Preco nechcu dovolit fajcit VF v baroch???

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Preco nechcu dovolit fajcit VF v baroch???

Poslaťod martinpn » Ned Apr 06, 2008 9:36 pm

tak v piestanoch a okoli si ludia myslia ze vodna fajka to je droga preto nam nechcu dovolit fajcit nikde v bare az na jednu vynimku ma tos ere bo vsak je to normalne fajcenie a ludia su neni o otm dostatocne informovany a my na to doplacame jedine kde si mozem zabafkat je doma alebo vonku
mate aj vy nejake taketo skusenosti???
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod tomo-boss » Pon Apr 07, 2008 9:19 pm

no v jednom bare sa to v LM dalo normalne, len teraz zmenili majitela tak zlate casy skoncili....a ten podnik mal predtym dost pochybnu povest no tak sa da povedat ze mozno aj preto. v cajovniach to funguje v pohode myslim ze vsade.
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod Peter » Štv Apr 17, 2008 4:43 pm

ja fajcim iba moju vodnu faju popripade ked nejaky znamy donesie, lebo ked fajcite tak v bare a ked niekto s nejakou chorobou fajcil pred vami mozete daco chytit
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod wostrey » Štv Apr 17, 2008 4:56 pm

A presne preto v cajovniach a baroch, kde poziciavaju fajky, pouzivame plastove hygienicke naustky :smOke:
Always outnumbered never outgunned.
wostrey
Light
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Feb 18, 2008 8:28 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Štv Apr 17, 2008 6:08 pm

ale ja som myslel svoju vlastnu v PN námdovolia v jednombare zatim fajcit len inak maju proti tomu predsudky
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod wostrey » Štv Apr 17, 2008 6:27 pm

Je to tak, ked to niekde vytiahnes, hned sa vsetci pytaju, ci tam mas travu alebo hash. S kamaratmi sa vzdy stretneme u niekoho doma a otvorime flasu ci dve fajnoveho vinka, pripadne ine tekutiny a zabava na cely vecer ista. A mame to v pohodli domova :smOke:
Always outnumbered never outgunned.
wostrey
Light
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Feb 18, 2008 8:28 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Štv Apr 17, 2008 6:33 pm

ja to tak robim tiez alebo ideme dakam do parku s flasku a je super popijeme pofajcime a je suepr zabava len cez zimu je to pruser
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod tomo-boss » Štv Apr 17, 2008 9:15 pm

no jasne vzdy ked je kam ist tak sa bere vodnica, len na chatach je to pruser lebo hockto nasypany do toho moze kopnut a je po srande v drevenej chate
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod martinpn » Štv Apr 17, 2008 9:18 pm

tak to poznam mi mame tiez chatu drevennu ale davame si bacha chvala bohu radsej ju davam na stol

:x:
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Peter » Pia Apr 18, 2008 4:09 pm

martinpn píše:tak to poznam mi mame tiez chatu drevennu ale davame si bacha chvala bohu radsej ju davam na stol

:x:
ja som mal po takych najazdoch 2krat rozbitu nadobku s vodou
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod alinomart » Sob Apr 19, 2008 8:29 am

no ja na chatach nemam s tym zle skusenosti, prave naopak. ked si chces bafkat, vacsinou sa fajcieva vonku najcastiejsie pri ohni no a fajocka sa postavi niekde do rohu(kde nikomu nezavadza, kde sa o nu nezavadi a nerozbije sa), ja si sadnem k nej, a bafakam, a kto chce tak mu je k dispozicii dalsia hadica a nech sa paci. ziadny problem a to vam poviem ze chlastame teda pekne
alinomart
Beginner
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:53 am
Bydlisko: Trnava

Poslaťod sisel » Sob Apr 19, 2008 10:55 am

no u nas v Podolinci sa nam podarilo presvedcit majitela aby VF kupil. tak sme tam chodili, ale ten majitel si spravil par fotiek, a potom ukazal kamosovej mame. a bolo po vtakoch.... teraz fajcime len doma u kamosa, alebo ked ideme na chatu alebo stanovacku
sisel
Light
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Ned Mar 16, 2008 1:25 pm
Bydlisko: Podolínec, 31km od PP

Poslaťod nahulena mahuliena » Štv Máj 29, 2008 7:26 am

my ked sme boli s kamaratmi u nas na chate (drevenica) tak prvy krat jedna baba drbla do fajky a cela sa rozsypala po stole a prepalila obrus. a druhykrat ten uhlik strasne prskal a mam asi tak 5 dier v koberci...a potom sa to bohovsky vysvetluje rodicom:)

ale s tymi podnikmi, tak vcera sme boli v jednom podniku v BA, a len tak sme sa spytali ze ci si nemozme zapalit VF a oni ze v poho, ze pokial tam nebudu drogy tak im to nevadi (teda ide o to ze to oblo vonku na terase)
takze ked chcete fajcit tak pridte k nam do bratislavy;)
nahulena mahuliena
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 7:23 am

Poslaťod martinpn » Štv Máj 29, 2008 12:37 pm

v jednom bare v pn to je tak isto a uhlik prska ked sa zapaluje ja ho rozpalujem vonku a potom az donesiem dovnutra aby som nemal nic prepalene :x:
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod mato63 » Štv Máj 29, 2008 2:39 pm

My sme fajcili v bare a nebol problem, bolo to velke ,drogy tam neboli. :)
Inak bud doma alebo u kamosa si dame, nie je problem.
Pokial to neposkodi majetok,nevidim dovod abyto zakazali. :)
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron