El Hennawy

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

El Hennawy

Poslaťod tomo-boss » Uto Apr 21, 2009 9:20 am

ake mate skusenosti s touto znackou? Ja tuto znacku povazujem za nenormalny shit pred ktorym sa treba vyvarovat. Je to daka cierna ovca ktora reprezentuje vychcanych predavacov. Je to strasne mastny tabak, je ho v baleni velmi malo, nedymi, vonia pekne len ked ho ovoniate, ale ked sa fajci tak to skriabe v hrdle, nedymi skoro vobec a nema ani ziadnu chut

Zatial som mal (vsetky stali za hovno) :
Vanilka
Cokolada
Jahoda
Zlty melon
Broskyna
Ananas
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod NefroniK » Uto Apr 21, 2009 9:35 am

Musim uplne vyvratit tvoju skusenost. Mam jablko, resp. dvojite jablko 250g. Dym je husty, chut je vyrazna, v hrdle neskrabe ale cosi tam robi, ako keby to bolo az prilis "sladke" alebo ako to nazvat.
Je mozne, ze je v tych 50g baleniach menej ako by trebalo, ale to som este nemal. Moje 250g je v pohode.
Len ako som uz povedal je to trochu silnejsie do krku, takze fajcim s nakrajanym citronom vo vaze :x:
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod cartman » Uto Apr 21, 2009 12:13 pm

Ja som mal mandarinku a ta mi celkom smakovala. Vyrazna chut, rozhodne.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod NefroniK » Uto Apr 28, 2009 7:30 pm

Minule sme boli v Madarsku, tak som si "prepasoval" cierne hrozno. Aspon podla obrazku :) 50g. Ked to porovnam s 50g nakhlou jablkom tak je tam menej, preto treba kupovat 250g :r
Vona ako nejaky sirup, dym bol husty, chut velmi prijemna a este nejaku dobu som citil v ustach sladko-hroznove :mrgreen:
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod mareksk » Sob Máj 23, 2009 7:57 pm

nooo ja som si objednal z toho tabakydovodnej... tot tuto ten chalan na forku co to predava a objednal som si nakhlu matu cakal som 3 tyzdne na to abo tak nejako a prisiel mi el hennawy mata 250g nwm nemam dobru vahu tak som nemohol odvazit kolko vazi no voni velmi vela a voni aj po kokose a je to mata pri tom . ete nikdy predtym som o el hennawy nepocul ... bohuzial som mal predtym len 2jablko nakhla (zacinam s vf ) notakse newjem posudit ci ma dobru chut a porovnat s nejakymi inymi lebo som ete ine nemal :D
mareksk
Light
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 3:28 pm

Poslaťod Peter » Pon Máj 25, 2009 1:54 pm

NefroniK píše:Minule sme boli v Madarsku,

A kde presnejsie? ak v Miskolci tak vies nejak blizsie povedat kde, leob ja som tam hladal a nic som nenasiel
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod NefroniK » Uto Máj 26, 2009 5:01 pm

No ja som tiez nevedel najst (tak ak by niekto vedel poradit tak by som bol rad). Ale nasiel som tam na tej hlavnej alebo kde to je v centre jedn obchod tam mali taku mini fajku vo vyklade a to bol jediny a posledny tabak co tam mala. Stal 70sk tak som si povedal, ze vyskusam. Inak fakt neviem kde by tam nieco take mohlo byt :(
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice


Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron