol tak on ju polozil pod vodnu ako podlozku daaku:D:D zme sa riadne natom smiali ale ako som us povedal to bolo len v tej chvili vtipne
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Escuro » Str Feb 11, 2009 2:07 am

ja hodim zazitok z prveho fajcenia mojej fajky ...lebo...diery v koberci na intaku pocitat nejdem...jdnoducho je modro cierny :)

no..ale pribeh...
kupil som vodaro v berline...tak sme s kamosmi sadli na take schody...dali karimatky...kedze bola noc...tak sme pohadzali spacaky po zemi aby nebolo zima...fajcime fajcime...a nieco som robil...neviem co...ale drgol som do vodarka...a ulik sa samozrejme zdrbal...ani by o to neslo...ale padol mi rovno na rozkrok...no mi nebolo vsetko jedno...viete si predstavit...ale mal som nastastie rifle...takze je vsetko tam kde ma byt :) ...no...ale ako som ho zhodil v panike...tak podomnou moj krasny spacak...a viete s coho su spacaky...tak mam teraz v istych miestach na spacaku dieru presne vo velkosti uhlika...plus dalsie dierky co ostali po ulomkach..........ale ...funguje dalej
Vodna fajka ze jedinia zena...ktora ta nikdy nesklame.
Escuro
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Uto Feb 10, 2009 5:05 pm
Bydlisko: Banska Bystrica, teraz intrak Ke

Poslaťod Akozevpohode » Štv Sep 03, 2009 9:14 pm

No...pri prvom fajčení vodnej sa mi to nejak moc zapáčilo tak som skončil ťahaním z 2-3 naraz,potom som ledva vstal a rodičia si mysleli že som napitý...svet bol proste krásny :)
Na Duchonke som chcel odohnať nejakého rastafariána či čo to bol,proste nejaky spitý zhúlený týpek,nejake gesto že "Choď het! " som spravil a zhodil som si Suku...uhlík,ako inak skončil na spacáku kamarátky..(našťastie iba tesco spacák... :lol: )
A minule,zveril som kamošovi do rúk :vodna: ,lebo ju velmi chcel pripraviť,tak som na chvílu odišiel,keď som sa vrátil,tak už bola pripravená,on už "rozťahával" a potom s nasratým výrazom na mňa,že je pokazená,nejde dym...skúsil som aj ja ťahať a nič nešlo...potom som chytil kliešťami uhlík a ten vôl nespravil dierky do alobalu... :rol:
nekonečný pokoj...
Akozevpohode
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv Sep 03, 2009 3:14 pm
Bydlisko: LV

Poslaťod robci465365 » Štv Sep 03, 2009 9:52 pm

Zo pár krát sa zvrhli cigánske bozky pri fajke na francúzke, nehody s uhlíkom sú bežné, koberce a parkety by vedeli rozprávať, toť asi vše :o
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod kemci » Pia Sep 04, 2009 12:45 pm

ja mam 'zabavne' prihody skoro stale, svedcia o tom 4 rozbite korunky za ~4 mesiace a solidne obita vaza, stratene klieste, sitka

naposledy sme zadymili auto znutra a isli tak po meste :)
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron