Al-Fakher

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod garant » Str Jún 10, 2009 8:19 pm

no tak vy sa dohodnite ze ktory to kupi a ja vam potom dam vedet ze kolko a ake chute chcem a 5€ jeden hej?
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Kexo » Str Jún 10, 2009 8:23 pm

jj 5 EUR jeden normalny a 5.4 golden
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod garant » Str Jún 10, 2009 8:24 pm

aky je medzi nimi rozdiel a ktory sa viac oplati?
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Kexo » Str Jún 10, 2009 8:30 pm

golden je vlastne premiova rada tabakov, lepsie verzie normalnych A-F. Je ich iba 5 a o dark grape prichuti sa hovori, ze je to uplne najlepsi tabak na svete zo vsetkych.
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod garant » Str Jún 10, 2009 8:49 pm

tak ten vezmem a to ten bude 5,3€ ci ako to bolo?
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod POtkan » Str Jún 10, 2009 9:57 pm

uz ste tak kupovali tabaky? myslim z ciech
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod nZL » Str Jún 10, 2009 10:46 pm

Kexo píše:golden je vlastne premiova rada tabakov, lepsie verzie normalnych A-F. Je ich iba 5 a o dark grape prichuti sa hovori, ze je to uplne najlepsi tabak na svete zo vsetkych.


Golden je len rada tabakov, neznamena to ze automaticky su vsetky lepsie. Dark Grape je dobry ale nema na Golden Al Fakher Eskandari apple (Eskandaranské jablko). Vsetky recenzie co som cital na ten tabak mu davaju 10/10 alebo aspon 9, to iste Mint (Mäta). Tu je 16 stran recenzii http://www.hookahforum.com/?showtopic=5173 keby niekto chcel...

/jo z anth
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Kexo » Štv Jún 11, 2009 5:24 am

POtkan píše:uz ste tak kupovali tabaky? myslim z ciech
nie, este nie. A-F sa ale, pokial viem, sa Slovensku nepredavaju. Je tam nejaky problem?

btw. garant, skus si co najrychlejsie vybrat, chceli by sme to objednat.
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod garant » Štv Jún 11, 2009 6:48 am

do pondelak ti dam vediet okej lebo skor s ami neda
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Maki » Štv Jún 11, 2009 7:05 am

chlapci moji - jediny problem tu je v tom, ze teraz ked je kriza tak salcovi az tak nejdu obchody, takze funguje na objednavky => na sklade veci nemava momentalne - kazdopadne funguje to tak,ze sa zada objednavka a akonahle ma naobjednavanych tak 30 krabiciek, objedna on od svojho dodavatela.... obcas sa stane ze sa vychyti blba chvila ze akurat mu dosla nejaka varka tabakov a ja som mu vtedy napisal a potom som musel mesiac cakat, kym sa mu zasa nahrnuli objednavky
...

a este jedna vec - ja mam skuskove este tak tyzden => teraz uz to asi nebude len tak a nebudem minat naftu aby som siel po tabaky z BB do brna.... cez skolsky rok nemam problem za malu proviziu robit kuriera... :)
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Kexo » Štv Jún 11, 2009 12:22 pm

Maki píše:chlapci moji - jediny problem tu je v tom, ze teraz ked je kriza tak salcovi az tak nejdu obchody, takze funguje na objednavky => na sklade veci nemava momentalne - kazdopadne funguje to tak,ze sa zada objednavka a akonahle ma naobjednavanych tak 30 krabiciek, objedna on od svojho dodavatela....

toto by nemal byt taky problem, ja sam objednavam 10 tabakov a este vsetci ostatny, ktorych som pozhanal koli tomu postovnemu budu mat dokopy dufam aspon dalsich 10.
Maki píše:a este jedna vec - ja mam skuskove este tak tyzden => teraz uz to asi nebude len tak a nebudem minat naftu aby som siel po tabaky z BB do brna.... cez skolsky rok nemam problem za malu proviziu robit kuriera... :)

kym sa vsetci rozhodnu co chcu, bude to trvat mozno este dlhsie :D anyway, kolko je cca ta provizia? :D
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Maki » Štv Jún 11, 2009 12:29 pm

ratajte inak cca 5,1€ za AF a 5,6€ za GAF - zalezi od kurzu

proviziu si predstavujem v naturaliach :P => tak aby sa mi zaplatila 1-2 krabicky pre mna :D
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Maki » Štv Jún 11, 2009 3:20 pm

nZL: golden je proste premiova rada - povacsine vyrobcom mierne zamiesane tabaky... tvoje eskandarijske jablko spominane som mal a az tak mi nechutilo napriklad - vonalo to genialne, ale po nalozeni dost nevyrazna chut jablka a trosku marhule...

hrozno celkovo nemusim, takze ani black grape mi nechutil prave...

ostatne z GAF rady som este neskusal
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Kexo » Štv Jún 11, 2009 4:09 pm

ok, vyber si tabak ktory chces, potrebujem to do poctov :D
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Maki » Štv Jún 11, 2009 4:18 pm

tak si tam pripocitaj
Golden Al Fakher 050g Strawberry

nech viem ako chuti :P
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron