1. pomoc ked uhlik spadne na zem

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod garant » Uto Apr 28, 2009 3:26 pm

Obrázok nevidno to tam tak ale tak toto som obchytal minule v skutocnosti to bolo horsie :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod marsielko » Pia Júl 30, 2010 12:52 pm

prva pomoc v takom asi neexistuje....prvy krat ked nam spadol uhlik...tak koberec sa prepalil na 6tich miestach az k podlahe a potom len take male "popaleniny"....prve co sme zrobili kliestami uhlik na tanierik, potom sme zoskrabali take tie uskvarene vlakna z koberca ;-) nakoniec sme ho vyhodili :D
fuck is easy, fuck is funny. lot of people fucks for money.
if you think that fuck isn't funny, fuck yourself and save your money xD
marsielko
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Uto Sep 08, 2009 12:36 pm

Poslaťod NikuŠš » Sob Aug 07, 2010 6:28 pm

ja už mám tri dierky z uhlíka v koberci... ufff... prvý krát to brat..druhý opitá spolužiačka.. a tretíí sa nám uhlík rozletel... lebo nechcel poriadne horieť.. tak ho môj chalan zobral do klieštikov a fúkal do neho nech sa rozhorí.. a zrazu bum a celý sa rozletel na koberec.. tie dve diery som zakryla že som posunula posteľ ale tá jedna je v strede.. a neviem ako ju zakryť... :b :-| rozmýšľam nad kúpou ozdobného koberca...teraz to riešime taak že si dávame plech na pečenie pod vodnúú.. aj keď je dosť malý.. =/
NikuŠš
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Júl 28, 2010 1:26 pm
Bydlisko: Ružomberok

Poslaťod Maki » Sob Aug 07, 2010 9:54 pm

"meli sme v koberci diiiru.... tak sme ji vyrezali.... a vona se svine jeste zvetsila"

s tym si nerob hlavu, je to bezne... ja mam doma trosku oprskane parkety, lebo rychlozpalny mi praskol v kliestoch, na koleji trosku opalene lino a tak... bezna vec :D
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod NikuŠš » Ned Aug 08, 2010 6:20 pm

len ten koberec v izbe má iba rok.. a mamina ma skoro uškrtila keď to videla.. =/ :j
NikuŠš
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Júl 28, 2010 1:26 pm
Bydlisko: Ružomberok

Poslaťod jozo1606 » Pon Aug 09, 2010 2:15 pm

Očurať uhlik To je najbezpečnejšie xD len ne u dievčat xD alebo nechať to tak medzi tým , doťahať dym z vázy a potom niečo podniknuť .... xD :cha
jozo1606
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Sob Júl 10, 2010 12:30 pm

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron