Starbuzz - American Shisha

Diskusia o tabakoch

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod remus » Str Feb 03, 2010 11:50 am

Tak co, v akom je to stave ? Moja tuha po american shisha neuticha :-D
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Str Feb 03, 2010 1:57 pm

je to asi v takom stave ze stale viac a viac ludi chce a planuje objednat atd a stale viac a viac ludi sa boji cla a spotrebnej dane, ktora ide v cesku hore... ale tak uvidime, ked sa bude daco riesit, dam vediet, ale teraz cez skuskove ma ani nehne nieco vybavovat a organizovat
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod nZL » Ned Feb 21, 2010 3:56 am

No mal som 4 prichute od nich a musim povedat ze som trochu sklamany.

Tabak je ultra vlkhy a ide vela dymu, no prichute su priliz umele na mna. V skratke:

Blue Mist asi najvacsie sklamanie, v pohode prichut no nic extra, vyrazne umela.

Sex On The Beach chuti ako cisty kokos, ale zato celkom autenticky.

WildBerry Mint je najumelejsi z tych co som mal, je to skor "kvetinova" vona ako ovocna prichut.

Safari Melon Dew ma priliz slabu chut ktoru takmer necitit, o nicom.

Celkovo je pre mna starbuzz znacka sklamanim. Tabaky od nich sice nie su hrozne, ale ani zdaleka nestoja za tu cenu (2x tolko ako nakhla alebo Al Fakher). Ten kto ich este nemal odporucam kupit najprv zopar 100g miniplechoviek na odskusanie, vazne to je predrazene. Odporucam kupovat Nakhla MIZO (co je podla mna najlepsi tabak - autenticke neumele prichute, vela dymu za vynikajucu cenu) alebo Al Fakher (len si treba dobre vyberat prichute). Osobne neviem ci si este kupim starbuzz, maximalne par 100g prichuti na odskusanie. Z tych drahsich tabakov by som odporucil skor znacku Romman, len tiez treba vyberat prichute.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Predchádzajúci

Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron