Problémy

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Problémy

Poslaťod postal » Ned Aug 30, 2009 5:04 pm

No tak mam home made vodnu fajku...dal som si do nej pomarančový tabak... 1-2 tah v pohode dimu hodne svieži dym ale potom ... už dymu šlo velmi málo blbá chut a ešte sa mi aj hlava trošku krútila...
Chcem si kúpit vodnú fajku ale nwm či sa to oplati lebo po 5 minutach mi bolo z vodnej zle
poradne mi pls
postal
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Str Aug 19, 2009 7:31 pm
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod kemci » Ned Aug 30, 2009 6:09 pm

z coho si vyrobil vodnicu, nemohol si mat v tele/vaze obsiahnute nejake chemikalie z materialov?

ked nejsi zvyknuty na vodnu je dost pravdepodobne ze po prvom fajceni celej davky sa ti bude tocit hlava, mozno si bol len dehydrovany

pokial nemas doma vodnu a vyrobil si si homemade mozno si niekde urobil chybu, alebo zle nalozeny tabak, zo zaciatku sa tabak zahrial ale kedze bol moc blizko uhlika hned potom sa spalil => zla chut, malo dymu, silne
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod postal » Ned Aug 30, 2009 6:26 pm

Tak ked kupim vodnu fajku a nebudem dehydrovany :D a dobre nalozím tabak a nebude uhlík blízko tabaku tak bude frčat ok?
postal
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Str Aug 19, 2009 7:31 pm
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod robci465365 » Ned Aug 30, 2009 7:15 pm

Fajčím vyše roka a keď si zvarím sám pre seba, tak sa mi točí hlava a občasne by bývalo zle preto už fajčím veľmi málo sám, keď už tak si toľko nenakladám.
K tomu prečo sa ti dialo čo sa dialo nemám ti čo povedať, materiál, kotlík, všetko si prečisti, over či je to z vhodného materiálu a kúp si normálnu shisu :smOke:
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod garant » Ned Aug 30, 2009 9:44 pm

ked je dobre urobena homemade nei problem...mne sa toci hlava vzdy aj ked som kazdy 2. den kuril malo kyslika to ej normalne bude to asi len tum ze zle nalozena
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod POtkan » Pon Aug 31, 2009 8:55 am

tiez by som to dal na zle nalozenie

i ked ktovie z coho si to robil, su tu rozni experti ;-)

ja hulim na 90% sam a nebyva mi zle, ale ako sa pise inde, mal by si pit trochu pri tom a aj v zaludku nieco mat
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod robci465365 » Pon Aug 31, 2009 10:18 am

Ešte k tomu, každý organizmus je iný, každý na to reaguje inakšie :b :mrgreen:
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod POtkan » Pon Aug 31, 2009 10:36 am

ma napadlo ze i tabak moze byt divny

skus Al-Wahu, ta ma vascinou vsetko slabucke tabaky pre prilezitostnych hulicov, cize to zvladne kazdy
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod nZL » Pon Aug 31, 2009 12:47 pm

Raz sme davali 3 fajky po sebe a k tomu este par piv. Ja som tahal vacsinu casu, tu tretiu uz skoro celu sam a nenadychoval som sa medzi potiahnutiami. Na konci mi zacalo byt strasne zle, ledva som chodil a musel som si lahnut na zem asi na 10 minut a ked som otvoril oci tak po okraji zornej plochy sa vynarali take iskricky :D bol to tazky nedostatok kyslika. Preto netreba tahat fajku velmi dlho a najlepsie je sa medzi kazdym potiahnutim sa normalne nadychnut, inak budete mat namiesto vzduchu v plucach dym a nedopadne to dobre :D

Inak postupom casu uz zvladam stale viac tahat bez tocenia hlavy a aj silnesia fajka mi nerobi problemy, chce to len cas...
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod garant » Pon Aug 31, 2009 2:00 pm

mne sa toci prve 3 potiahnutia potom pohode
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod robci465365 » Pon Aug 31, 2009 3:42 pm

Práveže prvé ťahy sú nič, ešte nieje tabak rozpečený poriadne, uhlík tak nežhavý...
To skôr po 3-5 minútach je to ono, výrazná chuť, hustý a chutný dym, príjemné točenie hlavy :smOke: :L
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod garant » Pon Aug 31, 2009 4:29 pm

no hej tak som to nemyslel tie uplne prve 3 sa nerataju ako slkuky ani
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron