Nakhla u nas konci???

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Nakhla u nas konci???

Poslaťod NefroniK » Pia Apr 17, 2009 1:32 am

Ked som kupoval VF, pytal som sa na nakhla tabaky a povedali mi, ze tie uz u nas v SR koncia, lebo je drahy dovoz. Ak som to spravne pochopil. Tak neviem co je na tom pravda, vase informacie o niecom? :s:
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod remus » Pia Apr 17, 2009 6:00 am

Neviém, ja som v SmokeShope tiež dávno nevidel nakhlu.
Minule tam mali len taký zbyok 2 50gramové tabaky jeden balík polkilovej jahody. Inak plná skrinka alwaha.
Dúfam že nekončí
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod POtkan » Pia Apr 17, 2009 8:55 am

mozes byt aj konkretnejsi, kde si sa to pytal? aby sme identifikovali siet, nakhlu sem dovaza viac spolocnosti
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod NefroniK » Pia Apr 17, 2009 10:58 am

V KE - OD Dargov, 3. poschodie.
Vyberal som nejaky tabak a ukazali mi nieco. Pytal som sa, ci maju aj nakhlu lebo som pocul, ze su to chutovo vyzraznejsie tabaky.
A tak som dostal nejaku taku odpoved ze nakhla ako celkovo u nas konci, lebo je drahy dovoz.
(tym samozrejme nechcem spravit nejake zle meno obchodu, nakupovalo sa mi dobre a som velmi spokojny)
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod POtkan » Pia Apr 17, 2009 12:24 pm

no cize len ta jedna 'vetva' konci

su tu dalsie 2 a kopa inych moznosti
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Pia Apr 17, 2009 1:14 pm

Nakhla u nas ajtak za moc nestoji. Pol balika su dajake drievka a zvysok tiez slabota. Mozno som mal len smolu, ale aj co chodim na jedno ceske forum tak tiez sa stazuju ze nakhla je v strednej europe dost zla. Ja si pochvalujem Prince Molasess(z Dargova) a aj AlWaha je celkom dobra, iked sa nevyrovna prince. Naj co som pocul su Al Fakher ale tie su drahe jak svin. Potom samozrejme su aj ine, ale tieto su asi najznamejsie.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Embryo54321 » Pon Apr 20, 2009 2:39 pm

tak tan princes je draha a slaba !! a nakhla ja osobne pred TEscom v KE je tabak a vyhodna cena za fajnu nakhlu 350 g asi tak 11 - 12 E
Embryo54321
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 8:14 pm

aby sa nepovedalo

Poslaťod SupersoniK » Štv Apr 23, 2009 4:21 pm

tato informacia najskorej pochadza z bratislavy tipujem kvoli tomu znamemu obchodiku z ktoreho kupujeme:) a je to kvoli istemu problemu ktory majitel ma so zakonom a koncia iba jeho lacne ceny pokial viem:P inac to moze byt aj tak ze celoslovensky dealer bol nacapany ale rozhodne nakhla nekonci len lacne viac nebudu asi
-~-Smoke for taste, not for style-~-
SupersoniK
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 9:53 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron