Elements

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Dali » Ned Máj 22, 2011 2:56 pm

nikdy si nevidel na ceskych pořadech Bludišťe? :D sry za OT :D
http://www.honda-club.cz/forum/files/bl ... 831962.jpg
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod remus » Str Jún 08, 2011 10:45 am

Čaute,
nevede som kam to mám placnúť, ale nechcel som robiť novú tému.
Kolko prosim vás trvá doručenie zo . ? Objednábal som na dobierku, a všetko by mali mať na sklade.
Poprosím ale tých ktorý už ztade objednávali, nie nejakých čo si prečítali na ešope, tak mi povedia čo je napísané na ešope..

Strašne ma inak naštvalo a vytočilo, že môj tak vytúžený blue breeze nemali ani ready, ani dry, a vraj najskôr koncom leta. Musel som teda zobrať len kamienky :(
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dali » Str Jún 08, 2011 12:50 pm

objednal som to cez vikend, ked posta nefunguje :D..takze v pondelok to ta pani poslala, v utorok mi prisiel list kde boli tabaky a dnes rano som dostal kurierom z posty balik kde boli melasy k tabakom zo vcera a uhlie :) takze tak.. mas to hned :)
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod remus » Štv Jún 09, 2011 10:14 am

Tak, už je v schránke papierik. Len ma znepokojuje pečiatka na ňom "Zásielku si môžte vyzdvihnúť deň po doručení na ..."
Takže až zajtra ? :help:
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Štv Jún 09, 2011 10:19 am

No logicky ano :mrgreen:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Štv Jún 09, 2011 10:36 am

to tam dávajú vždy... imho keď pôjdeš na poštu tak hodku pred tým ako ju zatvárajú tak neni problém.. ja som si vždy ešte v ten istý deň šiel vybrať veci ako mi hodili do schránky papier...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod remus » Štv Jún 09, 2011 10:42 am

Tak skúsim tam "nacválať" na 18tu :D
Neviem sa dočkať. Sa teším viac, jak malé decko na vianoce :cha
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Arindal » Štv Jún 09, 2011 11:27 am

u nas na ten listocek davaju peciatku s otvaracimi hodinami posty + ze v ten den si mozes ist balik prevziat podla posty na hlavnej poste od 17.00 na tych mensich od 16.00 podla toho kde ti to nechaju.
Arindal
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 9:48 am

Poslaťod remus » Štv Jún 09, 2011 9:18 pm

Thááák, thááááák,
nakoniec som pre to bol ešte dnes :)
Nemôžem sa toho nabažiť, chodím každú pol hodinu kukať, či sa už melasa aspoň trocha nasiakla do lístkov, lebo sa neviem dočkať kedy odpálim prvú korunku.

Toto ma dnes potešilo.
Obrázok
IMAG0142 by remusator, on Flickr
z toho pinacolada, strawberry a shiazo blueberry je pre osobnú spotrebu, tie ostatné budem aspoň koštovať.

Len ma trocha mrzí, neviem či to všetkým tak na začiatku, ale momentálne tabak neskutočne pláva v tej melase. Jeden som premyl 2 krát vo vlažnej vode a 2 krát v horúcej, pri druhom som 1 vlažnú vynechal.
Čo sa sušenia týka, tak vyžmýkal som to tak v rámci normy. Dalo by sa aj viac, ale voda z toho už tiež nekvápala. Keď som to dal do novej utierky a zas vymačkol, ešte sa vždy trocha navlhčila. Tak som dal asi na hodinu pod stolovú lampu. Myslím že to bude tak akurát.
Tiež ma mrzí, že blueberry nemali, len v Shiazo, ale tak uvidíme, dúfam že tam nie je moc velký rozdiel.

PS : tá melasa nasiakne ? Alebo som si mal radšej nechať a potom šupnúť do vyfajčeného shiaza ?

PS2 : pridávam fotečku, tesne po naložení tabáčku do pinacolady.
Obrázok
IMAG0143 by remusator, on Flickr
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wladas » Štv Jún 09, 2011 9:31 pm

ako som uz pisal ja som nepouzil celu flasku
pride mi to ako zbytocne
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Bambinko » Štv Jún 09, 2011 9:51 pm

Myslím že si nemusel vôbec 4 x preplachovať. Úplne by stačilo dva. A ja som melasu nalial všetku + som tam ešte pridal glycerín a absorbovalo to všetko. Možno na spodku je to ešte trošku mokré, ale to ma len teší :) Tak potom snaď hodíš aj nejaké recenzie.
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod remus » Štv Jún 09, 2011 10:03 pm

Jasné, recenzie budú.
S kamarátom asi ideme rozbehnúť video seriál, ešte uvidíme.
Prepláchol som to 4 krát, lebo jednak to bol extra-dry, nie ready. Ušetriť 1,50 na 1 balení je dosť, a aj tak je leto, nič na robote, takže si to pripravím sám.
A druhá vec, že na mňa nikotín zaberá o dosť viac ako na väčšinu ludí. O dosť skôr dostanem "buzz", a som asi jediný v partii, čo blil z "predávkovania" sa vodnou fajkou :D
Takže som si spravil také slabšie. Uvidíme :)

Inak tabak počas prípravy voňal krásne, myslím ešte bez melasy. Ako nezapálené cigarety, super vôňa.

Inak, tie moje, vyzerá to jak džem :D Som zvedavý čo to povie po pár dňoch. A keď to tak vidím, tak to by bolo asi totálne nefajčitelné cez obyčajnú korunku.

Inak, keď som videl Al-Fakher gold, tak som si myslel že viac vlhký tabáč nemôže byť. Vidím že som sa mýlil :cha
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wladas » Štv Jún 09, 2011 10:06 pm

ono vlhkejsi tabak nez je AF je zbytocnost
ale podla gusta...
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Bambinko » Štv Jún 09, 2011 10:27 pm

Aj ja som mal extra dry ;) ale ako vyhovuje. Pre mna je to na 2 krát akurát :) A neboj sa, ak si ho vysušil ako hovoríš, tak sa ti určite ešte pekne napije. A videoseriál by nebol odveci
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Merco » Štv Jún 09, 2011 10:40 pm

Hmm jahodka je fajná, kokos mám tiež naložený v ziplocku (o dosť rýchlejšie sa to vstrebáva :) ) ale tak čudno to vonia...noo ešte týžden vydržím potom to testnem.Kokos som premyl raz (extra dry) a višňu 2x.Na 100ml som dal 30g tabaku to je tak akurát si myslím.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron