NAKHLA

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod jamal222 » Ned Dec 20, 2009 11:56 am

remus píše:Nakhla a Al-Waha sa u nas da zohnat najlahsie zo vsetkeho. Je tu vela inych znaciek, je ich tazke zohnat.

Celkovo sa nakhla povazuje za lower tabaky. Chodim na zahranicne fora, kde Nakhlu odsudzuju, ze je to lacna sracka. Je taktiez ale vela fanusikov nakhly.

Je to totiz tabak, s ktorym sa vacsina z nas stretne ako s 1. {Fajcenie v egypte...}. Ja taktiez obdivujem nakhlu, pretoze ma super silnu chut {ak nenatrafite na nejaku zlu}. Za druhe je z nepremyvaneho tabaku. To znamena ze vam dokaze vyvolat ovela silnejsi "buzz". Neviem to presne definovat. Je to ten pocit, lahkej hlavy.

Je velmi lacny {ak zozenete z egyptu}. Na druhu stranu je suchsi ako ostatne tabaky. Ale preco. Nie je tam pridanych tolko chemikali a melasy - ked je vela melasy, tak tabak krasne dymi, avsak od toho uz bolieva hlava.

Nakhla je proste klasika. Najlepsi pomer medzi cenou a kvalitou {samozrejme ak to nekupujete v SK shopoch}.

Zvhlcenie. Chystam sa investovat do Phunelu a melasy, dam potom vediet.


Co sa tyka tej syntetickosti , nedavno som a rozpraval z jednym arabom a tvrdil ze skoro vsetky ovocne a vonave chute su synteticke (vravel konkretne o nakhle)ale medzi tie vyrobene prirodzene patri jablko a ruza a potom original su us len tie tmave tabaky atd.
jamal222
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Jan 23, 2009 5:54 pm

Poslaťod KiLLeR8 » Ned Feb 28, 2010 3:56 pm

Ja napríklad fajčím iba nakhlu lebo ju viem zohnat za good cenu ... ale mam otázku aký je rozdiel madzi druhmy toho tabaku ako je napr El Basha, Mizo
KiLLeR8
Light
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pia Feb 26, 2010 6:24 pm

Predchádzajúci

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron