1. pomoc ked uhlik spadne na zem

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

1. pomoc ked uhlik spadne na zem

Poslaťod p0casie » Štv Jan 22, 2009 8:31 am

No po precitani jedneho prispevku ma napadla otazka.

Co robit ak vam padne vodna fajka resp. dajme tomu ze len uhlik, na zem ?

Nejaka ta prva pomoc. Rady a odporucania. Lebo v tom strese vtedy nie je lahke rozmyslat co s tym, vsak?!? :s:

Isto sa to nestalo len mne ale viacerym z vas. A aby nemuseli nastat pripady, ze to hasia vankusmi ;) heh
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod p0casie » Štv Jan 22, 2009 8:33 am

Pridam moju skusenost k tomu: Raz nam padol uhlik na koberec tak som ho rychlo dvihla hliestikmi naspat na korunku, kamarat bohuzial v tom strese rukou - skoda: prepaleny koberec, spalene prsty.

Druhykrat sa uhlik pri silnom drzani v kliestikoch rozpadol na 2 polovicky, v strese z novuprepalenia koberca som ho hodila do popolnika obrovskeho silneho. Zaujimala som sa o skody sposobene tym rozpadom a zrazu buuum popolik praskol a uhlik znovu na zem-nove prepalenie.

No tazko sa rozmysla a kona v takom strese :)
Ale si viete predstavit jak ja si teraz uz na to davom pozor :D sa bojim jak male decko dakedy :) heh
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod martinpn » Štv Jan 22, 2009 10:17 am

chvala bohu sa mi to stalo len 2x a vzdykliestami a von oknom bo uhlik je uz nepouzitelny ako ta guma hory nanom

ale to mu sa da ciastocne zabranik ak si na korunku s pasa albobalu spravim taku trubicku ze ekd aj dakto hrkne do VF tak hlik to zastavi na korunke este videl osm to tak orbit v shisha bare jednom
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod POtkan » Štv Jan 22, 2009 1:50 pm

ja som to zatial riesil vzdy kliestami, ale keby bola po ruke voda...
na parketach to vydzi par sekund bez nasledkov

tie veci okolo korunky z alobalu pouzivame ako zavetrie, ale i takto to pomoze ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Štv Jan 22, 2009 1:50 pm

no aj nam zas spadol uhlik:D to sme boli namol a kamaratka to chytila doruky tak mala popalene prsty:D ale nepamätam si ze ako sme to napokon dali nazat na kotol :o

admin: 5 chyb si tam mal :s:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Štv Jan 22, 2009 5:12 pm

Nastastie sa mi to este nestalo ze by mi uhlik spadol na nieco horlave, although, na vylete kamos buchol do fajky a zletel uhlik, ale nic sa nestalo nastastie(nebol moc roztahany a padol na parkety).
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod mOrBiDuSone » Pia Jan 23, 2009 2:56 pm

radim vam takuto celkom dobru vec , ja mam fajku polozenu v lavore z vodou a ladom , nielen ze to chladi vazu pocas fajcenia ale uz aj ked ten uhlik spadne mate blizko vodu ho zahasit a ako uz bolo povedane ked padne aj tak je uz nepouzitelny ... tu trubicku z alobalu , ja to pouzivam ale nie kvoli tomu ale kvoli udrzaniu tepla a neverim ze by mi to udrzalo uhlik kedze mi to ledva drzia na fajke ...
Obrázok
mOrBiDuSone
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Ned Jan 04, 2009 3:14 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod POtkan » Pia Jan 23, 2009 10:29 pm

pokial tu 'trubicku' spravis dobre a nainstalujes dobre tak to bude drzat teplo velmi dobre
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ceero » Ned Jan 25, 2009 12:13 am

No ja mam pri huleni uz z pravidla nieco na pitie takze to je prva pomoc :D
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod p0casie » Ned Jan 25, 2009 9:02 am

cize ked mi padne uhlik na koberec, rychlo to zaliat vodou???
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod mOrBiDuSone » Ned Jan 25, 2009 1:18 pm

POtkan píše:pokial tu 'trubicku' spravis dobre a nainstalujes dobre tak to bude drzat teplo velmi dobre


sak vravim ze mi to drzi teplo ona vravela pouzit to ako prevenciu proti padu uhliku ... citaj pozornejsie

a inak nova skusenost vcera som bol zaujaty filmom miesto pauzy som pozeral dalej a daval dole uhlik z fajky no spadol mi na parapetu tak pokial mate plastove okna a tiez tie biele parapety tak staci trochu bielitka a neni nic vidno ;) prepali sa to kurva rychlo
Obrázok
mOrBiDuSone
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Ned Jan 04, 2009 3:14 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod martinpn » Ned Jan 25, 2009 1:34 pm

to stym pasom albobaloproti padaniu som pisal ja tak citaj pozorne aj ty a pomaha to ln pouzijes troskuviac alobalu
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Min01 » Sob Jan 31, 2009 3:52 am

No pokial sa uhlik nerozpadne tak len ho dvihnut kliestami naspet na kotlik .... mne sa take stalo som hadzal kamaraatovi vreckovku a drb rovno do uhlika som trafil rozletej sa na male iskricky aj vacsie kusy no nastastie mam c izbe plavajucu podlahu ked to spadlo tak do mna voslo 15000 watow a utekal som do kuchyne po pohar vody (zatial kamos pozbieral velke kusy) rozlial som to na tie zerave casti zhaslo to a potom som pozmyval a ziadne skody v tom ma plavajuca podlaha vyhodu ze mate este cca minutu casu pokial ju to nespali ..... takze si dajte do izby plavajucu podlahu a mate poriesene ........

no raz sa mi stalo ze mi drbol na postel a postel sa okamzite prepali takze to sa uz asi zachranit neda iba ak mate po ruke vodu ..
Min01
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Jan 18, 2009 10:45 pm
Bydlisko: Košice (SDH)

Poslaťod garant » Štv Feb 05, 2009 3:23 pm

nam dnes jebol tak paradne na obrus v kuchini:D:D tak zme to zamaskovali tak ze sme ho obratili na 2. stanu stola a tam mame take salki vazu a bortel proste tak to zatial nevidno a kim to mati zisti tak zatial si daco vymyslim:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Ned Feb 08, 2009 10:34 pm

no ako to je podla mna dost blbe mat fajku na stole teda pokial to neni mini ale ja ked dakocho vidim ako ma peknu 69cm vysoku fajocku na stole tak mi to pride fakt dost blbe ani nevim preco :cha
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron