Neide dym

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Neide dym

Poslaťod _Sindy_ » Ned Aug 16, 2009 4:01 pm

neviem kde je chyba,ale mozem tahat kolko chcem a ziadny dym ....kde-tu ,,chut,, uhlika
neviete kde je chyba?
davam alobal 2x prehnuty ...male dierky a vela...moze to byt tym ze mam hlboky kotol?(sudim podla videi na youtube vsetci ich maju mensie a plytke a ja ho mam cca 3,5 cm hlboky )
vodu davam ako ste radili...
_Sindy_
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Aug 16, 2009 3:18 pm

Poslaťod Yahooo » Ned Aug 16, 2009 5:57 pm

pricin moze byt vela... mozno ti nieco nedobre tesni, slabo rozpaleny uhlik, nespravne nalozeny tabak... tazko takto pomoct... myslim ze niekde tu na fore je navod ako nabit fajku.. skus spravit podla toho...
Yahooo
Beginner
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned Aug 02, 2009 7:44 pm

Poslaťod Daxisko » Ned Aug 16, 2009 6:50 pm

Pozri ja ti poradím jednoducho .... predstav si ako tá VF vlastne funguje.... skús si to predstaviť a potom chod po castiach a skúmaj co to robí.... ci to naozaj taha ... cize dlanou zapcham korunku a taham , ak nejde tak je dobre lebo tesni , teraz daj dlan prec a ak ide tak je dobre lebo neni upchata ... a ak tieto dve veci funguju tak nevidim dovod preco ti nejde dym..... este k tym malym dierkam ..... dierky mozu byt velkosti spendlikovej hlavicky , tej gulicky .... pokojne nemusis sa bat.... urob ich 6-7 a daj vediet ... :x:
Daxisko
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Aug 15, 2009 3:45 pm

Poslaťod garant » Ned Aug 16, 2009 10:03 pm

presne ja ked som vyrabal vf tak som skusal ci tesni tak ze som zapchal kotol a tahal a mozem vam povedat ze som to ttym poutesnoval na 100%
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Vyriešené

Poslaťod _Sindy_ » Uto Aug 18, 2009 12:48 am

ďakujem všetkým, ale na problém sa došlo
chyba nebola vo VF, ale vo veľkosti uhlíku ....malý uhlík na veľký kotol :)
_Sindy_
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Aug 16, 2009 3:18 pm

Poslaťod Daxisko » Uto Aug 18, 2009 11:35 am

no vidis , aspon ze tak :x:
Daxisko
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Aug 15, 2009 3:45 pm

Poslaťod David091 » Uto Aug 18, 2009 1:38 pm

skus dat dierky pod uhlikom a vedla iba trochu aby ti tam nesiel tolko vzduch a nechaj ten uhllik rozpalit uplne cely docervena kym ho tam das a hlavne tam nedrbni ten tabak tak akko je v krabicke ale ho zamiesaj s melasou a natrhaj na male kusky nech tam ide viac tepla medzi tym tabakom a prehori uplne cel
to je moj nazor ak sa mylim opravte ma
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Maki » Uto Aug 18, 2009 1:46 pm

dierky iba pod uhlikom? - blbost, uz to tu bolo preberane aspon raz... a prehori ti tabak pod uhlikom a naokolo nic, a aj ked posunies uhlik tak nic, lebo nemas dierky...
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod David091 » Uto Aug 18, 2009 3:33 pm

jasne ze aj naokolo ale ked budes mat vela velkych okolo uhlika tak ti pojde vela vzduchu......napisal som to mozno blbo ale myslel som to nejak takto....ale hlavne je ze kazdu fajku treba vyladit a kazdy si to musi odsledovat podla seba
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron