I-doser

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

I-doser

Poslaťod garant » Štv Jan 29, 2009 5:42 pm

Tak co chalani a holky pozna to z Vas niekto ??? Pre tych co to nepoznaju vysvetlim...I doser je program ktory pomocou binopularnych pulzov simuluje mozgove vlny a tym padom vam aj moze navodit niaky stav...Na vyber je napriklad Marihuana,Kokain,Heroin,Extaza,LSD,ATD.ATD a napriklad aj vselijake koko..nky napriklad na dobry spanok a tak ...Aby vam to slapalo potrebujete minimalne dobre sluchatka aby vam to nesustalo pretoze sa tam pouzivaju rozne male aj vysoke vlny ..Osobne to je podla mna uplna pecka ..ved kto by nechcel byt nafajceny KAZDY den bez roznych vedlajsich ucinkou ? A davam si vacsinou GANJU pretoze ta mi slape asi najviac ...Mal som z toho normalne ze lidi take stavy ako naozaj :D Taaak a zaujima ma vas nazor na tento programcek + co si o tom myslite ...
Naposledy upravil garant dňa Pia Jan 30, 2009 2:13 pm, celkovo upravené 1
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Re: I-doser

Poslaťod Peter » Štv Jan 29, 2009 6:30 pm

skus dat ten link
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod Semtexko » Štv Jan 29, 2009 6:58 pm

podla mna je tu chujovina mat stav s nejakej hudby?debilina
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Silvarka » Štv Jan 29, 2009 9:54 pm

Mat "stav" z nejakej hudby.. a preco nie, pravda to byt moze, mne osobne z niektorych pesniciek riadne prepina xD ale hudba na urcitych frekvenciach moze mat vselijake ucinky :) ked na nizkych moze zabijat bakterie, preco by na inych nemohla sposobovat stavy :g xD
Silvarka
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned Jan 25, 2009 8:25 pm
Bydlisko: Bratislava :)

Poslaťod JamiROQaI » Štv Jan 29, 2009 10:06 pm

mas pravdu, mna anpriklad zabja hip hop :mrgreen:

a ten program som mal a nejako mi to nic nerobila, a este jedne detail, tie zvuky drog si treba kupit z netu normalne ,ale mal som nejaky hack co to robil zadara ale to uz bolo fest davno,mozno 3 roky dozadu, ale ako hovorim,nic to nerobila,maximalne mi z toho piskalo v usiach
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Silvarka » Štv Jan 29, 2009 10:18 pm

No hip hop nezabija len teba, ja u neho trpim, knucim, skrucam sa v smrtelnych krcoch :D ale ci uz si na makko z trash a black metalu (ako ja..awww ^^;) alebo z hip hopu (-.-;;;;), zalezi to od kazdeho osobitne...

Ja som teda tie zvuky o ktorych vravite nikdy nemala ale mala som asi 30 minutovu mp3-ku cisto len s piskanim a skripanim... xD z toho prepne teda riadne a ani hulit nemusite :D
Silvarka
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned Jan 25, 2009 8:25 pm
Bydlisko: Bratislava :)

Poslaťod martinpn » Štv Jan 29, 2009 10:30 pm

hip hop neni hudba

to sa neda pocuvat kazde druhe slovo nadavka tazky rapery vsetci gate o 5cisel vecsie ked to vidim je mi zle

a najviac rypem ked ma telefon pusteny a ide si to ma vie tak vytocit ze si ho vzdy pristavim najme na zastavkach a poviem mu svoje
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Mardy » Štv Jan 29, 2009 10:42 pm

No vsak to je ta ich "kultura". My normalny metalisti pocuvame na mp3-jkach a nechavame ich zit. A dalsia podobna skupinka-> technomagori... viem svoje uz len zo skoly... mi trha usi ked pocujem, ale obvykle mam mp3 poruke a pustim si Amon Amarth alebo Norther(death metal...).

Ad hudba na "stavy", je to mozne, ale ja o tom pochybujem.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod garant » Pia Jan 30, 2009 9:25 am

zas sa tu kazdy vizna do hip-hopu ako vidim hiphop niesu len nadavki a velke oblecenie hip-hop je kupltura to sa o metale ani punku a podobnich vecach povedat neda a proste hip-hop je zivot a kto aj robi hudbu tak to neni ze len mu vimisli daaki teply kamil peteraj text a este daaki veci buzik zahara na gitarke daco a je songa v rape je pekne premakana pocitacova hudba na ktoru sa pouzivaju take programi ze dovi dopo a text ma pointu neni to len daaka sprotost lyricka a rozoberaju tam cistu skutocnost a kebize urobia len daaku lacnu songu tak hent dissi a dosli

a tak ja sem hodim link de si to stiahnete ale neni to moj upolad snat nevadi snat neporusim daake pravidlo:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Pia Jan 30, 2009 9:43 am

Suhlasim plne z garantom len ta hudba sa nerobi len na pocitaci ale aj trosku inak :P ale to je v podstate jedno.....vy howorite ze su tam len nadavky akoby vy ste nehresili kazdy hresi a nehoworte ze to nieje tak.hresi sa aj v zahranicnych pesnickach len tuna tomu nikto nerozumie takze preto sa to kazdemu paci a nikomu nic nevadi. a o tom ze si to dakto pusta z mobilu to je uplna blbost pocul som uz vselico hrat s telefonu takze nehoworte ze len hip-hoperi si pustaju pesnicky s telefonu lebo je to blud a este k tym textom ano ma to pointu ne ako napr ci pustite cmorika dazd a jaku to ma pointu?ziadnu.a este k obleceniu tak urcite budem lepsie vyzerat nejak hip-hopovo obleceny ako by som mal mat na sebe obtiahnute roztrhane rifle s roznymi nasivkami retazami,zicherkami,nejakymi tymi vasimi pyramidami a podobnymi hlupostami a este k tomu cinanky na nohach za 50 korun.....ako nehoworim ze ja sa obliekam ako hip-hoper len to je moj nazor
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Pia Jan 30, 2009 10:05 am

jj na hudbu su este 2 druhy klavesov ja hudbu robim tak sa kus dotoho viznam a takisto aj gramofony sa pouzivaju ale to us len na mixovanie
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Silvarka » Pia Jan 30, 2009 11:47 am

Klasicka hadka na temu "To moje je najlepsie a to tvoje je hnus a nema styl" :)
Ono.. viete hadat sa s vami dvoma o tom nebudem, koniec koncov, kazdy ma to nieco svoje, ktore sa mu paci, na ktorom leti a ktoreho sa proste drzi aj bez toho aby mu do toho niekto kecal, niekto ma rad techno, niekto hip hop, niekto metal, niekto fici na smolkoch :o ostatne to je vec kazdeho clovek. Mozno by ste sa mali trosku ukludnit a uvedomit si co pisete a nie hned utocit na ludi s tym, ze hip hop je ten naj :)
Dobre beriem, mozno sme si tak trosku zacali, ale ja osobne ked sa mi nieco paci, drzim sa toho a kaslem na kecy ostatnych... co by som na vasom mieste urobila tiez :)
.::Anyone who says sunshine brings happiness has never danced in the rain ::. =)
Silvarka
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned Jan 25, 2009 8:25 pm
Bydlisko: Bratislava :)

Poslaťod garant » Pia Jan 30, 2009 12:14 pm

Silvarka píše:Klasicka hadka na temu "To moje je najlepsie a to tvoje je hnus a nema styl" :)
Ono.. viete hadat sa s vami dvoma o tom nebudem, koniec koncov, kazdy ma to nieco svoje, ktore sa mu paci, na ktorom leti a ktoreho sa proste drzi aj bez toho aby mu do toho niekto kecal, niekto ma rad techno, niekto hip hop, niekto metal, niekto fici na smolkoch :o ostatne to je vec kazdeho clovek. Mozno by ste sa mali trosku ukludnit a uvedomit si co pisete a nie hned utocit na ludi s tym, ze hip hop je ten naj :)
Dobre beriem, mozno sme si tak trosku zacali, ale ja osobne ked sa mi nieco paci, drzim sa toho a kaslem na kecy ostatnych... co by som na vasom mieste urobila tiez :)

no jj mas pravdu ale je to tak ale vy ste zacali ze je to sprostost ale us srat nato venujme sa idoseru:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod garant » Pia Jan 30, 2009 2:11 pm

92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Min01 » Sob Jan 31, 2009 4:00 am

Jj mal som ten program ale nic mi s toho nebolo ani ked som si dal full volume + full basy cely barak asa triasol a nic
Min01
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Jan 18, 2009 10:45 pm
Bydlisko: Košice (SDH)

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron