prva skusenost

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Maki » Pia Okt 09, 2009 12:40 am

"ziar" z produktu - ok, teraz som spadol od rehotu zo stolicky....
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod maher787 » Pia Okt 09, 2009 2:30 pm

:cha alobal sa len tak prepáliť nedá mám to overené nespravíš to klasickím zapalovačom a triskovým to musíš pekne dlho držať aby sa to prepálilo ináč hliník ako taký nie je až tak škodlivý viď. pradávne hliníkové lyžičky a teplta topenia alobalu je okolo ez 700 stupňov čistý hliník ju má o niečo menšiu
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod *kurier* » Uto Okt 13, 2009 6:39 pm

Maki píše:"ziar" z produktu - ok, teraz som spadol od rehotu zo stolicky....


dlho som rozmyslal ako to napsiem aby to bolo v sulade so zakonom :lol:
*kurier*
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Sep 28, 2009 5:52 pm

Poslaťod *kurier* » Uto Okt 13, 2009 6:40 pm

maher787 píše::cha alobal sa len tak prepáliť nedá mám to overené nespravíš to klasickím zapalovačom a triskovým to musíš pekne dlho držať aby sa to prepálilo ináč hliník ako taký nie je až tak škodlivý viď. pradávne hliníkové lyžičky a teplta topenia alobalu je okolo ez 700 stupňov čistý hliník ju má o niečo menšiu


ty si asi nikdy nemal bongo hejze
*kurier*
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Sep 28, 2009 5:52 pm

Poslaťod sokinko » Uto Okt 13, 2009 7:19 pm

inak tento mytus zaujima fakt aj mna

mali by to poslat do mythbusters na discovery (snad to poznate)

ked mam bongo a tak, tak niektori ludia ho zoberu a "popalia ho" tak ze ma tie okraje dierokl take hnede, hovoria ze to prave vypali tie skodlive casti prec :D

v niektorych clankoch sa pise ze pri paleni hliniku sa uvolnuju tazke kovy... do chemie sa nevyznam, ale mam pocit ze hlinik je prvok, a nieje tazky kov, takze ako moze prvok AL vylucovat tazky kov ktory neobsahuje? teda fakt neviem mozno do alobalu sa potom primiesava daco

ja osobne davam normalne alobal na to taky malicky kruzok z alobalu taky "prsten" a az na to uhlik aby bol trochu vyssie :D neviem moznoze to nepomaha zabranit dakym skodlivinam, ale aspon mam lepsi pocit :D

ale fakt by som chcel vediet pravdu..
Obrázok
mybrute--> http://arasw8.mybrute.com
SOEX na predaj, piste PM
http://sokinko.wz.cz/tabak.html
sokinko
Beginner
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 9:46 pm
Bydlisko: MT

Predchádzajúci

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron