Bad day xD

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Bad day xD

Poslaťod Edon » Str Mar 11, 2009 9:26 pm

proste musim sem napisat co sa mi dnes stalo :D sa mi konecne uvlnil byt na par hodin tak ze si nalozim som zavolal par kamosov vravim si ze skusim tahat cez mlieko ale asi som ho dal trocha viacej bo jak som zacal tahat zrazu len spluchoty a ja ze co tomu drbe a to sa mi spenilo to mlieko a natieklo do hadice xD tak pome vykliepat hadicu a odlievat mlieko. Odlejem dam znova a zase to uz som bol pekne nasrany lebo vzdy ked som siel odlievat/menit musel niekto drzat telo s kotlom a uhlikom navrchu xD tak vylejem mlieko dam cistu vodu zmontujem a idem tahat ze konecne to pojde bezproblemov ale pi** uplne biedny dym my isiel (nakladal som Nakhla jablko a ked som mal prvy krat to boly dymy uplna lahoda) tak nasrany ze hadam sa to roztaha. tahame tahame 15 minut a zachvilu uplne taka divna sladkasta chut v papuli z dymu tak totalne znechuteny a nasrany som po 20 minutach kmasol uhlik von oknom vylial vodu dam dole alobal kukam na tabak tak jasne ze polka nezhorena ale co uz. Normalne ma presla chut na vodnu na minimalne tri tyzdne xD Tak to len tolko moj zazitok z dneska xD (dufam ze sa mi to vyse nezopakuje :D)
Edon
Beginner
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 10:40 pm

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron