Príchute Nakhla tabákov

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod ShishaQUEEN » Sob Sep 06, 2008 9:30 am

:smoke: :L najlepsi nakhla tabak je pre mna mandarinka dokonca lepsia ako pomaranc, je vyraznejsia (a to nie som ziaden mandarinkofil,pri ovoci mi praveze chuti ovela viac pomaranc)
If I seem a little strange...
that's BECAUSE i AM
ShishaQUEEN
Light
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Ned Júl 20, 2008 9:47 am
Bydlisko: Bratislava 3

Poslaťod Pigsy5 » Pon Sep 08, 2008 9:23 am

Nuž pri VF ide nielen o "haluz s dymom", ale aj o chuť..avšak najmä o pohodu, relax..či už s kamošmi alebo sám (hoci ako sa vraví "the more the merrier").

Mandarínku som ešte neskúšal..točím sa zatiaľ len okolo višne, občas melón..no a mäta (v kombináciách).
Pigsy5
Beginner
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 10:29 pm

Poslaťod David091 » Pon Sep 08, 2008 3:17 pm

aj ja siom mal zatial len visnu a ze by som to nejak velmo citil tak to niebudem musiet skusit daco ine
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod tomo-boss » Pon Sep 08, 2008 4:13 pm

ale najslabsi je asi cokoladovy a najsilnejsi jednoznacne mata od nakhly
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod Peter » Pon Sep 22, 2008 2:03 pm

2jablko je jednoznacne najlepsie, to najviac fici a visna je ties celkom v poho
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod cartman » Uto Sep 23, 2008 5:20 pm

doplnim vam zoznam jednym linkom :)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod bubostyle » Pon Mar 30, 2009 1:26 pm

jablko ma taku fajnu vyraznu chut... len mojim kamaratom co nefajcia VF ani cigarety sa z toho krutila hlava a citili sa uvolnene :D ja tieto "stavy" uz nezazivam :P
Ľubo "BuboStyle" Štefko

Obrázok


Steam Acc: los8fos
bubostyle
Light
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 7:16 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Poslaťod HULK » Pon Mar 30, 2009 3:27 pm

jahoda a meta su uplne najlepsie aspon pre mna.. mata je tak fajn svieza a jahoda nieje az taka sladka ale taka fajn jemna
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod sekki » Štv Júl 16, 2009 9:14 am

ja mam od nakhly zatial jahodu no stala sa mi taka cudna vec dal som tabak asi cca 2-3mm od vrchu ale dal som iba jednu vrstvu toho stredneho alobalu a rychlozapalny uhlik 3 kings. zacal som tahat a na prvy raz som ako keby suchy tabak vcucol cez hadicu a potom len uz taky prasok furt bolo to dost silne kaslal som a to sa mi ako vzivote nestalo teda len raz ale to robil faju jeden manik co ju asi vzivote nevidel no a ked som si povedaln ze to vzdavam tak vyberem tabak hore trochu viac spaleny a dole nic moc vo vaze bolo este plno dymu a ten krasne vonal po jahodach no a ked som preplachol hadicu tak z nej vytiekla taka hneda voda tak som proces zopakoval 3x ked som sa vratil do izby kde som hulil krasne to tam vonalo po jahode kde som spravil chybu???
sekki
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Jún 29, 2009 3:48 pm

Tabacik

Poslaťod alooohaaa » Uto Apr 20, 2010 4:57 pm

No ja neviem zatial som mal len visnu ta mi chutila. Dnes asi kupim nakhla jablcko no a ak mi zajtra opravia auto pojdem do madarska kupit daku mnamku. Neviete kde sa da v blizkosti BA v madarsku kupit dobry tabak? :x:
alooohaaa
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv Apr 08, 2010 12:24 pm

Predchádzajúci

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron