Hladam nieco nove hm

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Hladam nieco nove hm

Poslaťod Kamui » Ned Feb 01, 2009 1:12 pm

Prepacte ze vytvaram novu miestnost nevedel som kde to mam ulozit tak preto. Ale chcem spytat ze ked sme v uz v EU je tam nejaky dopad na to ked objednavam s krajin co su tiez v eu napr tabak alebo VF a pak ci neviete ake je postovne s nasho okolia na objednany tovar bo chcem si uz konecne novu kupit a nevem kolko za to vysolim za postovne a pak ci sa mi uz oplati kupit ten tabak. Dakujem

Inak som sa chcel spytat videl som tu kde koho ze predava tabaky na VF mozete mi dat jeho nick alebo priamo kontakt a str. co ma za tabaciky.

:T :help:
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod mato63 » Ned Feb 01, 2009 1:29 pm

Omg, rob nieco s gramatikou kamo. :)

Inak tabaky najdes v sekcii inzercia. :cha

K tym vodniciam,ak hladas nieco vynimocnejsie tvarom,dizajnom, tak sa oplati ti objednat zo zahranicia, dolar je velmi nizko,tak isto aj libra... Pokial chces obycajnu vodnu, tak kupuj doma, mas z coho vyberat.
Inak ak objednávas zo zahranicia, oplati sa ti zobrat aj vacsi tabak ( 500 g )
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Kamui » Ned Feb 01, 2009 1:59 pm

dik za opravenie gramatiky opat dalsi debo sprepacenim a pak no chcem jednu ale s nemecka sa mi viac oplatui ako tu so slovenska a pak ano je nezvycajna a podruhe nekto hovoril ze tabak sa moc neoplati pokal neni precleny nebo takove neco a jatomu nerozumiem a som povedal nech mi to tu hodi vse teda tie inzeraty a to ja viem ze je vse na nizkom bode $$$ ale chcel som vediet ake je tam aj postovne
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod POtkan » Ned Feb 01, 2009 2:39 pm

nekupoval si relativne nedavno nieco? zohnat sa tu da dost veci napriek tomu ze to nie je priamo v shopoch

o cle a daniach tu uz je pisane dost - tu napriklad
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kamui » Ned Feb 01, 2009 4:17 pm

ja chapu ale to clo aky ma defekt na nakupovani tabaku ked sme ted v eu a paak ne nekupoval som dost dlho nic tak nevem ako co jako potreboval by ch dostat do obrazu
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod POtkan » Ned Feb 01, 2009 6:43 pm

to zalezi na konkretnej krajine a danych zakonoch ako i ich vyske spotrebnej dani

vseobecne by som povedal ze bud mas niekoho kto ti to kupi, alebo tam ides, alebo vyuzijes lokalne zdroje

je to totiz komplikovane a nie vzdy lacnejsie
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron