NAKHLA

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod garant » Štv Júl 23, 2009 11:04 pm

nevadi zajtra presuniem
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Sob Nov 14, 2009 8:16 am

Nejake navrhy ? Pondelok konecne nikto doma, takze budem zapalovat :-D
Poradte, co dam ? (Okrem DA, Melon, Jahoda)
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kexo » Sob Nov 14, 2009 8:46 am

mne celkom chutila broskyna :D
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod nZL » Sob Nov 14, 2009 12:20 pm

Kexo píše:noo, ten dym nieje az taky silny ale chut je podla mna vyborna


Nakhla Strawberry, mala vodna fajka, 1 maly RZU, vytuningovana gumova hadica na vino :D a vysledok:

Obrázok

Obrázok
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod David091 » Sob Nov 14, 2009 2:32 pm

kokos tak vy to musite v extremnej zime fajcit alebo co.....lebo taky dym ako tebe ide som este nevidel :DD
inak ta gumova hadica to preco mate tak?
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod nZL » Sob Nov 14, 2009 3:09 pm

To bola nudzovka, nemali sme vtedy shishu a na poslednu chvilu nam nekto pozical, to bola asi najhorsia shisha jaku som videl, na spodu odlomene z vazy, tesnenia ziadne, museli sme vsetko prilepovat s paskou :D KOTOL mal objem asi 1cm3 to je tak na 2 potiahnutia, sme museli vyrobit kotol z hrdla flase a alobalu. Dalej z hadice ked som potiahol som sa skoro zadrhol hrdzou a pilinami alebo co to bolo, este 10 minut som to vykasliaval, nepomahalo prefunknut ani nic tak sme museli zapojit predstavivost :D nasli sme tu hadicu na vino tak sme ju prilepili s paskou. Na konci sme potom zistili ze ten kotol co bol z umelohmotnej flase urobeny tak nic z neho neostalo, cely sa roztopil takze asi dost hnusne vypary sme dychali... proste total ghetto homemade shisha, ale dym isiel riadny :D
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod David091 » Sob Nov 14, 2009 3:20 pm

a ked ste tahali tak to nebolo hnusne?
inak mohol by ssi hodit ejake dfofto ako nakladas....alobal , dierky a tak....:)
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod remus » Sob Nov 14, 2009 7:22 pm

Ten dym, to bolo z tej flase :D
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mefkoko » Uto Dec 15, 2009 10:52 pm

mne nehorazne chuti visnovy tabak hehe aj kamarati si ho bohovsky pochvalovali a :D
Mefkoko
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Dec 15, 2009 10:31 pm
Bydlisko: RAJEC

Poslaťod martinello » Štv Dec 17, 2009 9:19 pm

jj visna je riadna kvalitka fajne chuti
whiskey in the jar
martinello
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Júl 21, 2009 10:53 am
Bydlisko: kosice

Poslaťod remus » Štv Dec 17, 2009 9:53 pm

Jop, tak absolut je aj Melonik.

Ale pomaly prichadzam na chut neochutenemu tabaku - Zaghloul. Je to nieco medzi cigarou a cigerateou. Vraj original, ze to sa fajcilo z vodnej kedysi, tak neviem...
To sa dymi taak, je to strasne suche, takze kokosak rovno na tabak ;]
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mefkoko » Štv Dec 17, 2009 9:54 pm

dnes som mal od nakly zmes tropickeho ovocia bol to sice starsi tabak ale chutil strasne pomoze ked ho niecim zvlhcim???
Mefkoko
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Dec 15, 2009 10:31 pm
Bydlisko: RAJEC

Poslaťod jamal222 » Sob Dec 19, 2009 11:51 pm

martinello píše:jj visna je riadna kvalitka fajne chuti


Ked tu tak vychvalujete Nakhlu , to ste asi nemali ine tabaky ... ,
Z mojej skusenosti Nahkla ma od kvality daleko a vobec to nie je to tym ze som mal stary tabak .... skusal som naklhu priamo z egypta , zakupenu aj u nas , a najcerstvejsiu som mal 3 tyzdne od vyroby a napriek tomu to nebolo nic moc.

Naopak ak mam uviest ktory tabak je skutocne kvalitny , tak urcite sem patri indicky tabak Afzal (ten isty vyrobcca co robi Soex)tabak je nasekany na drobno , je brutalne vlhky a ma intenzivnu vyraznu chut. Balenie ma realnu hmotnost 50 gramov namoiesto 30-40 ako ma nakhla.V polkilovom baleni su dokonca nausty a alobal. Tento tabak sa podla mna radi este kusok nad AL Fakher.

Reagujem takto preto lebo sa mi neda pozerat na to aku mylnu predstavu tu mate.
jamal222
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Jan 23, 2009 5:54 pm

Poslaťod Maki » Ned Dec 20, 2009 1:23 am

jamal: najprv poprecitavaj forum trosku viac a nie z jednej vety vyvodzuj zaver ze tu nakhlu vsetci lubime.... ja som napriklad nakhlu za posledny rok fajcil asi 2x a vobec mi ten tabak nechyba,,,,
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod remus » Ned Dec 20, 2009 8:26 am

Nakhla a Al-Waha sa u nas da zohnat najlahsie zo vsetkeho. Je tu vela inych znaciek, je ich tazke zohnat.

Celkovo sa nakhla povazuje za lower tabaky. Chodim na zahranicne fora, kde Nakhlu odsudzuju, ze je to lacna sracka. Je taktiez ale vela fanusikov nakhly.

Je to totiz tabak, s ktorym sa vacsina z nas stretne ako s 1. {Fajcenie v egypte...}. Ja taktiez obdivujem nakhlu, pretoze ma super silnu chut {ak nenatrafite na nejaku zlu}. Za druhe je z nepremyvaneho tabaku. To znamena ze vam dokaze vyvolat ovela silnejsi "buzz". Neviem to presne definovat. Je to ten pocit, lahkej hlavy.

Je velmi lacny {ak zozenete z egyptu}. Na druhu stranu je suchsi ako ostatne tabaky. Ale preco. Nie je tam pridanych tolko chemikali a melasy - ked je vela melasy, tak tabak krasne dymi, avsak od toho uz bolieva hlava.

Nakhla je proste klasika. Najlepsi pomer medzi cenou a kvalitou {samozrejme ak to nekupujete v SK shopoch}.

Zvhlcenie. Chystam sa investovat do Phunelu a melasy, dam potom vediet.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron