Alfakheronline

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod milan11 » Štv Jún 26, 2008 8:08 pm

to Mato63: Normalne na poste som si to vyzdvihol.
to T3RMIX: Ano, chutnal, ale len dve jablka - ovela lepsi nez Nakhla - tu uz nikdy :b (pardon, ak som niekoho urazil). Este mam matu a jablko. Tie som este neotvoril.

----------------------------------------------------------------------------------

Tak a teraz oprava. Je pravda, ze sa mi fajci lepsie ako Nakhla ale original Al Fakher to asi nie je. Ked som fajcil original, citil som v krku mentol alebo nieco take. Pri tomto citim...to co pri Nakhle. Potom este ked si pozriete obaly tabakov, tak sa lisia od obalov, ktore sa predavaju v Cechach. Aj ked krasne vonaju a celkom dobre chutia, uz budem kupovat radsej tie originalne za 2x vyssiu cenu. Tieto este dofajam... Aspon tie dve jablka ked uz ich mam otvorene. :x:
milan11
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Jún 16, 2008 1:29 pm

Poslaťod Miso225 » Pon Feb 02, 2009 10:13 pm

Pozor na dovoz veci ktore sa tvaria ako "dary"! Z colneho zakona sa nevynimaju! Uz som vozil z CZ, UK, US... Najlepsi import je zo SAE - original Al Fakher. Kto chce info nech napise do topicu "Jedine Al-Fakher" v sekcii tabaky.
Miso225
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 2:35 pm
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod ceero » Sob Feb 07, 2009 1:35 pm

Miso225 píše:Pozor na dovoz veci ktore sa tvaria ako "dary"! Z colneho zakona sa nevynimaju! Uz som vozil z CZ, UK, US... Najlepsi import je zo SAE - original Al Fakher. Kto chce info nech napise do topicu "Jedine Al-Fakher" v sekcii tabaky.

Hmm akosi ten topic neviem najst :mrgreen:
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Objednavka zo zahranicia

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Pia Júl 17, 2009 11:41 am

Chcel by som sa opytat ze keby som objednaval 3*250 g al fakher : http://www.smoking-hookah.com/product/35069001.asp toto ze ci by som platitl clo a kolko by bolo asi postovne lebo s objednavanim zo zahranicia nemam ziadne skusenosti dakujem ;)
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod POtkan » Pia Júl 17, 2009 12:36 pm

skus si najprv precitat par prispevkov predtym

tabaky sa legalne nakupovat nedaju zo zahranicia, nehovorim ze to nejde, ale bez zaplatenia spotrebnej dane je to trest....
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Pia Júl 17, 2009 1:02 pm

milan11 píše:Tak, objednal som 18.6.2008 z www.smoking-hookah.com tabak Al Fakher. 250g + 50g + 50g. Dohromady aj s postovnym za cca 38 dolarov. Dnes (24.6.2008) mi prisiel balik z Izraela. Neplatil som ziadne clo. Tabak krasne vonia, konzistencia skoro ako zubna pasta :lol: No uz sa tesim :x:


Precital som si predstym tento prispevok ale tam je pisane o 350 g tabaku a ja chcem 750 g tak som chcel zistit aky by bol rozdiel v postovnom a ci by sa to dalo posielat este ako darcek (bez cla).
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod POtkan » Pia Júl 17, 2009 3:17 pm

myslel som i ine prispevky, na fore sa vela veci opakuje, ludia nevedia/nechcu pouzivat vyhladavanie

cize naposledy:
-bezcolny limit neplati na tabak
-pri dovoze sa plati spotrebna dan, je to takmer 2000sk/kilogram
-jediny legalny sposob je len osobna preprava, no i tu su limity
-samozrejme je tu X sprostych ludi co sa chvali spachanim trestneho cinu, respektive ziada navod a skusenosti s jeho pachanim
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron