Preco nechcu dovolit fajcit VF v baroch???

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod tomo-boss » Ned Jún 29, 2008 2:40 pm

ja som sa estenestretol s tym ze by si niekto do baru doniesol svoju vlastnu fajku a ani si neviem predstavit reakciu na to
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod cartman » Uto Júl 15, 2008 5:25 pm

nahulena mahuliena píše:ale s tymi podnikmi, tak vcera sme boli v jednom podniku v BA, a len tak sme sa spytali ze ci si nemozme zapalit VF a oni ze v poho, ze pokial tam nebudu drogy tak im to nevadi (teda ide o to ze to oblo vonku na terase)
takze ked chcete fajcit tak pridte k nam do bratislavy;)


v ktorom bare? lebo nam zakazali U kozla hulit aj vonku, paradoxne uz niekolko krat sme u nich dole v pivnici hulili a raz vonku. Potom to prislo, nepochopil som vobec preco lebo naokolo sa dymelo jako z komina..mal som 100chuti si sadnut do vedlajsieho baru ktora bola tesne vedla a hulit tam..

Ale na obchodnej v Kastume(tu sme zacali hulit z vlastnych fajok :) ) sme trebars kedysi nemali s tym problem, dokonca si casnicky potiahli a uz nas aj kvoli tomu poznali, ani objednavat sme nemuseli uz vedeli co xceme :) ach stare dobre casy :)

EDIT: napadlo mi este jeden podnik ale uz neviem ako sa vola. Boli sme tam oslavovat kamosove narodky. Spytal som sa ci mozem a oni ze nejde im vetranie, az vtedy som pochopil preco je tam husty cigaretovy dym...

toto nikdy nepochopim, cigarety v pohode az tak ze sa tam dychat neda (nemam rad cigarety a som nefajciar - som hulic VF ;) ) nehovoriac ze od toho smrdis poriadne :)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

[b]Ze nechaaapem...[/b]

Poslaťod ShishaQUEEN » Pon Júl 21, 2008 9:16 am

Ved kde je povolene fajcit nechutne cigarety co pachnu na 1000km, ich dym stipe a je tak nechutne suchy, tak tam by mali ocenit ked niekto prinesie SHISHATKO!

Ale najlepsi su zadubenci co chcu riesit :lol: raz za nami dosli do jedneho parku sbsKARI ze "to tu vyzera na nejaku poriadnu jamajku, vypadnite lebo zavolame policiu" a my ze fajn ze radi na nich pockame a ked uz chudence nevedeli co, tak ze "no tak sme ich odvolali ale aj tak zmiznite".

:hehe: POCHOPITE???
If I seem a little strange...
that's BECAUSE i AM
ShishaQUEEN
Light
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Ned Júl 20, 2008 9:47 am
Bydlisko: Bratislava 3

Poslaťod zeres.rybiz » Str Júl 23, 2008 12:54 pm

U nas v Stupave, cca 10km od Bratislavy, ak by niekto mal odtial zaujem, mame podnik, Pivnica R, kde mame dovolene fajcit vnutri aj vonku, dokonca aj barmanky sa velmi radi ponuknu, majitel podniku nam minule poziciaval nozik aby sme mohli lepsie dierky do alobalu spravit :)
Inac je tu tiez jeden podnik, kde mame dovolene fajcit vonku, cize tu som sa este s nejakym odporom nestretol. Staci vysvetlit ze to nieje marihuana a ze je to len tabak, popripade treba dat kostovku. Kazde chladne srdce sa podla mna musi zohriat pod vplyvom vodnej fajocky :)
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

Poslaťod Fizzy » Str Júl 23, 2008 1:36 pm

No do baru som sisu este nenosil, v jednom vo Vrutkach sme sa pytali ci mozeme, nemali problem, kedze jednu tam mal majitel, ale nakoniec sme ani raz neboli na sisu...vzdy sa to zvrtlo inym smerom :D

Ale tak ako tu je pisane, cigarety dovoluju, este im montuju predajne stojany a vseliake popolniky a sisuu nechcu dovolit....pch...

zeres.rybiz ma recht, myslim ze vacsina majitelov ked okusi, tak povoli ;)
Bez ciernej by nebola biela.
Fizzy
Light Star
 
Príspevky: 100
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:05 pm
Bydlisko: Poprad-Zilina

Poslaťod ceero » Štv Júl 24, 2008 2:39 pm

fuha tak tuna v BB s niecim takym vobec neni problem. skusali sme to vo viacerych podnikoch (Aura, Irish ...)
jedine co nam prekazalo boli zavistlive pohlady ostatnych ludi :mrgreen:
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod urbo » Štv Júl 24, 2008 4:03 pm

Pripajam sa v BB som sa este nestretol ze kde je fajcenie povolene tak ze vodaro zakazali.

Takze pohoda :x: :x: :x:

Foto z Benango klubu Selce

http://img20.imagevenue.com/img.php?image=11200_aaa_123_1049lo.jpg
http://img182.imagevenue.com/img.php?image=11205_aaaa_123_188lo.jpg

Obrázok Obrázok
urbo
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 11:48 pm
Bydlisko: BB

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron