Zaujimavy čaj- Muira Puama

Vaše recepty

Moderátori: remus, wladas

Zaujimavy čaj- Muira Puama

Poslaťod The Devil » Uto Máj 06, 2008 8:22 pm

Raz som čítal v jednom blogu článok, v ktorom sa spomínal jeden čaj. Viete o tom čaji niečo? :p:

Úryvok:
...preru?ila Kučierka prinesením čaju a následným monológom o blahodarných účinkoch čaju. So záujmom a počas jej vyzliekania očami som načúval tajom (tu?ím) indiánskeho receptu na čaj lásky. Upil som si tak smelo, a? Kučierka ostala zarazená: ?Ty si ma asi nepočúval, tento čaj je príli? silný a nesmie sa pi? takto hltavo.?
Nemal som. Po chvíli mi začalo by? neuveritežne teplo. Dostal som chu?. Ale na v?etko. Kučierka si odsosávala z čaju a bavila sa pozorovaním mojich lačných pohžadov. Vedela, ?e zaberá. Ani neviem ako a bol som polonahý s Kučierkou v jej izbe. ?Ten čaj si musím zohna?.? zabžabotal som asi poslednú súvislú vetu, ktorá zo mňa vy?la...


Znie to zaujímavo :-P
The Devil
Light Professional
 
Príspevky: 151
Registrovaný: Štv Apr 17, 2008 6:59 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod mato63 » Uto Máj 06, 2008 9:49 pm

Tu to má? Indiánsky čaj lásky - Muira Puama
Je legendárnym afrodiziakom pochádzajúcim z Ju?nej Ameriky. Muira Puama je kerovitým stromom s jemne ru?ovou kôrou dorastajúcim do vý?ky 5m. Vnútorná čas? kôry a jemne nastrúhané drevo sa pou?ívali k posilneniu potencie, odstráneniu erotických zábran a traum. Drevo obsahuje rôzne estery, silice, horčiny a dodnes presne neurčené alkaloidy.

je to len vytiahnute, da sa to kupit a na niektorích stránkach je to zaradene medzi eroticke cajiky. :)

MORE FUN :k
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod The Devil » Str Máj 07, 2008 6:11 am

Hehe, vďaka. :z :x:
The Devil
Light Professional
 
Príspevky: 151
Registrovaný: Štv Apr 17, 2008 6:59 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod sufo » Pon Mar 21, 2011 7:16 pm

zaujimalo by ma kde si ho zohnal daku stranku by si mohol hodit :D :x:
sufo
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Štv Mar 10, 2011 12:43 pm


Späť na Čajíky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron