tocenie hlavy pri fajceni

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Escuro » Str Feb 11, 2009 1:50 am

joooj...ja fajcim aj tri vodarka za den....heh...a hlava sa mi UZ BOHUZIAL netoci...neviem...a mne sa vzdy pacilo ked sa mi hlava toci...ja taham pokial to len ide....raz som si stopoval a podarilo sa mi vkuse tahat do seba 46 sekund (sa sekund)...takze...hor sa do fajcenia
Vodna fajka ze jedinia zena...ktora ta nikdy nesklame.
Escuro
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Uto Feb 10, 2009 5:05 pm
Bydlisko: Banska Bystrica, teraz intrak Ke

Poslaťod Mardy » Str Feb 11, 2009 4:52 pm

Nemyslim pri tahani fajky, ale ked napriklad odlozim/posuniem dalej a sa chcem nadychnut vzduchu tak proste nejde velmi, len malo, ale dym taham v pohode...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod cartman » Pon Feb 16, 2009 9:32 am

Escuro: akoze kedy stihas 3VF / Den ?? To som nikdy nepochopil.. Mne trva zhulit fajku asi 2hodiny (niekedy 3), cize tri fajky tj. 6 hodin + priprava...
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Lopuch113 » Pon Feb 16, 2009 1:12 pm

no hej ale je rozdiel ked das do korunky tabaku ako sa patri tak potom fajcis aj 2 hodiny ale ak iba tolko aby si ho zamazal potom stihas aj 3 za den :cha
moj nazor = treba nalozit poriadne
:x:
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod adrianes » Uto Dec 22, 2009 11:20 pm

čaute som novy člen a všimol som si že tu mate problemy s bolestou hlavy pri fajčeni VF.Tieto problemy som mal aj ja.Fajčim tak 2 krat za den..ale ked je piatok tak s kamaratom dame aj 4 uhliky za večer.Minule mi velmi dobre zabral jahodovy čaj.vypil som jednu šalku a žiadne bolesti,ale v prvom rade by ste počas fajčenia mali často piť(tak 3 šalky vody).Toto je moja rada ktora mi pomaha...dakujem za nejake odpovede popripade opravy :x:
adrianes
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Dec 22, 2009 1:57 pm

Poslaťod Maki » Str Dec 23, 2009 12:06 pm

tocenie a bolest je rozdiel, myslim,ze tu je niekde aj tema bolest hlavy... kazdopadne mas pravdu, treba pri vodare vzdy nieco pit, najlepsie este byt aj najedeny, zo 2x sa mi stalo ze som pol dna nic nejedol a nepil, nabil som vodnicu a po 20 minutach taka bolest hlavy ze presla az na druhy den...

co sa tocenia hlavy tyka... tiez sa mi to uz nestava... proste telo si zvykne a uz je to tak...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod remus » Str Dec 23, 2009 1:11 pm

Nikotin v tom hra minimalnu rolu myslim.
Najviac na tom sa podiela toxikacia tela z CO a CO2 ;]
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod maher787 » Str Dec 23, 2009 11:00 pm

no CO v tom nehra žiadnu role keby tam bolo už len v malom množstve tak si DEATH :s: no a CO2 vznika nedokonalím spalovaním takže to tam môže byť prevažne z tabaku uhlíky by mali horieť dokonale preto dajú aj takú velkú teplotu a toto CO2 spôsoboje malatnosť točenie hlavi a vo velkých dávkach tiež smrť ale to z nedostatku kyslíka ale dosť už bolo chémie :D no aj ja ked dosť silno ťahám bez minimálnych prestávok tak sa mi roztočí hlava ale kedysi to bolo ohodne silnešie telo si už zvyklo na že sem tam dostáva menej kyslíku alebo ja to už tak moc nevnímam
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod Merco » Pon Okt 18, 2010 5:00 pm

remus píše:Ja som nefajčiar.
Ale včera mi tak strašne zachuhtila tá mätová Al-Waha, že aj keď odišli ostatní, ja som ťahal ešte 15 minút sám. A to som sa moc nekontroloval. Ono je to vpohode. Ale potom keď výdeš na čerstvý vzduch, to je brutal


S matou mám zlé skúsenosti :D hned moje prvé fajčenie v zavretej pivnici => celý večer som mal bolesti hlavy :D
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod cartman » Uto Okt 19, 2010 11:32 am

Moze to mat vela roznych dovodov. Nemusi to suvisiet s prichutou.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod POtkan » Uto Okt 19, 2010 12:33 pm

zavreta miestost nie je dobra, treba mat vzdy nejake prudenie vzduchu
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Chalanisko13 » Pon Júl 25, 2011 9:41 pm

ouu....tak akurát som dofajčil Al Fakher Watermelon a takto sa mi točila hlava ako nikdy :) pil som ale velmi málo (pepsi cola) :D a navyše v izbe so zatvoreným oknom :r od teraz už len s otvoreným oknom a zásobou studeného čajíku :-)
TopMark Sokar 50cm,Kaya Vortex
Chalanisko13
Light
 
Príspevky: 95
Registrovaný: Str Jún 15, 2011 9:33 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod remus » Uto Júl 26, 2011 8:35 am

Ono je to o skille.
Treba sa vedieť kontrolovať a vedieť kedy mám dosť, neťahať jak blázon aby som všetkým ukázal kolko kôl za sebou dám..

Jednak si telo zvykne na tú chémiu ako málo kyslíka, CO2, umelá príchuť, nikotín, a jednak po nejakom čase zistíš kedy máš dosť, skorej zacítiš že si treba dať prestávočku..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod VF_amater » Uto Júl 26, 2011 8:54 am

ja ked fajcim, a ide ten stav ze mam dost, tak zacnem citit take mravcenie v rukach a slabost v zaludku, vtedy viem ze mam ist do okna sa nadychat cerstveho vzduchu a dat si par minut pauzu .. predycham, napijem sa a mozem ficat dalej :z:
VF_amater
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Ned Júl 24, 2011 10:50 pm
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Merco » Uto Júl 26, 2011 12:02 pm

Chalanisko13 píše:ouu....tak akurát som dofajčil Al Fakher Watermelon a takto sa mi točila hlava ako nikdy :) pil som ale velmi málo (pepsi cola) :D a navyše v izbe so zatvoreným oknom :r od teraz už len s otvoreným oknom a zásobou studeného čajíku :-)


Ani sa nečudujem, jeden z najsilnejších tabakov čo som mal ak nerátam niektoré nakhly.Aj z toho nemeckého Starbuzzu som mal riadny buzz.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron