Al-Fakher

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod nZL » Štv Jún 11, 2009 5:45 pm

maki> ved samozrejme, 100 ludi 100 chuti... pre niekoho to moze byt najlepsi tabak na svete a inemu nemusi chutit vobec...
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Kexo » Štv Jún 18, 2009 6:16 pm

Ok mame objednavku. Mohol by si to doviezt este aj teraz ked konci sk. rok? Mame to objednat u teba alebo na webe?
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Kexo » Str Júl 01, 2009 10:19 am

Wow, tak vcera to uz prislo ::-/ Zatial jednoznacne najlepsie tabaky, ake som kedy fajcil. Mali sme black grape (nebolo to dobre nalozene, takze nic moc, ale TEN DYM :s: ), Guava + mint (ABSOLUTNE najlepsia chut so far, neviem ci to nieco vobec prekona: pri vtahovani citit matu a pri vydychu absolutne jemna chut guavy + este vacsi dym ako pri black grape) a potom cista mata, absolutne vyborna chut, vela dymu (aj ked menej ako pri prvych dvoch, stale ovela viac ako napriklad pri nakhla chocomint (doteraz najviac dymu)), jediny problem je ze ma z toho bolela hlava nehorazne strasne, aj ked to moze byt tym, ze som chvilu predtym vypil asi 10 tych smotan do kavy v McDonalde xD
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod nZL » Str Júl 01, 2009 11:55 am

Mna tez najprv bolela hlava z Al Fakheru ale bolo to kvoli odkysliceniu :D Proste som moc tahal bez prestavky. Treba sa aspon raz nadychnut medzi potiahnutiami a bude to OK :lol:
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Kexo » Str Júl 01, 2009 12:37 pm

je to mozne, toho dymu tam ide tolko ze voda vo vaze bola uz po prvom naklade horuca :D
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod garant » Str Júl 01, 2009 12:44 pm

aj ja som ho us mohol mat kebize to vcera nedojebem :s:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod nZL » Str Júl 01, 2009 1:22 pm

Kexo píše:je to mozne, toho dymu tam ide tolko ze voda vo vaze bola uz po prvom naklade horuca :D


jj ale Al Fakher este stale neni tabak z ktoreho je najviac dymu :-)

Najlepsie tabaky su pravdepodobne Starbuzz ale vyrabaju sa v USA, Blue Mist ma asi najlepsi dym zo vsetkych tabakov co som zatial videl http://www.youtube.com/watch?v=p1HdWs5NYeM

Mozno by aj stalo za to si to nejak objednat z USA :lol:
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod garant » Str Júl 01, 2009 1:37 pm

s kamratmi sme chceli objednavat z USA ale tam chceli najskor peniaze a as tak tabak a to je hovadina davat najskor peniaze tak zme to racej neriskovali a neobjednali
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod cartman » Str Júl 01, 2009 5:59 pm

To je bezna praktika zahranicych e-shopov. Pochybujem ze ti niekto posle z usa na dobierku..

neviem ci sa oplati, lebo ak to deklaruju ako tabak, rataj s clom a debilinami okolo..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Maki » Str Júl 01, 2009 6:40 pm

kexo: som rad ze tabacek chuti :) skoda ze to trvalo o par dni dlhsie ako malo, ale hlavne ze to doslo vporiadku... mozme teda cez skolsky rok fungovat tak ze budem z brna dovazat, ved sme sa o tom bavili osobne.... to je vpodstate oznam pre vsetkych z BB a ZV.... za malu proviziu :P
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Kexo » Sob Júl 04, 2009 5:29 pm

ok takze pomaranc + mata: ten pomaranc v surovom stave divne smrdi (ako lieky - megaC atd.), ale ostatnym to vonalo, takze je to skor subjektivne. Chut pri fajceni bola absolutne vyborna, velmi tesne za guava + mint a dym uz klasicky al-fakher - tak 2 - 3x nakhla :D Blizko pri nas mal niekto Al-sultan neviemco (ale smrdelo to asi ako cola) a tam presne vidno ten rozdiel - absolutne malo dymu, chut ako slama a ten colovy dym strasne smrdel :b
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod garant » Sob Júl 04, 2009 8:02 pm

mo okej ja us nemam zaracha tak si pon mozem prist kedykolvek
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Kexo » Ned Júl 05, 2009 10:37 am

sorry, bude to mozne az o tyzden
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod sufo » Ned Mar 20, 2011 6:57 pm

chlape este to nisis s tych ciech by som aj ja zobral ale ten 250g balenia a povedz mi cenu aj z tou tvojou proviziou.... dik:) pis mi na email sufo10@azet.sk :x:
sufo
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Štv Mar 10, 2011 12:43 pm

Poslaťod Maki » Pon Mar 21, 2011 6:38 pm

250g balenia sa beru velmi malo a aj to iba na objednavku + cena je tu v cesku rovnaka ako keby si zobral 5x50g... takze ak mas zaujem tak sa mi ozvi... co sa mojej provizie tyka tak ak dobre pamatam tak pri Kexovi som to riesil tak ze ked brali 4-5 krabiciek tak sa zaplatila aj jedna pre mna(akoze postovne)
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron