MOJ TABAK STRATIL CHUT ALEBO SOM JU STRATIL JA??

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

MOJ TABAK STRATIL CHUT ALEBO SOM JU STRATIL JA??

Poslaťod b33ro » Str Okt 08, 2008 2:43 pm

:x: ludia mam doma tabaciky z egyptu ale volako mi nechutia mal som aj zo slovenska tie sa dali celkom ale aj tak to nebolo ako v cajovni neviete co s tym bude to fajkou alebo cim ?? ta chut je taka no divna akoze ked to hori vona je fajn ale chut o nicom kto helpne pls :smOke:
b33ro
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Mar 12, 2008 2:25 pm

Poslaťod martinpn » Str Okt 08, 2008 4:54 pm

bud zle nakladas alebo v Egypte si kupil falosny tabak je tam toho vela a neda sa to rozoznat podla obalu a mne sa stavalo to iste kd som fajcil vela cassto tak som necitil uz ani chut poriadne
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod cartman » Str Okt 08, 2008 5:36 pm

Veru tak, ak si uz "dlhorocny" hulic tak pocase sa ti bude zdat ze tie tabaky stratia pre teba chut - mne sa to uz tiez stalo. Stava sa to aj vtedy ak casto hulis to iste..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Sir_Bathory » Str Okt 08, 2008 8:36 pm

Z egypta aj mne priniesli tabak toto leto a tiez sa mi zdalo ze maju slabu chut. Ked osm si daj u nas kupeny rovnaky bol v poho. A hlavne neviem ako tam vazia lebo nebolo vobec 50g tabaku v krabicke ale ovela menej. Tak na jednu natlacenie korunky :)
Sir_Bathory
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Aug 27, 2008 10:17 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Pigsy5 » Sob Okt 18, 2008 9:30 pm

Ono je to tak, že keď človek fajčí často a to isté, tak potom mu to prestane chutiť..stalo sa aj mne..mesiac som si dal pauzu a potom to už bolo v pohode :-)
Pigsy5
Beginner
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 10:29 pm

Poslaťod niplledance » Ned Dec 14, 2008 8:40 pm

mne sa casto stava ze ten tabak chuti hej secko ok ale po minute prestane chutit a le nvonia potom po minute zase chuti :D proste sa to strieda poradte prosimvas
niplledance
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 5:23 pm

Poslaťod ceero » Uto Dec 16, 2008 9:04 pm

podla toho co vravis (porovnavanie s cajovnou) tak to vyzera ze zle nakladas alebo zapalujes.
mal som podobny problem, to chce len trochu praxe.
skus ist presne podla tohoto postupu a ak to nepomoze tak uz fakt neviem.

1.natrhaj tabak na jemne kusky a z volna ho poloz do kotla, tak 0,5 az 1 cm od vrchu
2.pevne okolo kotla oviaz dve alebo 4 vrstvy alobalu, narob viacero vecich rovnomernych dierok, najlepsie perom
3.zapal samozapalny uhlik, ked vypraska tak ho drz v kliestikoch nejaku taku minutku, potom ho poloz na alobal (ak nepocujes praskanie tak je dobre), pockaj dalsiu minutku a potom to zacni roztahavat
to roztahavanie tymto sposobom stoji sice trochu viac nervou a casu ako ked uhlik rovno zapalis a svacnes ho tam ale ver ze rozdiel je badatelny.
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod Mardy » Uto Dec 16, 2008 9:46 pm

Ja som raz dal 2 vrstvy a onicom bolo, ale aj shit uhliky som mal vtedy takze mozno tym.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod HULK » Sob Mar 07, 2009 2:54 pm

u mna prepadak je nakhla citron.. ked dymi nechuti a ked chuti tak iba tak horko a nedymi :/.. ale v kombinacii s matovym ujde
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov


Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron