Tabak bez chuti

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod CeCi » Pia Aug 28, 2009 10:03 am

takze iny tabak som uz objednala, inu znacku aj ine chute, dnes zbehnem pozret tie uhliky, alobal pouzivam obycajny kuchynsky, nenapadlo ma, ze by mohol mat vplyv na chut tabaku, vodu zvyknem davat tak do polky vazy, ked dam viac tak pri tahani mi do ust vbehne aj voda....este ma napadlo ci by sa mi nemohol napriklad tabak rychlo spalit, lebo vzdy sa mi prilepi na alobal a byva cely cierny z vrchu a jeho spodna cast ma normalnu farbu takze ked sa to rpetoci da sa to fajcit dalej...len stale bez chuti ... moze to byt aj v tom? :-|
robci berem ta na vedomie v pripade velkej nudze...hehe ..:)
CeCi
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 2:39 pm
Bydlisko: Prievidza

Poslaťod Maki » Pia Aug 28, 2009 10:22 am

nakladaj tak, nech sa nelepi => tak 3mm pod okraj, vyber drievka a stonky a nechaj iba cisty tabak.. pokial je suchy - prebehni trosku molamixom a nechaj ho odstat(moze zvyraznit chut a prida na dyme) vodu davaj tak, aby si mala rurku ponorenu 0,5-1cm vo vode(samozrejme ale zalezi aj na velkosti fajky) - na alobale nezalezi velmi, len je lepsie ked je trosku pevnejsi...
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod CeCi » Pia Aug 28, 2009 10:31 am

povyberat drievka a stonky? ....fuha..to som teda este nepocula, skusit to skusim urcite, ale nevedela som ze sa to ma robievat ::-/
smoking smoking, kissing kissing
CeCi
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 2:39 pm
Bydlisko: Prievidza

Poslaťod robci465365 » Pia Aug 28, 2009 10:45 am

Pretože drevo horí, a páchne a miesto neho tam môžeš mať o trošku viac dobrého tabaku...
Alobal môže mať ten vplyv že ak používaš veľmi hrubý a dajme tomu 2 vrstvy nepečie sa ti tak tabak ako keď dáš jednu tenkú alebo dve a pod.

Proste skúšaj alebo ozaj prídi zabafkáme, zbehneme na kofču a pekný večer za nami :S :smOke:

EDIT: Nemusí to byť ani veľká núdza, Zvolen nieje tak ďaleko :o :p:
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod CeCi » Pia Aug 28, 2009 10:56 am

fain ale ja ako chudobny student do zvolena nejdem, pekne sa ty presuneis do PD :mrgreen: joo tak skusim sa s tym tabackom pohrat teda....uff..vela rad ste mi dali...dakujem ;-)
smoking smoking, kissing kissing
CeCi
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 2:39 pm
Bydlisko: Prievidza

Poslaťod Maki » Pia Aug 28, 2009 10:59 am

robci: balis slecnu, balis? :D

ceci: nevravim, ze sa to ma, iba ze ked horia drievka a stonky dava to inu chut ako ked horia listy(podla mojho nazoru ovela horsiu - no ved drevo) - aj ked nemyslim,ze to bude riesenim tvojho problemu, za odskusanie nic nedas
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod garant » Pia Aug 28, 2009 11:58 am

a pripalenie tabaku vyriesi aj medzikruzok dakomu sa tato meto danepaci dakomu hej ale ja osobne by som moju vodnu a mojimi uhlikmy besz medzikruzku ani nenalozil
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod CeCi » Pia Aug 28, 2009 12:04 pm

o tom medzikruzku som uz pocula..len nejakosi som z toho doschyzovana.... staci sprav proste kruzok z alobalu...nie moc velky...dat ho do stredu korunky...okolo nasypat tabak a na vrh dalsi alobal a nan uhlik? ...alebo sa do toho vyznam ako vevericka do pecenia tvarohovych buchiet..?? :mrgreen:
smoking smoking, kissing kissing
CeCi
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 2:39 pm
Bydlisko: Prievidza

Poslaťod Maki » Pia Aug 28, 2009 12:08 pm

medzikruzok sa da pouzivat viacerymi sposobmi - su tu na to temy, staci pokukat... mne osobne sa neosvedcil => nepouzivam

btw: ceci - nice podpis - to praktizujem vzdy ked sa da :D:D teda ked sedi vedla mna pri vodarku daka pekna slecna :)
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod CeCi » Pia Aug 28, 2009 12:19 pm

noo temy som uz pozerala ale neviem ci som antitalent uplny alebo som sa zle yvspala nejak mi to proste nezapina ten postup atd:D

hehe ono to je z jednej retro pesnicky ...tam sa spieva taka dobra postupka: joking joking, smiling smiling, kissing kissing, smoking smoking ...:D ach jo shisha...connecting people :D
smoking smoking, kissing kissing
CeCi
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 2:39 pm
Bydlisko: Prievidza

Poslaťod robci465365 » Pia Aug 28, 2009 12:46 pm

Maki píše:robci: balis slecnu, balis? :D

ceci: nevravim, ze sa to ma, iba ze ked horia drievka a stonky dava to inu chut ako ked horia listy(podla mojho nazoru ovela horsiu - no ved drevo) - aj ked nemyslim,ze to bude riesenim tvojho problemu, za odskusanie nic nedas


Snaha by možno bola :o :mrgreen: ale vidíš že nechce prísť...


Ceci ===> Ja ako momentálne jeden z bohatších študentov by som i prišiel keby to bolo žiadané :z:
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod garant » Pia Aug 28, 2009 12:51 pm

by ste si to mali riesit v sukromnych spravach ale cous.... a medzikruzky maju 2 vyuzitia jeden ten co si ty ceci pisala ten som neskusal a 2. je taky ze normalne nalozis VF a na alobal das medzikruzok a nato zase alobal do oboch das dierky a uhlik a ides
proste poskusaj z kruzok bez a uvidis co bude lepsie
a navody mas ja na youtube
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod kemci » Pia Aug 28, 2009 1:09 pm

CeCi píše:
hehe ono to je z jednej retro pesnicky ...tam sa spieva taka dobra postupka: joking joking, smiling smiling, kissing kissing, smoking smoking ...:D ach jo shisha...connecting people :D


sry za OT ale : toxique - remember?

nehc som k teme: ja namiesto medzikruzku pouzivam viac vrstiev alobalu :) medzikruzok sa mi neosvedcil, ale ja som znamy tym ze korunku nakladam uplne doplna a aj tak mam fajn chut a dym
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod CeCi » Pia Aug 28, 2009 1:12 pm

tak to by ma ani nenapadlo hentak to spravit...hehe...jo jo vyskusam vselico a dam vediet ako som dopadla
smoking smoking, kissing kissing
CeCi
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 2:39 pm
Bydlisko: Prievidza

Poslaťod CeCi » Pia Aug 28, 2009 1:13 pm

kemci píše:
CeCi píše:
hehe ono to je z jednej retro pesnicky ...tam sa spieva taka dobra postupka: joking joking, smiling smiling, kissing kissing, smoking smoking ...:D ach jo shisha...connecting people :D


sry za OT ale : toxique - remember?

nehc som k teme: ja namiesto medzikruzku pouzivam viac vrstiev alobalu :) medzikruzok sa mi neosvedcil, ale ja som znamy tym ze korunku nakladam uplne doplna a aj tak mam fajn chut a dym


presne presne :D trefa do cierneho ..:) ...boze ja vam vsetkym tu chut tak zavidim :D
smoking smoking, kissing kissing
CeCi
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 2:39 pm
Bydlisko: Prievidza

PredchádzajúciĎalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron