Alternatíva zvhlčovaču tabaku

Vychytávky k tabaku, čo nám pomôžu k lepšej chuti.

Moderátori: garant, remus, wladas

Alternatíva zvhlčovaču tabaku

Poslaťod foogle » Sob Nov 29, 2008 7:12 pm

mohol by som použiť namiesto zvhlčovacieho prostriedku na suchý tabak bio-melasu?
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod matejced » Str Aug 18, 2010 8:12 am

ja sa chcem spytat...
mam doma hrozne vela tabaku Nakhla - two apples. Fajčil som ho aj samotný, aj s mätou a možno aj so škoricou, ale nikdy som necítil tú chuť výraznejšie. Neviete mi poradiť niečo z kuchyne, čo by mohlo tú cuť osiežiť? .. :k
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod Orly? » Štv Aug 19, 2010 7:03 pm

ja som napríklad na zvlhčenie použil med, je to fajn, len treba poexperimentovať s množstvom :-)
Orly?
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Nov 26, 2009 12:42 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod matejced » Pia Aug 20, 2010 12:08 am

no ja som ho pridal dnes.. sice nie do jablka - to vyskusam zajtra... dal som ho do zmesy ovocia... nie prilis vela, najprv fantasticky dymilo, nebolo treba ani dlho roztahovat a fungoval normalne... az na to, ze po niekolkominutovom fajceni zacal hrozne tabak palit a bolo citit spaleninu, nastastie skoncil aj uhlik, tak som pozrel na stav tabaku - a ten bol na mensej casti spodku este vlhky...
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod shady57 » Pon Jan 31, 2011 10:45 am

a keby som vyluhoval tabak v sirupe tej istej chuti ako je tabak tak by to teoreticky ten tabak zvlhcilo nie? neskusal to niekto?
shady57
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Nov 17, 2010 7:41 pm


Späť na Tabaková kuchárka - Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron