Zaujímavé príhody pri fajčení VF

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod matejced » Štv Júl 22, 2010 2:34 pm

mozno som to uz dakde pisal, mozno nie ..

ubalil som si vodnú v izbe ... krásna jahodová vôňa, veľa dymu, krásne krúžky a tak... keď som dobafkal, bol som ospalý, tak sio hovorím, nejdem vetrať, dobe to tu vonia... tak som zaľahol a spal... potom som si musel zbaliť jedlo, tak som vyšiel z izby.. došlo mi zle, útek na záchod ... nakoniec som sa len napil a ... Flash č.1 ... hlava v umývadle ... postavím sa, že prekrvím hlavu a ... Flash č.2 ... padol som rovno do vane, spustil som nohou vodu, bol som dobre mokrý ... potom som sa znovu postavil, prešiel som k okienku, že ho otvorím a nadýcham sa vzduchu a ... Flash č.3 ... letím k voľný pád k záchodovej mise :-D

... mal som šťastie, že sa nič vážne nestalo... nikomu neodporúčam to skúšať doma, alebo hocikde inde ... mozog nemá dostatok kyslíku, takže sa (teraz) nečudujem, že sa mi to stalo ...

a iné... v izbe som si skoro prepálil stolík s posteľou - uhlík vypadol z pinzety ... potom dosky na terase - prevrhla sa fajka ... a nakoniec sa mamine podarilo zhodiť uhlík na stôl... hm, nejakým zázrakom ...
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod wladas » Štv Júl 22, 2010 4:23 pm

s tym flashom uplne presne to iste aj u mna
akurat som necitil ziadnu nevolnost
proste zrazu baaaam k zemi :mrgreen:
a prkienko od zachudu odtrhnute :mrgreen:
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod cartman » Štv Júl 22, 2010 10:20 pm

matejced píše: ... postavím sa, že prekrvím hlavu a ...

Postavenim si si odkrvil mozog :) treba lahnut, nahy dat hore a uz len z hlboka dychat. Ak sa potrebujes premiestnit tak len pomaly :)
ale inak prihoda za 100 bodov. ;)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Mardy » Štv Júl 22, 2010 10:20 pm

Heheh :lol: Ja som dnes tiez bafkal a reku, ze idem si dat kus vody, ze nemam uz v pohari, idem sa nadychnut a bolest 500 :lol: takze len takymi uplne plytkymi nadychmi som dosiel do kuchyne, popritom som sa podopieral o co slo lebo nejaky vyflashovany som bol... :smoke:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod matejced » Pia Júl 23, 2010 5:09 pm

no lahnut... okej... to by slo.. keby clovek vedel na 100% ze toho flasha dostane :D
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod cartman » Pon Júl 26, 2010 12:08 pm

Zriedka kedy prislo na mna z nicoho nic "flash", vzdy mi predchadzalo nejaky ten pocit slabosti, zvacsa je to par sekundovy nastup jak vstanem, tj. stiham sadnut si spat. Ale iste, moze nastat aj rapidnejsie, zazil som raz nieco take ale to nebolo z fajky..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

...

Poslaťod gRnR » Str Aug 11, 2010 1:20 pm

lol raz už dávnejšie, keď som bol "neskúsený" vodničkár, sme si išli dať VF, no uplne sme zabudli spraviť dierky do alobalu :D sme ťahali ťahali ale vobec to nešlo :D asi po 10 minútach sme na to prišli :D
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod Merco » Uto Okt 19, 2010 4:14 pm

Ja som bol teraz cez vikend u spolužiačky na "oslave" aa druhá spolužiačka tam mala takú tú úplne malú shishu asi 20 cm (btw. neodporúčam je to hnus :D ) tak ja už "spoločensky unavený" :D vraj som to asi hodinu v kuse tahal a v pondelok v škole sa dozviem že v tom bola celý čas :g ? :D skoro ma vystrelo :D a potom že z čoho som tak grcal :b :lol: aké ponaučenie z toho vyplýva? neverte nikomu ... :D
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod wladas » Uto Okt 19, 2010 4:18 pm

ja si myslim ze ine ponaucenie
vodna+chlastanie sa spolu nemaju radi
zatial je toho dokazom moja rozbita vaza :mrgreen:
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Merco » Uto Okt 19, 2010 6:22 pm

ták ták :) ja som dneska ani nepil a obil som korunku mi padla :( myslíš že to pojde normálne fachčit dalej? ked sa ulomilo asi 7 mm dlhý kusok a0,5 cm široký na okraji korunky?
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod wladas » Uto Okt 19, 2010 6:31 pm

problem budes mat asi len pri nasadzovani alobalu kedze sa bude trhat
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Merco » Uto Okt 19, 2010 6:58 pm

aha....tak to skúsim obalit alobalom to kde je to odtrhnute a na to ešte alobal....ale šak malo by to ist :x: do sfajčenia kamaráti
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod matejced » Pon Okt 25, 2010 5:49 pm

odvtedy, jak som si kupil shishabag chodim s Akarom dost casto von ... no a pri premiere sa mi stalo to, ze som si zabalil vsetko, az na alobal ... hladali sme kadeco, na co by sme to mohli polozit, ale nenasli sme nic... az na plechovku z redbullu :D tak sme to chvilou bafkali na tom... ale nakoniec sme sa na to vykaslali, hodili ihlu, ktora sa picha do masa - asi cez stred korunky, na to rozpaleny uhlik a bolo ... len jeden problem, palila sa len jedna cast tabaku, druha nie :o ...
alebo sa mi este stalo,... "horel" mi tabak, tak som ho chcel zahasit, fukal som do hadice... a niekto mal polozenu ruku na ventile... cudujem sa, ze co to nejde...az po chvilke som si v takej tme vsimol, ze uhlik zahasila voda z vazy :D
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod legend » Pia Nov 19, 2010 10:07 pm

Nám sa tiež stalo že keď sme s kamarátmi išli na vodnú na rybník opekať atd. že zobereme vodnú všetko sme zobrali až na alobal, pozerali sme všetko a všade nakoniec na korunke skončili grilovacie tácky. :lol: :r
legend
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 11:25 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Merco » Sob Nov 20, 2010 1:25 am

Skúste bez alobalu :D joke ...ale dymu bude plno :D
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron