Trubica nejako zapacha :D

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Trubica nejako zapacha :D

Poslaťod Hlindo » Ned Apr 27, 2008 9:13 pm

No tak chcel by som poradit skusil som sa len tak nadychnut cez trubicu a zistil som ze to kandi jak keby tam bol popol proste strasny humus a neviem ako to vycistit alebo co s tym ked vodou sa to nemoze a neviem ako na to pls hlp. :x:
Hlindo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 9:09 pm

Poslaťod martinpn » Ned Apr 27, 2008 9:22 pm

teraz co ti zapacha ak trubka cize telo to co davas do vody kludne preplachni vodou musi to byt s nehrdzavejuceho materialu ak hadica tak v ziadnom pripade nepreplachuj

telo sa cisti kefkou alebo daj si vaty viac a prepchaj to celym telom-trubkou pomocou hocicoho
pouzit mo?es aj ocot zbavý? sa zápachu potom pár krát prepláchne? vodou a nebude to ani po octe smrdiet
ja pou?ívam ocot
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Hlindo » Ned Apr 27, 2008 9:28 pm

martinpn píše:teraz co ti zapacha ak trubka cize telo to co davas do vody kludne preplachni vodou musi to byt s nehrdzavejuceho materialu ak hadica tak v ziadnom pripade nepreplachuj

telo sa cisti kefkou alebo daj si vaty viac a prepchaj to celym telom-trubkou pomocou hocicoho
pouzit mo?es aj ocot zbavý? sa zápachu potom pár krát prepláchne? vodou a nebude to ani po octe smrdiet
ja pou?ívam ocot



No zapacha mi hadica a neviem co s tym ked sa cez to nadychnem tak strasny smrad ako keby z nejakeho dymu ale proste humus neviem ako cez to bude chutit .
Hlindo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 9:09 pm

Poslaťod martinpn » Ned Apr 27, 2008 9:34 pm

hmm asi bude treba novu hadicu ja som tie? tak menil ničila mi chu? nevýhoda je tá ?e sú stra?ne drahé čo ma sere bo si chcem kúpi? e?te jednu a 500 aj spo?tovným za to vyvali? s ami moc nechce
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Peter » Ned Apr 27, 2008 9:41 pm

mne sa tiez obcas zasere hadica ale su tam len cistocky popola a to sa da vyfukat von
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod Hlindo » Ned Apr 27, 2008 9:43 pm

martinpn píše:hmm asi bude treba novu hadicu ja som tie? tak menil ničila mi chu? nevýhoda je tá ?e sú stra?ne drahé čo ma sere bo si chcem kúpi? e?te jednu a 500 aj spo?tovným za to vyvali? s ami moc nechce



No tak to je kua mam ju asi mesiac a uz kupovat novu hadicu to je asi blbe. Ale asi to bude tym ze som to vymyl vodou asi 2 krat co som vobec nestusil ze sa to nemoze. Ale tak som zaciatocnik a kazdy sa uci na vlastnych chybach, este skusim niekedy zapafkat aj cez to a uvidim ake to bude ak by to bolo fakt neprijemne tak asi kupim novu. Dik za radu :x:
Hlindo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 9:09 pm

Poslaťod wostrey » Ned Apr 27, 2008 9:47 pm

Klasicke slauchy co su k vacsine vodnic by sa nemali preplachovat - byvaju z papiera a su vyztuzene drotom, ktory hrdzavie. Staci ju obuchat o zem a vyfukat, pekny bordel z toho dokaze liezt. Oplati sa aj zainvestovat viac do umyvatelnej hadice, vydrzi o poznanie dlhsie. A da sa umyvat :-D
Always outnumbered never outgunned.
wostrey
Light
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Feb 18, 2008 8:28 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hlindo » Ned Apr 27, 2008 10:02 pm

ok dik vybuchal som to vyfukal som to a nechavam to na vzduchu asi to dam na balkon mozno sa to nejako vyluftuje. A este by som sa chcel spytat doporucit nejaku predajnu kde kupovat dabak lacny a dobry najlepsie nieco cez net alebo tak.
Hlindo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 9:09 pm

Poslaťod martinpn » Pon Apr 28, 2008 6:27 am

www.. to ej vlastne jedno kam pojdes lacny nikde nemaju vsade maju rovnaké ceny 240sk za 50g a 1000sk za 250g teraz maju v smokeshope akciu na pomaranc NAKHLA 250g za 600 tak to sa oplati kupit
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Hlindo » Pon Apr 28, 2008 7:50 pm

CO by ste poradili ake uhliky kupovat ? Chcem to na taku nejaku opekacku pred dom a tak...
Hlindo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 9:09 pm

Poslaťod martinpn » Pon Apr 28, 2008 8:30 pm

Hlindo píše:CO by ste poradili ake uhliky kupovat ? Chcem to na taku nejaku opekacku pred dom a tak...


TATO OTAZKA PATRI INAM MEDZI BRIKETY A RZU ZAMKNEM TUTO TEMU JE ASI DoRIESENA
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron